Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dawnguard CZ
kevin36
Dawnguar je přeložený a připravený k distribuci stačí jen až na to Bethesda kývne.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
suni
Právě jsem ho koupil ale po zapnutí a po videu mi to spadne nevíte co stím??
 
Zarmr
Musíš to hodit do angličtiny (steam) Wink a pak dát reinstall
 
Ligos
suni napsal:
Právě jsem ho koupil ale po zapnutí a po videu mi to spadne nevíte co stím??


Zde se bavíme o CZ verzi, která ještě nevyšla, takže si ji nemohl ještě nikdo nainstalovat.
Svůj dotaz jsi měl směřovat do sekce "Davwnugar - po vydání" ! tzn: SEM: http://skyrim.4fa...ad_id=2904
Upravil/a Ligos dne 08.09.2012 19:02
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Zarmr
Klídek, tak se to stalo a stejně se tu nic neděje.
 
suni
díky mocSmile a sry vážně jsem tě nechtěl naštvatGrin příště se podívám lípSmile
 
Zarmr
to máš jedno stejně se tu nic neděloWink
 
baris
Moje hodnocení Dawnguardu:
Hodnocení
Já osobně nejsem zklamaný
 
Woodpecker
Pane-jo doufam ze ji vydaji nebo schvali do 2 tydnu a ze az se tak stane tak ze o tom napisou na Tiscalim bo se mi nechce kazdej den prolizat net jestli uz vysla xD
http://www.youtub...ature=mhee
 
Rene
davnguard je dobry ale je to jenom kousek hrani jeto spis kdyz chcete poznat prave upiryWink
 
akrijkubas
Tak co, nemá někdo nějaké nové info o češtině nebo je pořád ticho po pěšině?
 
Ligos
Nic novýho. Stále platí "polovina října"..... Tss...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
sharal
Zdarec. Rád bych se zeptal, kde můžu Dawnguard sehnat, protože mam Skyrim original a na Steamu Dawnguard jaksi zmizel, prostě tam neni a mě se nechce do origo hry cpát DLC z warezu. Nechápu, proč to už na steamu neni. Jestli tu už tady někde je, tak se omlouvám, ale nenarazil jsem na to.
Případně by mě zajímalo, jestli by mi fachala warez verze Dawnguardu na origo hře na steamu.
Díky moc Sharal
Upravil/a sharal dne 02.12.2012 00:43
Ulfric is the true high king of Skyrim !
 
Altazar
Už to tu je, ale DG se mudí koupit v obchodě, nebo přes nějaký internetový obchod, kde si koupíš krabičku a kodem a pomocí toho kodu si pak nainstaluješ do hry DG, když to dáš do googlu tak ti to najde prodejny kde ho v cz koupit.
 
sharal
Koukal jsem, že to stojí dost. Nešlo by to stáhnout a dát do origo hry ?
Díky mockrát Smile
Ulfric is the true high king of Skyrim !
 
nagasadowcz
No tak samozřejmě, že to jde, já to tak třeba mám. Ale nepočítej, že ti tu bude někdo moc radit. Warez se sice toleruje, ale nepodporuje Wink Prostě jednej podle selského rozumu. Najít, stáhnout a nahodit není nic komplikovaného...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
sharal
Já jenom nechápu, jestli to může jít na steamový verzi. Steam to má nějak chráněný. Ale dík, určitě to teda zkusim Smile
Ulfric is the true high king of Skyrim !
 
Nix
můžete mi poradit?
Hele mám dawnguard a jak bude v češtině necápu to chce te říct že skyrim má český dabing nebo co myslíte protože dawnguard mám v češtrine (myslím titulky a názvy věcí!!!!). Prosím napište mi správu!!!!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Altazar
Dabing neexistuje česky, jsou to pouze titulky a počeštěné názvy.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Nix
no jasný ale tet se mi stala vec ze sem mel steam v angličtině a dala se mi i hra do angličtiny jenom nevím jak to dát spět!!!??
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Schopnost pana upiru - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.10.2016 09:54
Vlhky dul - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 1 30.09.2016 11:44
DAWNGUARD - Příběhy lovce upírů (komiks) » Skyrim - Váš svět 44 02.05.2015 21:05
Dawnguard Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 25.03.2015 21:00
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist