Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Sledujete tento seriál?
Ano Ano 65%[15 Hlasy]
Ne Ne 35%[8 Hlasy]
Akorát tu jdu poprvé zapnout... :) Akorát tu jdu poprvé zapnout... :) 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 23
 Tisk diskuze
Jak jsem poznal vaši matku [TV seriál]
Mike
Jak jsem poznal vaši matku (v originále How I Met Your Mother, zkratkou HIMYM) je americká situační komedie. Seriál měl premiéru na americké televizi CBS 19. září 2005. Jeho tvůrci jsou Craig Thomas a Carter Bays.
Hlavní osou příběhu jsou životní etudy hlavního hrdiny Teda Mosbyho (Josh Radnor), který v roce 2030 (ovšem hlasem Boba Sageta) vypráví svým dětem příběh o tom, jak poznal jejich matku - to vysvětluje titulní název a také minulý čas užitý v názvu seriálu.
Kromě Teda Mosbyho se v seriálu stále objevují jeho přátelé: právník Marshall Eriksen (Jason Segel), televizní hlasatelka Robin Scherbatská (Cobie Smulders), učitelka z mateřské školy Lily Aldrinová (Alyson Hannigan) a bankovní manažer Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

(Wikipedie)

Znáte tento seriál? Popř. sledujete jej?
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
BadWolf
Občas když na to náhodou přepnu, tak se na to podívám.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
maxinik55
Sleduju, bohužel kvalita stále klesá. Podle mě to měli ukončit už sedmou sérií, zbytečně to protahují. Podle mě bude osmá série stát za velkej prd, a ještě k tomu potvrdili devátou. Tímhle ten seriál pohřbí. Naštěstí je zde pořád tBBT, který si svou kvalitu stále drží a na jeho další sérii se těším, narozdíl od HIMYMu
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Leneren
mě se to pomalu začalo hnusit už v šesté..Sad.....
 
maxinik55
Taky pravda, první 3 série jsou nepřekonané. Pak to šlo z kopce, sice v sedmé sérii se našlo pár dobrách dílu. (Třeba ten když Barney dostal Ducky tie) ale moc jich nebylo..
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
hRDLA
Občas koukám, když na to v televizi narazím.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
MĚL jsem to rád. Pak to ale začalo nějak klesat..
 
Mike
Mahoney napsal:
MĚL jsem to rád. Pak to ale začalo nějak klesat..

Přesně tak- každý seriál, který má pak více sérií jde dolů. To je normální, bohužel...
Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Buďte rádi, že to není jako s LOST, kde to od 4. série byla naprostá h*vadina...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Macraschley1 napsal:
Mahoney napsal:
MĚL jsem to rád. Pak to ale začalo nějak klesat..

Přesně tak- každý seriál, který má pak více sérií jde dolů. To je normální, bohužel...
Smile


Ne, každý ne, třeba tBBT si kvalitu pořád drží.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BadWolf
Jo, tBBT se pořád drží, to je pravda.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
ale tBBT má zatím jen 4 serie vetšinou jdo u serialy dolu po 5 nebo 6 serii
 
nagasadowcz
Koukal jsem na to do 4. nebo 5. řady, pak mě to už přestalo bavit. Myslím, že se to pak zkazilo a humor dost ochabl. Ale do té doby to bylo fajn.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
Buďte rádi, že to není jako s LOST, kde to od 4. série byla naprostá h*vadina...


LOST mi ani nepřipomínej, to mě tak nasralo. 6 let sledování a napětí a pak tohle...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
HIMYM
Seriál, který u mě žije ve stínu Big Bang Theory...
Zatímco BBT přichází stále s něčím originální, s dobrými gagy, tak HIMYM se neustále vleče ve svém stereotypu a podstatě mám někdy pocit, že je to vzpomínání na vzpomínky ze vzpomínek - vždyť kolikrát se již stalo, že při vyprávění dětem o jeho vzpomínkách ještě vzpomínal na nějakou událost, která předcházela té události. Mám pocit, že v jednom nebo více dílech dokonce vzpomínal na vzpomínku, vzpomínky ve vzpomínce - tomu já říkám Inception!

Ten seriál, mě začal nudit již u čtvrté série, kde to podle mě mělo skončit - na žádnej díl (kromě jednoho, kde Marshall a Lili honí nějakého toho brouko-myšáka)bych už se nepodíval znovu, na rozdíl od BBT...
 
nagasadowcz
Whirt napsal:
HIMYM
Seriál, který u mě žije ve stínu Big Bang Theory...
Zatímco BBT přichází stále s něčím originální, s dobrými gagy, tak HIMYM se neustále vleče ve svém stereotypu a podstatě mám někdy pocit, že je to vzpomínání na vzpomínky ze vzpomínek - vždyť kolikrát se již stalo, že při vyprávění dětem o jeho vzpomínkách ještě vzpomínal na nějakou událost, která předcházela té události. Mám pocit, že v jednom nebo více dílech dokonce vzpomínal na vzpomínku, vzpomínky ve vzpomínce - tomu já říkám Inception!

Ten seriál, mě začal nudit již u čtvrté série, kde to podle mě mělo skončit - na žádnej díl (kromě jednoho, kde Marshall a Lili honí nějakého toho brouko-myšáka)bych už se nepodíval znovu, na rozdíl od BBT...


Naprostý souhlas. Thumbs up.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
z nějakého důvodu mi tento seriál nikdy nesedl. brácha je do toho fanatik, mi to příjde jako taková lepší verze přátel- tedy pro mě, který přátele nenávidí, mi to dost nestačí... Má to místy zábavné chvilky ale... jinak BBT mám mnohem raději
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
Jen když to tak zpětně pročítám... Tak musím říct:
Ne každý seriál jde dolů po čtyřech sériích - např. SG1 mě bavila, do 9. série...
Potom co se

Nebo dobrý příklad jsou Simpsonovi - do 21. série to bylo naprosto bez chyby, v 22. se to lehce začalo hroutit a v 23. máte pocit (až na pár dílů) že scénář psal Homer (nenávidím ty lidi, co tak pokazili 500. díl - jediné čemu jsem se zasmál bylo na konci titulek: "Tak a teď běžte na sociální sítě a zkritizujte, jak hrozný tenhle díl byl..."Wink.
No a to samé se stává Futuramě - osmá série, scénárista Philip Fry Frown

leneren napsal:
ale tBBT má zatím jen 4 serie vetšinou jdo u serialy dolu po 5 nebo 6 serii

BBT má již pátou sérii a kvalita stále narůstá Smile (až na jeden speciální díl "Shrňme si co se během těch čtyř let stalo"Wink...
 
Leneren
Whirt napsal:
Jen když to tak zpětně pročítám... Tak musím říct:
Ne každý seriál jde dolů po čtyřech sériích - např. SG1 mě bavila, do 9. série...
Potom co se

Nebo dobrý příklad jsou Simpsonovi - do 21. série to bylo naprosto bez chyby, v 22. se to lehce začalo hroutit a v 23. máte pocit (až na pár dílů) že scénář psal Homer (nenávidím ty lidi, co tak pokazili 500. díl - jediné čemu jsem se zasmál bylo na konci titulek: "Tak a teď běžte na sociální sítě a zkritizujte, jak hrozný tenhle díl byl..."Wink.
No a to samé se stává Futuramě - osmá série, scénárista Philip Fry Frown

leneren napsal:
ale tBBT má zatím jen 4 serie vetšinou jdo u serialy dolu po 5 nebo 6 serii

BBT má již pátou sérii a kvalita stále narůstá Smile (až na jeden speciální díl "Shrňme si co se během těch čtyř let stalo"Wink...

ona už je pátá ani nevím ted mě tady neuvidíte dokud to nezkouknu zdar
 
MightRider
já se na to nedívám,ale někdy kouknu na Přátelé a kámoš sleduje Teorie velkého třesku
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Slovní Fotbal - Seriály, Filmy, Hudba a Knihy Hry 2545 13.05.2018 22:38
Jsem upír a vypadám hnusně- diskuze o vzhledu upírů Skyrim - obecně 11 19.04.2015 18:23
Tak jak se jmenuješ ty? "Ahoj já jsem Dovahkiin" Skyrim - zajímavosti 9 16.02.2015 17:05
skyrim-ologie ''seriál o skyrimu jako takovém'' Skyrim - obecně 9 19.05.2014 20:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist