Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Díváte se na Doctora Who?
Ano Ano 32%[10 Hlasy]
Ne Ne 29%[9 Hlasy]
Chci se podívat Chci se podívat 35%[11 Hlasy]
Nechci se podívat Nechci se podívat 3%[1 Hlas]
Počet hlasů : 31
 Tisk diskuze
Doctor Who
Whirt
Citace z Wikipedie:
Pán času (v angličtině Doctor Who) je původní britský televizní sci-fi seriál společnosti BBC. Popisuje dobrodružství záhadného cestovatele časem, který se představuje jako Doktor (orig. the Doctor). Doktor cestuje ve své lodi TARDIS, která zvenčí vypadá jako britská policejní budka z 50. let. Se svými společníky a společnicemi zkoumá vesmír a čas, řeší problémy a napravuje škody. Pro seriál je typický nadhled a s láskou využívaná klišé a zápletky z brakových sci-fi 50. a 60. let.


V Británii právě včera večer byl vysílán první díl sedmé (v celkovém součtu třicáté třetí) série tohoto seriálu, v českém názvu ne moc originálně nazvaného Pána Času.

Právě jsem dokoukal tento první díl a fantasie scénáristů mě neustále překvapuje a tak mě zajímá, zda-li se tu na fóru najde ještě někdo, kdo by se na tento nejdéle vysílaný sci-fy seriál díval také (kromě tebe BadWolfe, protože se vsadím, že tenhle díl máš zhlédnutý, stejně jako já Grin).

Nejen že jsem se u tohoto openingového dílu zasmál, uronil slzičku, chytla mě nostalgie a byl jsem napjatý, ale také mě čekala klasicky úžasná hudba Murraye Golda.
(Tohle je opravdu SPOILER...) Navíc
 
hRDLA
Já to nikdy neviděl, ale už dlouho se na to chystám, jenomže to má tááááák strašně hodně dílů... Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Grin Se nemusíš dívat na všechny, že...
Stačí se začít dívat od rebornu (díly od roku 2005), ale máš pravdu. I tak je jich dost, ale rozhodně stojí za zhlédnutí, jen si udělat čas a pak se staneš závislým Wink
Kdybych měl napočítat špatné díly, tak na to stačí prsty jedné ruky Smile
 
BadWolf
Tak jestli se tobě ten díl líbil a jestli tam byli [SPOILER//ALERT] (:3), tak se na to musím podívat Grin, konec konců, co se všechno změnilo...

Já to teď bohužel moc nesleduju, nemám jak (PROČ?! Proč musím mít tak debilní připojení?)...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
maxinik55
A já o tom vůbec nic nikdy neslyšel. Může mně ten seriál někdo přiblížit? Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Whirt
BadWolf napsal:
Tak jestli se tobě ten díl líbil a jestli tam byli [SPOILER//ALERT] (:3), tak se na to musím podívat Grin, konec konců, co se všechno změnilo...

Já to teď bohužel moc nesleduju, nemám jak (PROČ?! Proč musím mít tak debilní připojení?)...


Byl dle mého opravdu dobrý, až na pár dle mého zbytečných scenáristických "přikrášlení".

maxinik55 napsal:
A já o tom vůbec nic nikdy neslyšel. Může mně ten seriál někdo přiblížit? Grin

To je těžké ten seriál někomu přiblížit, bez toho aniž by mu něco zaspoileroval. Zkus nějakou otázku konkrétnější a já se ti pokusím odpovědět bez spoilerů Wink
 
nagasadowcz
Včera jsem začal. Pustil jsem si první díl. A pak se mi nějak povedlo, že jsem zkouknul další dva Grin Zítra pokračuju, dnes už je pozdě a Arena s MC a Death Note mají pořád ještě přednost.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Uvidíš, jak se ti postupně budou priority přesouvat Grin
Ale je pravda, že teď máš na programu jen samé kvalitní věci.
Konečně další člověk, s kterým si můžu o DW pokecat... Z těch tří co jsi zatím zhlédl ale dle mě je nejlepší úvodní
...
, i když druhý v době, kdy jsem ho zhlédl poprvé byl možná i úžasnější
...
...
 
nagasadowcz
No, já byl z té druhé naprosto nadšený. A třetí byla taky super, protože:

Spoiler k 3. epizodě


Ale ta první celkem jasně definovala, o jaký seriál vlastně půjde, takže jako pilot to taky bylo senzační. No prostě kvalitní britská produkce.
Upravil/a nagasadowcz dne 03.09.2012 01:00
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Ano. S tím nemůžu jinak než souhlasit - Britské seriály mě zatím nikdy nezklamali a doufám, že to tak bude vždy. Každopádně co se týče třetího dílu
...


A ano - první epizoda naprosto jednoznačně uvedla diváky do obrazu a nadále se toho stylu držela a stále drží Smile
 
nagasadowcz
Tak jsem viděl dvojdíl o emzácích v Londýně a další o Dalekovi. Super! A někde jsem četl, že 8. a 9. díl je fakt nářez, takže už se těším.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Super!
Spoiler, Alliens of London, Dalek


Jinak myslím, že hodně kvalitní jsou díly 09 a 10... Rozhodně napínavé!
 
nagasadowcz
9 a 10 byly zatraceně geniální epizody! Každopádně ten závěr byl taky hodně zajímavý. Řeknu to dvěma slovy: BAD WOLF Smile Líbí se mi ta všudypřítomná ironie, díky které tomu seriálu sežeru i úplnou blbost, kterou bych jinde nevzal. Nebere se to smrtelně vážně a přitom je to chvilkama šíleně napínavé. Prostě super.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
nagasadowcz napsal:
9 a 10 byly zatraceně geniální epizody! Každopádně ten závěr byl taky hodně zajímavý. Řeknu to dvěma slovy: BAD WOLF Smile Líbí se mi ta všudypřítomná ironie, díky které tomu seriálu sežeru i úplnou blbost, kterou bych jinde nevzal. Nebere se to smrtelně vážně a přitom je to chvilkama šíleně napínavé. Prostě super.


Tak už víš proč se jmenuju, jak se jmenuju Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
Já si právě říkal, jestli to máš odtamtud Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
9 a 10 byly zatraceně geniální epizody! Každopádně ten závěr byl taky hodně zajímavý. Řeknu to dvěma slovy: BAD WOLF Smile Líbí se mi ta všudypřítomná ironie, díky které tomu seriálu sežeru i úplnou blbost, kterou bych jinde nevzal. Nebere se to smrtelně vážně a přitom je to chvilkama šíleně napínavé. Prostě super.


Tady nejde jinak než souhlasit. Jenom ti musím říct: Těš se na nadcházející tři série, které hýří přesně tím, co si tu popsal akorát v dvojnásobné dávce.

Mimochodem jsem si konečně splnil sen a dnes ráno se mi toto konečně objevilo na poličce Smile
http://img708.imageshack.us/img708/4056/doctorwhosmall.jpg
Upravil/a Whirt dne 09.09.2012 11:28
 
nagasadowcz
Congratulations, Whirt!! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Tak mám za sebou tři díly 2. série - New Earth, vlkodlak a "netopýři". Ten třetí musel být pro fandy původního seriálu velkou nostalgií. S takovou se budu muset kouknout i na ten původní seriál, aspoň na pár dílů (všech 600+ asi nezvládnu Grin).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Tak mám za sebou tři díly 2. série - New Earth, vlkodlak a "netopýři". Ten třetí musel být pro fandy původního seriálu velkou nostalgií. S takovou se budu muset kouknout i na ten původní seriál, aspoň na pár dílů (všech 600+ asi nezvládnu Grin).


Grin Blahopřeju! Už tě to táhne...
New Earth SPOILERS


Tooth and Claw SPOILERS


School reunion SPOILERS


Mimochodem už mám dvě staré série na DVD. Woohooo! Smile

PS.:
Vánoční díl
byl vynikající Smile
Upravil/a Whirt dne 09.09.2012 17:37
 
nagasadowcz
Ono je to prostě boží Grin Takže staré díly jdou na netu sehnat bez problémů, jo? Fajn, tak to potom prubnu. To zas bude použitých DVD Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist