Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dom
Thall
ja viem ze hovoris o cestine k mode aj ja hovorim onej mod som mal najprv v ang a potom az v cestine
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
BigNord
Nemám čas na tebe řeknu to takhle. Jestli chceš mód musíš ho mít v AJ protože : Verze módu je 1.82 a verze četiny je na verzi 1.72, takže jestli chceš mít ČJ tak si logicky musíš stáhnout verzi módu 1.72
 
Yorimar
Nehodil by někdo tady češtinu na ten mod, ale nemyslím z Nexusu, ale ze Steam workshop, nemůžu ho najít, díky.
 
Kirhof
Zdravim, mam skyrim od Razor1911 (nejde data files) mam stiahnuty Hearthfire a Dawnguard. Skyrim mam uplne bez modov.

Ked som Hearthfire a Dawnguard nakopiroval do DATA a opatchoval hru na 1.7, tak Hearthfire ide, ale Dawnguard nie. Skusal som aj iny patch (1.6 co tu bol doporucovany) skusal som aj cez nexus, no stale to ma rovnaky vysledok. Mozete mi niekto dat prosim link na 100% funkcny patch, pripadne Dawnguard?

A neviem ako je to z Dragonborn, zatial som ho nasiel len na xbox, co mi je k nicomu, ak niekto vie o linku kde sa da stiahnut, pripadne rovno patch knemu, tak by som bol vdacny, dakujem.
 
Diego
Kirhof napsal:
Zdravim, mam skyrim od Razor1911 (nejde data files) mam stiahnuty Hearthfire a Dawnguard. Skyrim mam uplne bez modov.

Ked som Hearthfire a Dawnguard nakopiroval do DATA a opatchoval hru na 1.7, tak Hearthfire ide, ale Dawnguard nie. Skusal som aj iny patch (1.6 co tu bol doporucovany) skusal som aj cez nexus, no stale to ma rovnaky vysledok. Mozete mi niekto dat prosim link na 100% funkcny patch, pripadne Dawnguard?

A neviem ako je to z Dragonborn, zatial som ho nasiel len na xbox, co mi je k nicomu, ak niekto vie o linku kde sa da stiahnut, pripadne rovno patch knemu, tak by som bol vdacny, dakujem.

S warezem tu nepomáháme, jestli chceš poradit, jdi na jedno z jejich warez fór.Cool
 
Kirhof
mne je prakticky jedno ci neaky blby warez, alebo nieco ine (neviem ci to bol pokus o hranie ze podporujete len originalky, ak hej, tak ti to nevyslo, kedze sem motate vseliake mod managery... Osobne milujem takychto ludi ktory toto pise, hlavne preto ze maju pc plny nelegalnych softverov...)

Ale k teme, privitam akukolvek radu, nieco podobne som tu uz cital, par prispevkov do zadu, ale potom sa to doticnemu podarilo vyriesit, ale nenapisal ako, takze predpokladam ze podobny problem mohlo mat viac ludi a snad mi dakto poradi, dakujem.
 
Diego
Kirhof napsal:
mne je prakticky jedno ci neaky blby warez, alebo nieco ine (neviem ci to bol pokus o hranie ze podporujete len originalky, ak hej, tak ti to nevyslo, kedze sem motate vseliake mod managery... Osobne milujem takychto ludi ktory toto pise, hlavne preto ze maju pc plny nelegalnych softverov...)

Ale k teme, privitam akukolvek radu, nieco podobne som tu uz cital, par prispevkov do zadu, ale potom sa to doticnemu podarilo vyriesit, ale nenapisal ako, takze predpokladam ze podobny problem mohlo mat viac ludi a snad mi dakto poradi, dakujem.

Každý máme nějaký nelegální obsah ve svém pc, mě nevyjímaje, ale podle pravidel zde nesmíme radit s warez hrami a podobnými věcmi.

Mod manager je legální pokud vím, teda jestli myslíš ten z Nexus.com.

Děkuji za pochopení.
 
Kirhof
preto sa tie odpovede davaju cez pm
 
hRDLA
Víš ty rádoby moralisto, když už máš tu drzost si něco stáhnout, tak si ten problém sakra vyžer sám nebo si ho SÁM oprav... Stáhneš si hru a ještě nám tu nadáváš...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Kirhof napsal:
preto sa tie odpovede davaju cez pm

To je trošku podlé. Můžeš být rád, že tvá otázka nebyla vymazána! Konec debaty!
 
Kirhof
Velmi pekne dakujem uz mi to ide.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist