Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Riverwoodká nenávist
nagasadowcz
Zdravíčko kolegové,

stala se mi dnes zajímavá věc. Přijdu do Riverwoodu a najednou se na mě všichni osopí a začnou na mě útočit. Tak jsem načetl předchozí pozici, ale zase se stalo to samé. Nakonec jsem se rozhodl Vorařov vymlátit, a tak jsem si všiml, že souběžně s mým příchodem na vísku zaútočil drak. Jak začali tamní obyvatelé na draka útočit, stal jsem se jim nepřítelem i já. Vyřešil jsem to tím, že jsem do vesnice zavítal až o několik herních hodin později, a už bylo všechno v pořádku. Při dalším dračím útoku (tentokrát v Winterhold - Ledohradu) už se situace naštěstí neopakovala. Nestalo se tohle náhodou taky někomu? Jen mě zajímá, je-li to výjimečný bug, nebo jsem jen poprvé narazil na něco celkem běžného. Tipuju to první, jelikož jsem tu zatím nic podobného nečetl, ale má pozornost je kolísavé kvality, tudíž si to raději ověřuju.

Jestli jste tuhle upovídanou epištolu v zásadě o ničem, kterou bylo možno shrnout do dvou řádků, přečetli až do konce, pak máte mé díky i obdiv.

Váš Naga
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Tak tohle se mi nikdy nestalo.
Možná máš prostě nesympatickou postavu? Grin
 
akrijkubas
Mě se to taky stalo, ale ve Vorařově a v době kdy na něj akorát začali útočit upíři. Vyřešil jsem to tím že jsem načetl předchozí save a splnil pár questů, potom jsem se zkusil přemístit do Vorařova a vše bylo ok. Zajímavý bug asi si mě spletly taky s upírem Smile ačkoli jsem vlkodlak.
 
Diego
To se mi stalo taky jednou(tuším s mou čtvrtou? postavou), akorát to bylo v Bílém průsmyku. Ale zabojoval jsem si a ne že ne.Pfft
 
nagasadowcz
Zjistil jsem, že vymlátit celý Vorařov včetně zabití Ancient Dragona je s mojí postavou docela lehké. Holt pár vojáčků a chudák Alvor se ženou na mě nemají, no Grin Nejslabší mi přišel bosmer Faendal, toho zabili dva firebally. OK, no, tak teď to zkusím vymlátit jen tak pro legraci Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 11.02.2013 20:52
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Další důvod, proč nemít rád draky. (jak já je nenávidím!)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Já mám dráčky moc rád. Teda aspoň od té doby, co je v klidu dávám Grin A když náhodou síly nestačí, bouřný atronach ho dostane k zemi a dremora lordi dosekají. Taky možnost Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
clown333
Mne sa to stalo s Družinníkmi. Vilkas ma pár dní nemal v láske Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
luk12
mě neměla v lásce faralda nějak se na mě furt mračilaSmileGrin
 
Tomioss
Ach Vorařov, moje oblíbená vesnice, jak jsi mohl ? Grin , až na Alvora, toho fakt nemám rád, ale k věci - tenhle bug se mi ještě neobjevil.
Tomioss Dobyvatel, jméno mé, ale říkejte mi Tomioss xD Knight
http://th07.deviantart.net/fs28/PRE/f/2008/133/f/2/Oblivion_Wallpaper_Gold_by_Oessi.jpg
 
PrincessLeia
Tak to já mám Alvora velmi ráda Smile

Mně se totéž stalo jednou v Samotě a jednou (to jsem řešila i někde v dotazech) v lokaci strážců úsvitu. Vždy když jsem se tam pokusila přijít. Vrátila jsem se tam tedy o pár dní potom a už to bylo v pohodě. Každopádně tento bug podle mě není až tak neznámý Wink

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
mě se to už párkrát stalo, když sem během boje s drakem omylem někoho seknul Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tomioss
Alvor mě vždycky zásoboval železem a ocelí, které si schovává pod kovářským stolkem, jednou mě při tom chytil a od té doby ho nemám rád Grin
Tomioss Dobyvatel, jméno mé, ale říkejte mi Tomioss xD Knight
http://th07.deviantart.net/fs28/PRE/f/2008/133/f/2/Oblivion_Wallpaper_Gold_by_Oessi.jpg
 
Starec
No toto, kradnúť sa ti zachcelo a ešte ho aj nemáš rád. Čo tak mu tam miesto ingotov hodiť pár zlaťákov. On ťa zato určite bude mať rád.
No ale k veci. Tak ako sa to na začiatku opisuje, že napadnutý z ničoho nič, sa ani mne ešte nestalo, ale ak som v zápale boja niekoho švacol, tak vtedy už bola mela. Mne sa skôr stávalo, že ak som použil kúzla ničenia, tak na konci do mňa zabrdal stále dáky vojak. Samozrejme nedal som sa, dokonca som ho provokoval, myslel som že sa do mňa pustí, prípadne ma bude chcieť uväzniť, lenže stále stiahol chvost a odcupkal s tým, že si na mňa posvieti. Hlúpák, veď ani nemal s čím.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Mike
Na nový dotaz vždy v souladu s pravidly zakládejte nové téma, za účelem vyšší přehlednosti, děkuji.

Zamykám.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Všichni mě nenávidí Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2014 15:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist