Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problém s notebookem
MJ95
Ahoj lidi nedávno jsem si koupil nový herní notebook

Intel Core i7 -2670QM CPU @ 2,20Ghz s turbo boost 3.10 Ghz, 8,0GB RAM , grafické karty Intel HD Graphics Family a AMD Radeon 6770M 2Gb

Skyrim rozjedu sotva na střední detaily aby se mi nesekal, přitom lidé v recenzích píšou, že ho rozjedou na ultra . Pls poraďte mi čím to může být DÍKY ...Frown
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Mahoney
MJ95 napsal:
Ahoj lidi nedávno jsem si koupil nový herní notebook

Intel Core i7 -2670QM CPU @ 2,20Ghz s turbo boost 3.10 Ghz, 8,0GB RAM , grafické karty Intel HD Graphics Family a AMD Radeon 6770M 2Gb

Skyrim rozjedu sotva na střední detaily aby se mi nesekal, přitom lidé v recenzích píšou, že ho rozjedou na ultra . Pls poraďte mi čím to může být DÍKY ...Frown


Jako nevim jo. Ale možná to může být i tím že máš warez. Někde jsem četl že to někomu z warez sekalo a pak s origo už ne, takže to může být tim.
Upravil/a Mahoney dne 31.07.2012 13:50
 
MJ95
Já mám originálku
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Mahoney
MJ95 napsal:
Já mám originálku


Tak to jo, pardon Smile
 
Leneren
hele nemáš starý ovladače nebo ještě líp máš je vůbec ? jo a prosím hlasuj zde http://skyrim.4fa...post_53640
 
MJ95
Ovladače mám nainstalovaný
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Leneren
tak to nevím s mody nebo bez?
 
Leneren
nebo nejsou ty ovladače starý v tom by mohl být problém většinou se stane že ti daj starý ovladače
 
MJ95
s mody, ale mám jich jen pár na krev, zbroj na koně apd
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Leneren
aha tak prověř ovladače jestly nemáš stary
 
MJ95
leneren napsal:
nebo nejsou ty ovladače starý v tom by mohl být problém většinou se stane že ti daj starý ovladače


Ovladače jsem stahoval přimo ze stránek HP
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Leneren
MJ95 napsal:
leneren napsal:
nebo nejsou ty ovladače starý v tom by mohl být problém většinou se stane že ti daj starý ovladače


Ovladače jsem stahoval přimo ze stránek HP

víš jistě že jsou nejnovější?
 
MJ95
To nevím, ale když je chci stáhnout ze stránek AMD tak mi to píše, že ovladače nemohly být staženy, a že mám kontaktovat výrobce notebooku
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
nagasadowcz
Jo, tak to se potom obávám, že bude někde chyba... Zkus kdyžtak přeinstalovat Windows, pokud máš 7, samy se ti postarají o stažení nejnovějších ovladačů a zařízení celého compu po softwarové stránce. Nic jiného mě nenapadá. Skyrim na jiném počítači jede pohodě?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
mouchaXxL
Měl sem stejnej problem. Skyrim ti nejspíš běží přes itegrovanou grafiku .
Musíš vypnout hru a nastavit aby se to zpuštělo přes tu Radeonku.
Upravil/a mouchaXxL dne 31.07.2012 16:00
 
Leneren
mouchaXxL napsal:
Měl sem stejnej problem. Skyrim ti nejspíš běží přes itegrovanou grafiku .
Musíš vypnout hru a nastavit aby se to zpuštělo přes tu Radeonku.

ale to musí udělat přes bios a tam se při nastavování může ccokoli podělat
 
nagasadowcz
S trochou opatrnosti není v BIOSu co zkazit. Pokud umí aspoň trochu anglicky a najde si manuál ke své verzi BIOSu na netu, mělo by to být OK.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MJ95
Ahoj lidi už jsem to vyřešil k notebooku jsem mněl připojenou herní klávesnici a myš, když jsem je odpojil jede mi to na vysoké detaily v pohodě, nevím jaký na výkon může mít vliv klávesnice a myš, ale je to tak Grin
Nebojím se armády lvů, když je vůdcem ovce, ale bojím se armády ovcí, když je vůdcem lev !!!
 
Leneren
MJ95 napsal:
Ahoj lidi už jsem to vyřešil k notebooku jsem mněl připojenou herní klávesnici a myš, když jsem je odpojil jede mi to na vysoké detaily v pohodě, nevím jaký na výkon může mít vliv klávesnice a myš, ale je to tak Grin

tak musíš mít poškozené porty protože klávesnice ani myš na hru emá vliv ani na výkon nebo máš moc slabej Zdroj
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist