Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Sekání hry při nasazení helmy
MJ95
Ahoj lidi mám velký problém, kdykoliv si nasadím helmu tak se mi hra začne hrozně sekat Grin , zkoušel jsem snížit grafiku na nízkou úroven a furt se mi hra sekala pokud jsem na sobě měl helmu. Fps mám stále 50 - 60 (na vysokých detailech) takže problém bude nejspíš ve hře nevíte co s tím ?
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Nerevar
Asi ti někdo proklel helmu Shock ne fakt nevim teďs mě dostal Grin
 
skeve
A jakoukoliv helmu? Nebo máš modifikaci na nějakou speciální?
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
MJ95
skeve napsal:
A jakoukoliv helmu? Nebo máš modifikaci na nějakou speciální?


Jo jakoukoliv . A žádnou modifikaci nemám Sad tak nevím jestli je to tím patchem 1.7 nebo co . Jinak hru mám originál a už jsem skoušel i reinstall a furt, když nasadím helmu se to začne trhat a sekat
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
MJ95
Zkoušel jsem vypnout v synchronizaci a furt nic Sad
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
MJ95
Nevíte alespon jestli je nějaký mod, že když si nasadím helmu tak není viděl, ale jen mi to přidá ke zbroji ?
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
MJ95
jsem už zoufalý nedá se to hrát Sad Sad Sad
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Nerevar
kámo, zkus stáhnout skyrim přes warez nebo to třeba jen cracknout, jinak už FAKT nevim Sad je mi líto
 
skeve
Hele a ty máš natahaný nějaký mody? Třebas to dělá některý z nich. Jestli je máš, tak je zkus povypínat a uvidíš.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
MJ95
Mody mám jen 4 a všechny jsem vypnul a nic
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
MJ95
reinstall windowsu nepomohl asi si pudu hodit mašli Sad
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Nerevar
Zkus si tu hru cracknout, anebo zkus hlubší šetření: nastav si v BIOSU základní hodnoty.
 
MJ95
JJ SKUSÍM TEN BIOS HRA SE MI MOC CRACKOVAT NECHCE, KDYŽ MÁM ORIGINÁL
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Nerevar
MJ95 napsal:
JJ SKUSÍM TEN BIOS HRA SE MI MOC CRACKOVAT NECHCE, KDYŽ MÁM ORIGINÁL

pokud nepomůže BIOS a máš záruku na GPU tak zkus reklamaci GPU jinak už fakt nevim ://
 
MJ95
mně všechny hra jdou v pohodě na 100 % skyrim mi taky jde na 100 %, ale když nasadím helmu, tak se seká Grin ale fps je furt 60 takže je to podle mně spíš bug v patchi ...
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
MJ95
nedá se nějak stáhnout předešlí patch ?
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
nagasadowcz
Tak tady poradím jedině pořízení pirátské verze, možná je tvoje nějak podělaná. Nebo je to zvláštnost tvých Windows. Jinak mě nic nenapadá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
nagasadowcz napsal:
Tak tady poradím jedině pořízení pirátské verze, možná je tvoje nějak podělaná. Nebo je to zvláštnost tvých Windows. Jinak mě nic nenapadá.

Rasistický antiskajrimský Wokna Grin seems legit Grin ale možný je u Windowsů všechno mě třeba blokujou přístup do pár složek který chci vymazat, i když sem jako admin xD
 
MJ95
no a jak to mám teda vyřešit nějaká rada ?
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
kevin36
Co jsi poslední dobou instaloval. Novější grafické ovladače vyzkoušej a jinak podobné programy. Není zaplněný disk atd. Udělej video jak s helmou i bez helmy a někde ho uveřejni.
Upravil/a kevin36 dne 26.10.2012 13:07
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Sekání hry "ve světle", při magii a poblíž vody Skyrim - dotazy, návody,.. 7 04.07.2015 17:28
Sekání a totální zamrzání hry Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 21:33
Sekání skyrimu Archív zodpovězených dotazů 38 04.03.2014 20:29
záhadné Sekání obrazu Skyrim - obecně 9 27.12.2013 14:34
Morrowind se seká a nefunguje hudba The Elder Scrolls III: Morrowind 1 31.12.2011 11:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist