Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Peníže ve Skyrimu??(tipy/triky)
Trhanec
Tak mě napadlo založit tenhle topic, aby jsme mohli diskutovat, jak si nejlíp vydělat peníze ve světě skyrimu.. Zatím jsem nad tím moc nepřemýšlel, zabírám se teď spíš levlováním postavz a zlepšování skillu. Máte někdo nějaký tipy jak si vydělat prachy? Jaký jsou všechny možnosti výdělku? Dá se dělat žoldáka nebo tak něco?
 
Lokosicek
Alchymie, bezkonkurencne. Staci jednoduchy lektvar z modrych horskych kytek (blue mountain flower) a modrych motylych kridel (blue butterfly wings) a mate vystarano. Obecne cim vice vlastnosti lektvar ma, tim vetsi je jeho cena. Me se cenu jedne smesi podarilo vyhnat na 700 goldiku za kus..

Pak doporuvuji prodavat kouzelne zbrane nalezene v truhlach a telech nepratel. V pokrocilem kovarstvi doporucuji jit do ruin dwemerske pevnosti Mzulftu a tam sbirat dwemerky srot, ten roztavit a ze ziskanych cihel ukovat kvanta dwemerskych luku. Jdou na dracku.
 
Honzas4400
Já zase zabíjim za Temné Bratrstvo, za jeden kontrakt máte skoro 1000 goldů a každej kontrakt je hned mrtvej Wink
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Trhanec
O to bych měl taky zájem, ale nevím kde temný bratrstvo najít nebo jak se k němu přidat.. poradíš?
 
Doomex
Trhanec napsal:
O to bych měl taky zájem, ale nevím kde temný bratrstvo najít nebo jak se k němu přidat.. poradíš?


To už tu bylo,stačí hledat http://skyrim.4fa...#post_6636 Wink
 
Ambushc
já nejvíc prachů z cechu pamatuju od temnýho bratrstva ty davali něco o kolo 400 za Quest dyž byl nějakej dobrej a jinak sem většinou po večerech kradl Smile a potom co sem si udělal kovářství na 100 tak sem už i prodával zbroje a zbraně za velký prachy
 
Tib3rian
Jo, prodavani drahych zbroji bylo nejvynosnejsi i v Oblivionu. Docela mne prekvapila ta cena za 1 lektvar. Dobre vedet.
 
Ambushc
U mě zbroj za největši prachy bylo vyrábět a prodávat daedrickou Smile i se zbraněma Smile
 
Trhanec
Mě by zajímlo jaký lektvary prodáváte za takový prachy Grin já prodám max lektvar za 50 goldů...
 
Karlos
Nemá někdo recept na nejlepší lektvar doplnění zdraví? Grin
 
Ambushc
Lidi šetřete já sem si teďka koupil dům v Samotě a chtěl za něj 25 000 vydřiduch eště mi zbylo 65 000 aspoň že tak
 
nagasadowcz
no, samota se mi hrozne libi, tam bych dum chtel! ale asi si nejdriv koupim ten levnejsi v bilem prusmyku Smile kazdopadne, ten v samote jsi mel i s vybavenim za tu cenu, nebo to byla cena jen za prazdny dum? protoze to by pak fakt bylo moc xD
 
Ambushc
nagasadowcz napsal:
no, samota se mi hrozne libi, tam bych dum chtel! ale asi si nejdriv koupim ten levnejsi v bilem prusmyku Smile kazdopadne, ten v samote jsi mel i s vybavenim za tu cenu, nebo to byla cena jen za prazdny dum? protoze to by pak fakt bylo moc xD


Bez vybavení 25 000 S vybaveni to vyšlo na nějakejch 33 000 Grin ale ten v Samotě se mi líbí víc než ten co mam v Bílém Průsmyku Smile Eště že sem měl z kovářství nahrabáno nějakejch 106 000 Smile
 
Kasha
Ještě že mám kovářství už asi na 80lvl, tak to půjde si sand vydělat, ingotů mám taky asi milion od každýho, tak za chvilku budu první velkej kapitalista ve Skyrimu Grin
 
drobek85
Kde berete tolik ingotů?Frown
 
Freani
Já nic nekovám (už mám 100), lektvary nevyrábím a momentálně mám 50k+ a k tomu dva domky plně vybavené (v dalších větších městech jsem zatím nequestil tak, abych se k němu dostal), takže asi tak Grin A to mám u sebe a v truhlách věci minimálně tak za dalších 50k, ale prostě není to komu prodávat. Za penězi se ve Skyrimu nemusíte extra honit, pokud děláte questy a čistíte pravidelně dungeony, nahrabete si tam tolik harampádí, až z toho jde hlava kolem.
Spíš prostě kdyby měli obchodníci víc peněz, nejvíc mělo NPC 4000, to když jsem od něl koupil ingoty, ale i to bylo hodně málo na to, abych prodal stěží polovinu věcí, které jsem potřeboval Frown Největší problém je asi s prodejem šperků, z dungů jich jste schopni nasbírat opravdu kvanta a některé z nich se prodávají opravdu za dost, jenže není komu.
Upravil/a Freani dne 18.11.2011 08:40
 
Tial
Freani napsal:
Já nic nekovám (už mám 100), lektvary nevyrábím a momentálně mám 50k+ a k tomu dva domky plně vybavené (v dalších větších městech jsem zatím nequestil tak, abych se k němu dostal), takže asi tak Grin A to mám u sebe a v truhlách věci minimálně tak za dalších 50k, ale prostě není to komu prodávat. Za penězi se ve Skyrimu nemusíte extra honit, pokud děláte questy a čistíte pravidelně dungeony, nahrabete si tam tolik harampádí, až z toho jde hlava kolem.
Spíš prostě kdyby měli obchodníci víc peněz, nejvíc mělo NPC 4000, to když jsem od něl koupil ingoty, ale i to bylo hodně málo na to, abych prodal stěží polovinu věcí, které jsem potřeboval Frown Největší problém je asi s prodejem šperků, z dungů jich jste schopni nasbírat opravdu kvanta a některé z nich se prodávají opravdu za dost, jenže není komu.
Taky mam podobnej problém. Stačí počat den dva a oni si ty peníze seženou Smile. Jinak já sem alchymista ze záliby u od oblivionu a musim říct že je to fakt slušnej způsob výdělku když víte co s čim Smile.
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Trhanec
Tak poraď co s čím, protože já to nevím, moje lektvary maj malou hodnotu nevím co míchat účině a dostupně
 
Tial
Trhanec napsal:
Tak poraď co s čím, protože já to nevím, moje lektvary maj malou hodnotu nevím co míchat účině a dostupně
Existujou na to i jisté programy ale já je nepoužívám. http://elderscrol...y_(Skyrim) Tady na té stránce jich je pár ke stažní.
Upravil/a Tial dne 18.11.2011 13:52
 
www.nemamžádnoustránku.cz
TOM_cz
Jinak i "očarování" (stačí i slabší) zdraní a zbroje výrazně zvýší jejich cenu, ale taky mám spíš problém komu to prodat, protože obchodníci nemají extra moc peněz....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist