Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Leneren
O skutečné smrti se nevtipkuje...Lidi já nevím, ale vy prostě ignorujete to, že černý a šibeničníh humor je jeden z obraných mechanismů, jak se bránit tomu, aby z toho člověk nezcvokl. Je mi jasné, že kdyby tohle řekl Mike tak to hned berete, ale vzhledem k tomu, že to říkám já tak je to všem stejně u p***le. To samý to bylo, když Mike mě a několik lidí neprávěm nařkl a urážel. Když to udělal on tak to bylo v pořádku, pohoda, klídek a tabáček. Ale když jsem se mu já pomstil tím obrázkem, kde jsem o něm psal a pak zatemnil můj nick tak jsem se u všech propadl na nejnižší možnou příčku. U Máhy jsem se změnil z dobrýho kamaráda na ubohýho k***ta. U Nagy na fracka, nebo na co a další. Asi to bude tím, že jsem idealista a naiva, ale já jsem věřil, že ve světě je nějáká spravedlnost. A fakt, že jo spolíhal jsem na to, že lidi umějí být spravedlivý a posuzovat dvě stejný věci stejně. Ale ne. Spletl jsem se. Opět jsem si dokázal, že se naprosto nevyznám v lidech. Víte, dřív jsem si tu spousty lidí vážil a respektoval. Některý z nich jsem zradil, když se tu objevil TsunamiPlavec a Shoggot. A k**vsky mě to mrzí choval jsem se jako k**ot a zmrd, ale udělal jsem to. Nikdy jsem to až doteď takhle nepřiznal. Tohle je způsob jakým se jim omlouvám. Taky to mělo něco naznačit určitým lidem, ale to je jedno. Řeknu už jen jedno. Po tom co jsem tu postnul ten obrázek a následně jsem zde z čirého vzteku a zklaání postnul to o TK, jsem byl extrémě zklamaný. Spousta z vás se projevila jako něco, co nemám rád. Jako lidi, malicherní, subjektivní, nenávistní. To je asi tak vše co jsem chtěl říct. A ještě něco Miku. Řeknu ti to znova já jsem tě nikdy nepomlouval, ale to tvůj slepičí mozeček asi nepobere. Někdo mi dokonce říkal, že ty jsi pomlouval. A řeknu ti to ještě jednou. Říkal jsem ti to už víckrat, ale já tě nemám potřebu pomlouvat, nemám problém ti říct to, že tě považuji za k**ta a zmrda a zlého člověka takhle to snad stačí. A ještě něco, já nejsem zlý, jsem sice zmrd, zrádná svíně, musím mít pořád pravdu, jsem egoista a povrchní a k*revsky zakomplexovaný frajírek, ale zlý je ten kdo hodnotí někoho jiného, ale jinak stejného naprosto jinak jak sebe. A jsme stejní. Oba jsme egoisti, povrchní, zmrdi atakdále. Mimochodem a příště prosímtě neříkej, že se se mnou nedá bavit, když už nemáš co říct a nezačínej hned vytahovat svoji pozici moderátora. Honit ego si můžeš i jinak.
To je snad asi vše co jsem chtěl říct, brzo dostanu ban tak se se všemi loučím, s některými se loučím rád, někteří mi budou scházet....
E: A ještě poslední slova Elderovi k tomu co napsal v nekonečný, že pokaždý musím mít poslední slovo. Jo musím !@#%§, protože když mám k něčemu něco říct nebudu snad mlčet ne?
Upravil/a Ligos dne 19.07.2014 13:23
 
Ligos
I když je toto prostor určený k hádkám, měli byste se vyvarovat vulgarismů... Některá slova opravdu nejsou vhodná...

Možná jsem při cenzuře některá slova přehlédl....
Upravil/a Ligos dne 19.07.2014 13:26
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Lene, fracek jsi pro mě byl vždycky, jen fracek, který sem patřil a nevadil mi. To se nezměnilo tím, že sis dal něco do podpisu. To se změnilo po Tsunamiplavci a Shoggotovi a pak po hRDLovi. Neustále potřebuješ mít někoho, ke komu máš pocit, že patříš. Někoho, koho obdivuješ, protože spadá pod tvůj ideál "síly". Na internetu... A vybíráš si samé lepší jedince. A nakonec jsi jimi vždycky zklamaný, ale nemůžeš to přiznat, protože by sis pak sám připadal naprosto hloupě.

Jsou věci, které se po letech blízkého kontaktu, myslím osobnostní charakteristiky, projeví i takhle po internetu. A já se silně obávám, že ty jsi takovýhle i v reálu. A dlouho jsem si říkal, že je to tím, že jsi dítě/puboš a vyrosteš z toho. Jenže už tomu nevěřím. Některé základní principy lidského fungování jsou neměnné a drží se od dětství. Nemůžu si vážit někoho, jako jsi ty.

Jsi věčně uplý k nějakým ideálům - jenže to jsou ideály jiných lidí, protože sám sobě nevěříš dost na to, abys sám sebe považoval za svého pána. Nejdříve Shoggot, pak hRDLA. Nebýt sám sebou, zdá se, je tvá největší přirozenost, skrze kterou vlastně sám sebou jsi. To je něco smutného i špatného.

To, že se tu proti tobě teď vystupuje, jak se vystupuje, se ti může zdát nefér, tomu rozumím. Ale věz, že nějaký tvůj "humor" není skutečným důvodem. Ani jeden obrázek v podpisu. Je to něco, co se s tebou děje už dlouho a kvůli čemu tě lidé přestali brát jako neškodného či otravného fracka a začali tě brát jako fracka nesnesitelného a políček zasluhujícího. A věř mi, že to nejsou jen modi. Bohůmžel pro tebe, modi to jsou taky.

Nemůžu říct - posral's to. Ty to totiž posíráš už dlouho a teď konečně přichází finální výsledek v podobě reakce ostatních, včetně správců tohohle fóra.

Jo a ještě něco - spravedlnost je lidský ideál a výmysl. Svět nefunguje na principu férovosti, ale na principu akce a reakce. A z toho pohledu dává tvoje situace naprosto dokonalý smysl.

A víš, co je nejhorší? Že vím, že až si tohle přečteš, tak to budeš chápat a přijmeš to. Minimálně proto, že ten příspěvek, jak tě znám, budeš do určité míry obdivovat. A z velké části taky proto, že nejsi blbec v rámci inteligence, jen v rámci vystupování a chování.

Takže tak, Lene a ostatní. Omlouvám se za délku, ale víte, že jinak to neumím.

HOWGH!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
matthew074
Kdo by byl řekl že odpovědi na největší otázky života najdu zrovna na fóru nějaký blbý hry Grin
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
Ligos
Tak jestli je Skyrim podle tebe blbá hra, tak proč ses registroval na její fan-web? Smile
Upravil/a Ligos dne 19.07.2014 13:53
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Lene chápu, že nechceš mlčet, pokud se ti něco nelíbí, ale taky nemůžeš očekávat, že si z toho co napíšeš všichni sednou na zadek. Máme každý právo na vlastní názor, na vlastní pravdu a podobně, ale taky bysme měli do jistý míry tolerovat a akceptovat názory druhých.

Co se toho vtipu týče, já se k tomu nevyjadřoval, protože sem od přírody morbidní a nijak víc se mě to nedotknulo, ale ta hysterická debata co následovala už se mě určitým způsobem dotknula.

Chápu, že nemáš Mika rád, popravdě na něho máš nejspíš alergii, dost možná to je vzájemný, ale tohle je internetový fórum, kde vznikla určitá komunita a takovýhle rozdělování se na nějaký dva tábory kvůli kokotinám se mi opravdu nelíbí.

Už sem to navrhoval víckrát, ale vy dva byste se měli navzájem ignorovat pro dobro nás všech, pokud vás ovšem tohle věčný dohadování se "kdo dál dočůrá" vysloveně nebaví.

Mimochodem Lene vítězem debaty není nutně ten, co má poslední slovo, ale někdy mlčením, nebo ignorováním oponenta řekneš daleko víc. Hádat se jak děcka nic neřeší, ale povznýst se nad to a ukázat určitou míru rozumu a nadhledu by nebylo na škodu.Wink
Upravil/a EldeR dne 19.07.2014 13:56
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by WhirtPovídky


 
matthew074
Ligos napsal:
Tak jestli je Skyrim podle tebe blbá hra, tak proč ses registroval na její fan-web? Smile
Samozřejmě že Skyrim je dobrá hra sice né tolik ,aby to byla srdcovka ,ale zaregistroval jsem se spíš kvůli doporučení kamaráda a jeho hře tady v kobkách.
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
Ligos
No proto! (ne, já tě pochopil hnedka, to bylo jen takové nevinné rýpnutí...)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
matthew074
Jasný chtěl jsem jen trochu objasnit onen důvod mé registrace Grin
Boing
http://33.media.tumblr.com/tumblr_md637wdNXu1ql07zs.gif http://4.bp.blogspot.com/-fEXyKe5WLmk/UZ0uDdCJrCI/AAAAAAAAL_o/kS5Jzlu7IDE/s400/gandalf.gif
 
Matthew
Leneren
Nago přečetl jsi mě skoro přesně až na to, že hRDLA ani Shoggot nikdy nebyly něčím čím bych s chtěl stát, právě naopak. Moje ideály znáš, sám jsi o nih četl, jsou to Geratl, Regis, ale i jiní, lidé z histori, Hattori Hanza, Miyamoto Musashi, Hans Guderia, Bismarck, Tokugawa Ieyasu, Ervin Rommel a lidé z mého okolí. A ano chápu co jsi chtěl říct, a řeknu to takhle, ano vždy jsem měl potřebu někam patřit, ale ne nikdy jsem se k nikomu neupínal. Už jen proto, že nemám rád, kontakt s lidmi ve větší míře, radši jsem sám, vklidu a míru.

A k té spravedlnosti, snad jen dodat, že jsem idealista a naivní člověk.

K Elderovi nečekal jsem, že si z toho někdo sedne na zadek, a k tomu, jak pořád přesvědčuji jiné o mém názoru snad jen to, že mám sklon k tomu, abych všechno co udělám obhajoval před světem. Já nedokážu rozeznat a ani nechci rozeznat co je zlé a co dobré a mám chorobnou nutkavost si to před světem obhájit.
A k poslednímu odstavci, mohu jen říct, že to je něco co nejspíše, bohužel nedokážu.
 
nagasadowcz
Dobrá, možná jsem to špatně formuloval. Stali se ti vůdčími osobnostmi - ne vzory, ani přáteli. Lidmi, které's následoval.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Lene ta tvoje chorobná nutkavost obhajoby před světem působí tak, jak jsem napsal, nicméně nemůžeš čekat, že se to bude všem líbit, což je vlastně to, co jsem napsal Grin
Upravil/a EldeR dne 19.07.2014 22:15
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by WhirtPovídky


 
Lord Rade
Adriane, kde v Trolling Roomu vidíš rasismus? Grin

Kromě toho TR nebyl založen jen na trollení, ale i na vzpomínky z chatu, zábavná a trapná videa a na víc nezávaznější psaní, než je v nekonečné. A to z důvodu, že původní chat vlákno bylo kvůli "nedopatření" zapříčiněným boji mezi módy a ostatními smazáno. Tohle jsem tedy pojal ještě ostřeji a chtěl jsem zjistit, co se stane. Téma se zamklo, ale později zas odemklo, protože si módi uvědomili, že by ty příspěvky jinak byly jinde. TR nikdo otevírat nemusí, ale přiznejte si, že vás vždy nejnovější drby lákají.

Trolling Room je geniální počin, na který bych si měl udělat patent...

ED: Kromě toho i ty jsi ho navštěvoval a přispíval tam. Wink

A Mop má ocenění vrah, protože někoho zabila a já na to přišel, nebo tak. Už si to ani nepamatuju, přesto je to historický milník, který by měl být tímto způsobem zaznamenán. Stejně, jako Mattova hodnost "Odpadkového muže", kterou jsem svými intrikami taktéž zapříčinil na skutečném faktu.

Nesvádějte problémy na jiné. To nechte na politicích. Jestli chcete pro skyrim fórum něco udělat, tak zapojte kreativitu. Jako když jsem stvořil Trolling Room. Stěžovat si na nedostatky a ostatní umí každý.
Upravil/a Lord Rade dne 28.07.2016 00:20
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
Promiň Rade, ale musím nesouhlasit.

Trolling room tu nemá co dělat, byť je možná originální a kreativní, jak říkáš.. ale to, co se děje na chatu, nemusí být zde. To nikoho nezajímá.

Ano, ze začátku jsem tam přispíval, neboť jsem sám neměl tušení, jestli jde o recesi nebo o fakt. Až poté, kdy se prokázalo, že jde o "trollení" ostatních fóranů (hlavně těch, co chodí na chat), tak jsem přestal jevit jakýkoliv zájem. Kdykoli jsem tam vlezl, řešily se jen blbosti, které neměly souvislosti... Že tam někoho nazvete sice s vtipným "sexuálním kontextem", může být pro vás zábava... ale pro ostatní zase ne. Uvědom si, že nejste jediní na tomto fóru, a že jsou tu i uživatelé, kteří tohle nemusí číst pokaždé, když se objeví "žlutá složka".
(Já osobně, když tohle uvidím, kliknu do "Trolling roomu" jen proto, aby to přestalo svítit. Vůbec mě nezajímá, co se tam děje a jakou peachovinu jste si vymysleli.)

Další: Ocenění

Když jsem poprvé vstoupil na tyto stránky a viděl některé členy, jaká mají ocenění, řekl jsem si (něco v tom smyslu) "Jakou práci si museli dát, aby tohle získali!"

Přece, ocenění se nedává jen tak, ne? Že támhle řekl někdo nějakou vtipnou hlášku, překročil metu, vytvořil nebo někomu pomohl.. to si zaslouží ocenění...

Ale konkrétně u ocenění Mop "Pisálek - Vrah"... Ne.
Ne, nechápu. Žádnou takovou povídku, báseň nebo článek, který by se takto jmenoval, jsem nenašel.
Pokud je mi známo, tak toto ocenění se získává, pokud dotyčná osoba vytvoří nějaký děj s myšlenkou.. příběh (ať už herní, filmový, ze skutečného světa a co já vím ještě) a JE KVALITNÍ. (a samozřejmě, že si o to dotyčná osoba řekne)

Mopidu sama nic takového nenapsala, možná tak velmi krátkou povídku http://skyrim.4fa...ad_id=3927 .. Ale to si nezaslouží ocenění.. vždyť to nemá pokračování! A pokud mi na tohle napíšeš, že už to přeháním a dělám jen zbytečné "halo", tak teda sorry, ale kdyby se měli dávat ocenění každému, kdo něco podobného sesmolí, pak už tu jsou oceněni i SPAMEŘI. :/

Jak to je s Mattem nemám tušení. Ocenění "legenda fóra" nemohu nijak ohodnotit, neboť jsem nebyl u toho (pokud se to stalo dříve před mou registrací). Jestli něco pronesl na chatu / ve vláknu nebo článku a všechny si tím nějak "poznamenal" (nebo aspoň většina ho neustále opakuje), pak si jej zaslouží. Proti tomu nic nemám.

Možná to vypadá pro některé zbytečně, že se otevřelo tohle téma.. někteří si řeknou, že se snažím zbytečně, jiní zase něco hodí na moderátory a jiní si budou hledět svého.. v tichosti.
Ale tady chci poukázat na tu "nespravedlivost" a důkaz, že si tu zkrátka ti "starší" dělají co chtějí, byť na to nemají právo.

Očekával jsem o tohoto fóra "civilizovanější" skupinu a společnost.. A pokud zde vidím stejné podivíny, jak se chovají... to už můžu jít rovnou do hospody, mezi ty, jimiž mnou nebo já jima pohrdám..

Tohle je špatný přístup... a já bych byl moc rád, kdyby se změnil.
Od začátku mé registrace jsem si na nic nestěžoval a vše nechal na ostatních. Ale teď jsem prostě musel zasáhnout (nebýt těch za***ných spamerů).

V tuhle chvíli mi to tu připadá, jako bych přišel do Cechu Zlodějů ve Skyrimu... prázdná místa, málo členů, neštěstí a spousta potíží. Jsem zvědav, který z vás je Brynjolf, Karliah a Mercer Frey...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
K tomu Mopi ocenění.. http://skyrim.4fa...rowstart=0

Název nesedí, ale řekl bych že to je za to.

Příště si projdi archiv, než začneš někoho napadat Wink
 
Adrian_S
Díky za připomenutí..

Ale i tak.. prostě je špatný název toho Ocenění.. Pokud si dobře pamatuji, tak to ocenění "Vrah" bylo kvůli nějakému výsledku v "testu povolání" či něco takového.. A jí vyšlo, že by byla "Vrahem".. A nějakej chytrák z toho udělal toto.. :/

Na tohle naléhám... Jestli to změníte to "Vrah" na danou povídku, nebudu mít nic proti.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Mopidu
nezáviď Adri Wink na tomhle mrtvým fóru už je to stejně jedno a vypadám s tím hustějc

btw žádný pisálkovský ocenění to není, jen to má stejnou ikonku, nevím co čekáš od amatérskýho fóra
Upravil/a Mopidu dne 28.07.2016 20:08
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
Mopidu napsal:
nezáviď Adri Wink na tomhle mrtvým fóru už je to stejně jedno a vypadám s tím hustějc

btw žádný pisálkovský ocenění to není, jen to má stejnou ikonku, nevím co čekáš od amatérskýho fóra


Může být mrtvý.. může být amatérský.. ale nemusí tu být tak zničené od vás "nesmyslnými příspěvky" a snahou se zviditelnit, díky každé blbosti... Wink

To ocenění, jak mi kdysi napsal jeden z hlavního vedení, je jen informativní a "dokreslující".. ale má jistou hodnotu. A pokud tu hodnotu zneužije ten, co si to zkrátka nezasloužil a ten, co si to zasloužil ji nedostane.. pak je to nespravedlnost a opovržení pravidel... "Kázání vody a pití vína"

Jinak, nic proti tobě osobně nemám... Abych řekl pravdu, jseš mi fuk.. mně jde tady hlavně o princip a chod fóra.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Mopidu
Adrouši Adrouši Adrouši,
to naše "ničení nesmyslnými příspěvky" nám tu zařídilo komunitu která to vydržela roky aj po vydání Skyrimu kdy už tu nikdo netáhnul
pokud vím tak se tu tehdy hromada lidí stavěla za to, aby se "nesmyslné příspěvky" nemazaly
pokud vím tak to byl hroznej problém s Parrotem, Mikem a pod. lidma kteří mazali "nesmyslné příspěvky"

já chápu že jakožto absolutní grafoman mi hrozně závidíš ty moje dvě řádky ocenění, ale řešíš absolutní ptákovinu. jdi si lovit odznáčky na Steamu kde je aspoň uvidí víc lidí a neřeš Skyrim fórum Grin
Upravil/a Mopidu dne 28.07.2016 20:19
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
Ty jseš přesně tímhle tím chování jeden z těch, co se zasloužil o znehodnocení těchto stránek.. Vážně..

A jak tak pozoruji tvou reakci, stále's nepochopila, o co mi jde... Ale budiž, ne všichni mají stejnou inteligenci...

Zkus si pořádně přečíst, co jsem tu v minulých dnech psal.. a možná ti dojde, co mám na mysli a co mi tu vadí. Jestliže ti to nedojde, pak asi to nebereš jako důležitou věc... jen za zprávu nějakého "trapáka" a "suchara", který se neumí bavit na účet ostatních lidí.. Wink

Zameť si před vlastním prahem, Mope.. Wink
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2253 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5479 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3526 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2958 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9721 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4652 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5599 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist