Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlak nebo upír
fofek
Problém je v tom že jsem vlkodlak ale v misi dawnguard my lord Harkon nabýzí stát se upírem. Tak teď nevím jestli se stát upírem nebo vlkodlakem. Prosil bych detailně rozebrat kdo je lepší a proč. V dawnguardu se mohu nově v upířství vylepšovat dovednosti a přidávat nová kouzla, tak bych se chtěl zeptat jestli mohu nově i za vlkodlaka vylepšovat schopnosti a něco nového přidávat. Já se spíš přiklánim k vlkodlaovi už z toho důvodu, že když jsem upír tak na mě hned všichni měšťané utočí.( alespoň tak to bylo ještě ve skyrimu před dawnguard) hlavně je škoda o vlkodlaka přijít když má takové výhody. Navíc upír nemá nic navíc, kouzla která umí mohu umět něco podného i za mága a na bezprostřední boj je zas lepší vlkodlak. Frown
Navíc se bojím,aby na straně vlkodlaků nebyli mise ošizené na úkor vampirismu a misí pro Harkona

Prosil bych teda rozebrat na jakou stranu se dát a proč Wink
Za každou radu děkuji Wink
Upravil/a fofek dne 28.12.2012 20:00
 
ALOE VERA
to je na tobě co si vybereš ale osobně dávám přednost upírovi protože za něj dostaneš nový strom dovedností a když ho vylepšíš tak je silnější než vlkodlak a je sním větší sranda Wink
 
Aurelius
ALOE VERA napsal:
to je na tobě co si vybereš ale osobně dávám přednost upírovi protože za něj dostaneš nový strom dovedností a když ho vylepšíš tak je silnější než vlkodlak a je sním větší sranda Wink


Strom dovedností by měl být i u vlkodlaka Smile

Ale řekl bych že vlkodlak to má jednoduší nemusí pít krev Grin


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
ALOE VERA
ale to pití krve je na tom to nejlepší Grin a kevšemu vipadá lépe než vlkodlak aspoň podle mě
 
fofek
Aha já právě myslel, že vlkodlak bude mít taky vlastní strom dovedností. Ale jestli to nemá tak jdu za upíra.
Ikdyž upír je podle mě horší protože hned po mě jdou občané a neumí se regenerovat na slunci
Frown
 
Diego
fofek napsal:
Aha já právě myslel, že vlkodlak bude mít taky vlastní strom dovedností. Ale jestli to nemá tak jdu za upíra.
Ikdyž upír je podle mě horší protože hned po mě jdou občané a neumí se regenerovat na slunci
Frown

V Dawnguardu Vlkodlak svůj strom dovedností.
 
baris
Když se staneš upírem, můžeš se zase stát znovu vlkodlakem ( a popřípadě zase zpět upírem, ale pouze 1x, pak už to nelze vrátit).
Porovnání upírů a vlkodlaků....no asi upíři jsou lepší (pokud beru DG). Obojí ti zajistí odolnost zdraví, upírství ti dá nová kouzla, ale zase jsi zranitelný na slunci, oproti obyčejnému vampirismu (nakažení od obyčejného upíra) na tebe lidé nebudou útočit, takže nemusíš nutně pít krev. Záleží také na způsobu boje, vampire lord je spíš pro mágy, vlkodlak pro milovníky kontaktního boje. Vampire lord také kontroluje proměny (tam a zpět kdy se ti zachce) a může se proměňovat neomezeně za den (vlkodlak pouze jednou).

Pro moderátory: Nešlo by už zahrnout DG i do článků o upírství atd. Není už snad třeba dělat, že neexistuje. Wink
 
fulo77
ja som zatiaľ neprišiel na chuť ani jednému... upír by ma aj lákal, ale to, že na teba všetci útočia sa mi nepáči :/
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
fofek
Jestli má vlkodlak taky vlastní strom dovedností tak jdu asi za vlkodlaka, ikdyž mě trochu štve to proměnování pouze 1krát denně,ale na druhou stranu upír má taky spoustu nevýhod třeba ten problém na slunci.Navíc proč mám chodit za upíra,když podobná kouzla mohu umět i bez proměny. A na kontakní boj je jednoznačně lepší vlkodlak.
(Původně jsem si myslel, že vlkodlak v DG nemá vlastní strom dovedností) Smile
 
hRDLA
Když si seženeš prsten Hircina, tak se můžeš přeměňovat kolikrát chceš.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Strom dovedností vlkodlaka uvidíš jen tehdy, pokuď budeš proměněný za vlkodlaka. To jen abys nebyl zmatený, že jej nevidíš.Wink
 
fofek
baris napsal:
Když se staneš upírem, můžeš se zase stát znovu vlkodlakem ( a popřípadě zase zpět upírem, ale pouze 1x, pak už to nelze vrátit).
Porovnání upírů a vlkodlaků....no asi upíři jsou lepší (pokud beru DG). Obojí ti zajistí odolnost zdraví, upírství ti dá nová kouzla, ale zase jsi zranitelný na slunci, oproti obyčejnému vampirismu (nakažení od obyčejného upíra) na tebe lidé nebudou útočit, takže nemusíš nutně pít krev. Záleží také na způsobu boje, vampire lord je spíš pro mágy, vlkodlak pro milovníky kontaktního boje. Vampire lord také kontroluje proměny (tam a zpět kdy se ti zachce) a může se proměňovat neomezeně za den (vlkodlak pouze jednou).

Pro moderátory: Nešlo by už zahrnout DG i do článků o upírství atd. Není už snad třeba dělat, že neexistuje. Wink


Aha a jak mám docílit tý proměny z vlkodlaka na upíra a zas naopak??
Popřípadně nějaký příkaz na ty proměny abych to mohl dělat i výcekrát a ne jenom jednou( pokud vůbec nato je) Pff! díky Wink
 
baris
fofek napsal:
baris napsal:
Když se staneš upírem, můžeš se zase stát znovu vlkodlakem ( a popřípadě zase zpět upírem, ale pouze 1x, pak už to nelze vrátit).
Porovnání upírů a vlkodlaků....no asi upíři jsou lepší (pokud beru DG). Obojí ti zajistí odolnost zdraví, upírství ti dá nová kouzla, ale zase jsi zranitelný na slunci, oproti obyčejnému vampirismu (nakažení od obyčejného upíra) na tebe lidé nebudou útočit, takže nemusíš nutně pít krev. Záleží také na způsobu boje, vampire lord je spíš pro mágy, vlkodlak pro milovníky kontaktního boje. Vampire lord také kontroluje proměny (tam a zpět kdy se ti zachce) a může se proměňovat neomezeně za den (vlkodlak pouze jednou).

Pro moderátory: Nešlo by už zahrnout DG i do článků o upírství atd. Není už snad třeba dělat, že neexistuje. Wink


Aha a jak mám docílit tý proměny z vlkodlaka na upíra a zas naopak??
Popřípadně nějaký příkaz na ty proměny abych to mohl dělat i výcekrát a ne jenom jednou( pokud vůbec nato je) Pff! díky Wink


Jsi vlkodlak a příjmeš upírství: vrátíš se ke družníkům a promluvíš si s Aelou. Když chceš zpět na upíra, jdeš zase za Harkonem. Jde to jen jednou, pak už musíš zůstat tím, co jsi (bez módů).

4ALL: Ačkoli by to bylo fajn střídat - KDYBY JSTE ZNALI MÓD, NAPIŠTE
Upravil/a baris dne 28.12.2012 19:12
 
miky265
hraval som skyrim bol som vlkodlak ale zbavel som sa toho pri plneny ulohy za kodlaka

teras som začal hrat DLC kde je už aj ten strom talentou za vlkodlaka takže by som ho chcel znovu skusti ma niekto napad ako sa znovu stat vlkodlakom ??? Grin
upirsom skusel ale moc ma nelaka

PS: spolieham na teba Diego že to budeš vediet Grin

inak predom v daka každemu kto poradi
 
milfein
Pokud ses z lykantropie jednou vyléčil, znovu už se vlkodlakem nestaneš, nejde to. :-) Vlkodlak je na kontaktní boj a upír spíš pro ty, co se chtěj schovávat nebo čarovat. Já osobně to vyřešil následovně: Mám dvě postavy, norda klaďase vlkodlaka s obouručákem a plíživýho khajjita s lukem upíra záporáka. :-) Pecka
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
baris
Je normální, že když se proměním ve Vampire lorda, tak se na mě vypíše v Riftenu odměna?
 
miky265
milfein napsal:
Pokud ses z lykantropie jednou vyléčil, znovu už se vlkodlakem nestaneš, nejde to. :-) Vlkodlak je na kontaktní boj a upír spíš pro ty, co se chtěj schovávat nebo čarovat. Já osobně to vyřešil následovně: Mám dvě postavy, norda klaďase vlkodlaka s obouručákem a plíživýho khajjita s lukem upíra záporáka. :-) Pecka


niajakim prikazom sa to bude určite dat Grin ked som uz vedel tema na hybrida vlkodlak aj upir naras tak preco by sa nedal dat naijak prikazom len vlkodlak Grin
 
miky265
našiel som toto
http://skyrim.4fa...post_14529

snat to pôjde .D
 
milfein
Určitě bych si kazil hru nějakými příkazy. :-)
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Werewolf
je tu problem ja uz mam rozsireni hearthfire i dawnguard a rekl bych ze je lepsi byt upir nez vlkodlak existuje totiz zpousta modu jak vylepsit toho upira napr.:BETTER VAMPIRES,tam je totiz takova schopnost ze kdyz do nekoho kousnete tak se zmeni v upira ( i u jarlu ) a u jarlu je to nejlepsi protoze potom vam hnedka daji zemana a budete jejich pritel takze doporucuju UPIR
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
upír vs vlkodlak Skyrim - obecně 10 03.06.2016 16:16
Upír i vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2015 16:55
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist