Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Družiníci
jupiland
Zdravím, mám takový dotaz. Předem se ale omlouvám za takový trochu zmatený popis, protože jsem tuhle větev už dlouho nehrála a tak se trochu ztrácím v detailech a jménech, ale snad to bude stačit a snad mě za to neukamenujete Smile

Dělala jsem líni q u Družiníků a stal se ze mě vlkodlak a všechno tohle, byla jsem zabíjet ty čarodějnice, mám u sebe jednu hlavu no a když jsem se vrátila jednou do té budovy kde Družiníci jsou v Bílém průsmyku, tak byli venku a říkali, že na ně zaútočili ti druzí, co nemají vlkodlaky rádi. Šla jsem dovnitř, s někým promluvila a protože jsem nedávala dostatečný pozor, nevím co mi říkal a co mám dělat dál. Proto bych se chtěla zeptat, co vlastně dělat dál, když jsem v situaci, kdy většina osob je "zaneprázdněná" protože leží na zemi a sténají nebo většina truchlí, protože někoho důležitého zabili... (asi toho cechmistra, že?)

Děkuji Smile
 
Lord Rade
Zmáčkni L a podívej se na seznam úkolů.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
jupiland
No v úkolech právě nemám nic, co by mělo u sebe "obrázek" Družiníků....jestli víš jak to myslím (Temné bratrstvo tam má lebku).
A ani nevím jak se jmenoval ten q předtím, abych aspoň věděla kde navázat nebo jak by se měl teď ten q jmenovat.
 
fousX
Nejsem si úplně jistý jestli mezi tím není ještě nějaký úkol, ale zabili Kodlaka to je ten starej strejda co tě přijímal a ty by jsi měla jít na jeho pohřeb do nebeské kovárny.

Jo a jestli máš jednu hlavu čerodějnice tak ti to asi stačit nebude.
 
jupiland
Hmm, tak to zkusím najít ten pohřeb...já myslela, že budsu muset hledat kousky té sekery nebo něco takového Smile

Jedna nebude stačit? Ale on přece říkal, že mám donést jednu hlavu nebo vymlátit celou jeskyni, tak sem jako správná dobrá duše zabila jen jednu a hned vypadla...teď už si nepamatuju, kde ty čarodějnice byly...
 
EldeR
Jedna hlava stačí pro Kodlaka na zbavení lykantropie. Pokud se jí chceš zbavit taky, budeš potřebovat další. A ještě pro ostatní Družiníky, pokud budou do budoucna chtít. Já použil celkem 4 hlavy.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
jupiland
Jo ták, já budu pomáhat ostatním se toho zbavit....nu dobrá Smile
Díky za rady, zkusím se mrknout na ten pohřeb, kdyby se nic nezlepšilo, budu se tu zase hlásit Pfft
 
fousX
Jestli chceš tady je ta jeskyně

jeskyně

Upravil/a fousX dne 15.08.2012 19:01
 
Diego
Vyřešeno?
 
jupiland
Ještě nevím, musím se dostat do hry, což bude tak za tři-čtyři hodinky, abych zkusila najít ten pohřeb a pak dala vědět, jestli mi to pomohlo nebo ne...zatím se tu řešila jen ta hlava Smile
Upravil/a jupiland dne 15.08.2012 19:14
 
fousX
Tak pohřeb nehledej budeš muset k Jitřence zabít pak stříbrných tlapek.
 
hRDLA
fousX napsal:
Tak pohřeb nehledej budeš muset k Jitřence zabít pak stříbrných tlapek.


Přesně nejdřív musíš do pevnosti poblíž Jitřenky/Dawnstaru a vymlátit tam stříbrnou ruku (ti co nemají rádi vlkodlaky) a získat zpět všechny fragmenty té sekyry, pohřeb bude až potom.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
jupiland
Dobře...a nějaký bližší popis? Já mám v okolí Jitřenky jen jednu jeskyni a to Yngvild a tu mám už čistou....tak jestli tam je někde ještě jiná...
 
hRDLA
Zkus se poptat u družníků Farkase, Vilkase nebo Aely. Jeden z nich by ti měl dát na to quest.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
jupiland
Aela me hlásí : "Tihle dva už problémy dělat nebudou"
Farkas je zaneprázdněný
A Vilkas mě říká jen "Co pro tebe znamená být družníkem" a ještě tu jednu možnost...ale když to s ním proberu tak nic...
 
EldeR
a nemáš už to náhodou v úkolech zapsaný ?
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
martin228
Znova nahraj a vyzabijaj jaskyňu Vrat sa chod do jovarrsku potom sa porozpravaj z vilkasom a ideš do tej dedinky jitrenka a vides po kopci a tadiaľ sa dostaneš k jaskyni davah si pozor stretol som tam troch trollov
 
jupiland
Nahrát to nemůžu, bylo to už děsně dávno za tu dobu sem udělala celej Cech zlodějů a Temný bratrstvo. A jak se ten q jmenuje? Leda bych ho měla ve vedlejších, fakt nevím, že by v těch hlavních něco bylo. Takže se mám asi rozloučit s Družiníkama?
 
martin228
No ten quest je tak robený že si ho mala automaticky robiť lebo keď sa vrátiš tak to ma hneď nadväzovať a dostanes vilkasa ako followera
PS: musíš to mať v questoch pokiaľ tam nemáš look up failed
Upravil/a martin228 dne 15.08.2012 23:48
 
jupiland
No poslední mám Čest krve....další sem nikde nenašla a failed nevím kde hledat, jen sem projela všechny udělaný q...já to teda hledám podle obrázku u q....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Prosím o pomoc u družiníků Skyrim - obecně 6 06.02.2015 18:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist