Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Příběh né zrovna takového upíra
Mopidu
Aloha fórané,
Je tu málo deníků, tak si zkusím založit ještě jeden, poslední, tentokrát o upírech, ale né takových co se třpytí na sluníčku Grin Nejsem nejlepší pisálek, ale zkusím to vydávat tak jednou za tejden nejmíň, snad se bude líbit Grin
———————
 Ben vyhlédl z okna. "Kurník, je světlo" prudce znova zatáhl závěs a promnul si své velké červené oči. Byl bledší než kdy jindy. Naznačil obřímu pavoukovi v rohu jeho temného pokoje pohybem ruky, aby mu podal kabát. Pavouk se snesl ze stropu a vydal se na protější konec podkrovní místnosti. Ben se podíval do trošky vody co protekla střechou při včerejší bouřce. Neviděl se. "Někdy by mě zajmalo jak to vůbec vipadám." vzal si od pavouka svůj kabát. "Tak co, Osminožko? Jak vipadám?" Osminožka jen zakýval kusadli a radši se odebral zpátky do své sítě. Ben jen vzdychl a posadil se ke svému rozviklanému stolu kreslit, kreslení ho bavilo, ale už mu začínal docházet papír. Každou chvíli by tu měla být...

 "Kájo! Kájo!!" volala paní Svítilová "Kájo! Pojď na oběd!"
 "Ještě chvilku!"
 "Kájo, vystydne ti to!"
 "Už jdu!"
 Do jídelny vešla malá copatá holčička s plavými vlasy, na sobě měla modré tričko a špinavé malé monterky.
 "Kájo, takhle jíst nebudeš."
 "Prosím, mamí, jen jednou." posadila se Kája Svítilová ke stolu kde už seděl táta Svítil. Máma Svítilová jen zalomila ruce.
 "Budiž, ale na večeři se už umyješ." usmál se pan Svítil a celá rodina se pustila do jídla.

 Kája nedojedla. Vzala si zbytek jídla a hodila ho do malé krabičky. Utíkala s krabičkou ven z bytu, pak po schodech, po dalších schodech a po dalších schodech, až na vrchol starého činžovního domu ve kterém žila. Přišla k malým dvířkám vedoucích na půdu a třikrát zaklepala.

 Ben položil tužku. Na papíře bylo pár čar. Nikdy neříkal že mu kreslení jde. Vzal obrázek a připevnil si ho na zeď k těm ostatním. Vlastně ta zeď už skoro nebyla vidět. Zrovna když kontroloval jestli není nakřivo, někdo zaklepal. Ben se lekl, prudce se otočil a kabátem shodil pár obrázku ze zdi. "Dále." řekl svým chraptivým, ale přitom docela vysokým hlasem a sbíral papíry ze země. Do místnosti vešla malá copatá holčička s krabičkou v ruce. 
 "Buď zdráva, Kájo" pozdravil ji a šel rožnout pár svíček.
 "Ahoj, Bene" zasmála se holčička. "Přinesla jsem ti jídlo."
 Ben si od Káji krabičku vzal, vevnitř byly těstoviny, ohrnul svůj plochý nos.
 "To jsi dnes kreslil?" ukázala Kája na nový obrázek.
 "Jo."
 "A co to je?"
 Ben vzdychl. Jen málokdy Kája poznala co nakteslil. "Přemýšlel jsem jak vipadám."
 Kája se na Bena zkoumavě zahleděla. "Já tě nakreslím, mimochodem, ještě něco jsem přinesla."
 Ben se zasmál, Kája trochu ráčkovala. Vzal si od ní kupku papíru a dokonce mu donesla i pár voskovek.
 "Posaď se." ukázala Kája na starou židli "Já si sednu ke stolu."
 Ben si poslušně sedl. Kája vzala jeden papír a s vystrčenou špičkou jazyka něco pečlivě kreslila. Zhruba za deset minut Benovi výkres podala. Na papíře byla vysoká, popelavě šedá postava, s rudýma velkýma očima,  sploštělím nosem, pleškou, špičatýma ušima a dvěma tesáky čouhajcími z pusy a hned vedle postavička malé copaté holčičky s úsměvem od ucha k uchu. Ben sundal ze zdi svůj obrázek a místo něj tam nalepil ten Kájin. Podíval se, co na to říká. Na klíně jí seděl Osminožka a sama se na Bena zubila, že velikost její pusy skoro odpovídala té na obrázku.

 Po půl hodině se holčička s upírem rozloučila. Když zaklaply dveře, Ben rukou uhasil svíčky. Sfouknul by je, ale jak, když nemá dech. Pohladil Osminožku, schoulil se do kouta a otevřel krabičku těstovin a kladl si dál jednu otázku. Jak vipadá...? Jak...?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
EldeR
To sem zvědavej, co se z toho vyklube .....

Mimochodem až na pár do očí bijících Y/I to je napsaný docela slušně Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
clown333
Ja som tiež veľmi zvedavý čo stoho nakoniec bude ...neviem stoho vyčítať nič Grin pokračuj Wink
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Sanued
Pekné a i keď nie som Čech, i mne bijú do oči tie I/Y Grin Som si na 100% istý že v slove vipadá má byť Y teda vypadá Wink Ale ináč je to pekný začiatok.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
METTALIC
Vypadá to dobře taky jsem zvědavej a z těch I/Y si hlavu nedělej to se stane každému.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
skyrim-ologie ''seriál o skyrimu jako takovém'' Skyrim - obecně 9 19.05.2014 20:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist