Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Koupě RPG
clown333
tiez teraz vychadza nieco v style mount and blade ale to bude skor o bojoch ako o tom zivote ....

War of the Roses .....a Chivalry medieval warfare...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
SuperHunter
Hmm si to objednám. Někde to snad bude
 
hRDLA
Jestli chcete tak vám sem hodím i trailer na polní boje. Jinak BTW ještě mě tak namátkou napadlo: Ve městě vás můžou přepadnout zloději, klidně se vám může stát, že když prohrajete bitvu, tak můžete být v zajetí pěkně dlouho než vás někdo vysvobodí nebo vyplatí. Máte zde i několik hrdinů se schopnostmi stejně jako vy. Vojsku je možno udávat rozkazy typu: lučištníci deset kroků v před, pěchota roztáhnou, všichni za mnou etc.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
hRDLA
clown333 napsal:
tiez teraz vychadza nieco v style mount and blade ale to bude skor o bojoch ako o tom zivote ....

War of the Roses .....a Chivalry medieval warfare...


To war of the roses je od tvůrců mab, ale už tam nebude taková volnost, budete omezeni anglií a válkou dvou růží.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Hmm, na steamu je demo, až budu moct tak to zkusím a uvidím, jestli mě to chytne.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
clown333
mozete sa pripojit za akeho pana chcete bojovat alebo si vytvorit vlastnu vlajku....vyrobit vlastny podnik na peniaze....
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
maxinik55
No, zítra to musím rozhodně zkusit. Ale dneska už to zabalím a a valím upadnout do říše snů. Tak se tu mějte Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
scorpioncz
aha vy se bavíte o Mount and Blade ? Grin já jsem měl i warband ale pak mi nějak zablokovoli účet na steamu a originálka byla v háji Frown
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
SuperHunter
Našel sem to v jrc http://www.jrc.cz...de_warband
 
maxinik55
hRDLO, díky moc za skvělý tip. Na steamu jsem si stáhl demo a zkusil jsem dvě custom battle a trénink. Bojový systém je fakt perfektní. Možná by se to ještě lépe ovládalo místo pohyby myši, tak šipkami na klávesnici (nebylo to takhle v Gothicu 2?), ale i tak se to ovládá velice příjemně. Teď stahuji plnou verzi, a až bude ve slevě na steamu tak si to asi koupím, ještě uvidím, ale na první pohled mě ta hra zaujala.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
draco666
ak mas rad rpg zo starej skoly ber drakensang alebo legend of grimrock, ak chces hru so zaujimavymi subojmi a otvorenym sevetm tak KoA(necakaj vsak ziadny skvely pribeh),ak by si chcel fable(volnost rozhodovania,dobry pribeh,suboje......) tak odporucam Fable The Lost Chapters(2ka je len na konzole a 3ka je slaba), inkvizitora som nehral..... Smile
 
draco666
Whirt napsal:
Konečně dobrý tip! Díky hRDLO! Ještě uvidím jak se to vyvine, ale tohle si rozhodně zahraju Smile


mount and blade je dobry, ale nie az tak ako ho tu vychvaluju,po case je to stereotyp....Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problémy s pachem - koupě pozemku a následná stavba domu Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 10:19
Koupě dawnguardu? Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 00:16
Koupě (aneb volání do tmy) The Elder Scrolls : Arena 3 15.11.2011 23:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist