Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Děláte faily často? :D
ano ano 17%[4 Hlasy]
ne ne 21%[5 Hlasy]
občas občas 46%[11 Hlasy]
minimálně minimálně 17%[4 Hlasy]
Počet hlasů : 24
 Tisk diskuze
Faily :D
dovakhiin15
Promiňte jestli to tu už bylo,jestli jo,tak napište a hodim to do čistky,cílem tohohle je zjistit kdo dělá faily a byl bych rád hlavně ze Skyrimu,ale pokud chcete,hoďte sem fail třeba i z jiné hry.začínam
¨
Byl jsem ve Vorařově,v hospodě po ubránění Bílého Průsmyku před Stormcloaky a rozhodl jsem se,že se pokusím zničit Vorařov,tak sem začal sekat do lidí v hospodě a Hadvar mi pomáhal,to ani nebylo překvapení,takže prostě až na Delfínu sme zabili všechny,tak sem vyšel a očekával jsem boj se stráží,ale oni místo toho,aby stráže zaútočili na mě,útočili na lidi,co mě chtěli zabít Grin,takže bojovali s Delfínou,zabili Gerdur a Alvora Grin a nakonec dali Headshot synovi Gerdur GrinGrinGrin,na ten den a záchvaty smíchu snad dlouho nezapomenu GrinGrin

UPOZORNĚNÍ NA PORUŠENÍ PRAVIDEL (SPAM). PŘÍSPĚVKY SJEDNOCENY DO JEDNOHO POSTU! OPAKOVÁNÍ MŮŽE SKONČIT PERMANENTNÍM BANEM. ADMIN
Upravil/a SkyrimAdmin dne 18.07.2012 22:11
Nejlepší města ve skyrimu:

Dawnstar
Markath
Windhelm
Winterhold
Whiterun
Pro mě nejlepší rasy v tamrielu od nejlepší po nejhorší:

1.Argonian
2.Nord
3.Khajiit
4.Ork
5.Císařský
6.Breton
7.Dark Elf
8.Wood Elf
9.Redguard
10.High Elf
 
Mopidu
Mnooo.... Ze Skyrimu si žádnej moc nedovedu vybavit a z většiny dalších her taky (já se učím rychle) ale něco by tu bylo
nehraju assassins creed protože jsem ABSOLUTNĚ neuměla ovládání a ani vyskočit jsem nedovedla Grin
a ve hře SPORE jsem chtěla být masožravec ale stejně jsem ve zvířecí fázi umřela hlady protože pokaždé když jsem potkala jiný druh tak jsem si řekla "toho jíst nebudu, na to je moc roztomilý" Grin
taky pletu ovládání mezi Oblem a Skyrimem, konkrétně mezerník a E
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
dovakhiin15
Ještě jsem měl jeden z největších failů v minecraftu Grin,když jsem to začal hrát asi někdy v dubnu,nedávno,tak jsem nedokázal první den ani zničit blok Grin,až pak jsem přišel na to,že to tlačítko myši musim držet Grin,a nebo jsem si vykraftil motyku,ale já myslel že to je krumpáč Grin(měl jsem starou verzi,takže se mi ani nezobrazovali názvy určitých věcí),takže asi až po týdnu hraní,jsem si díky googlu dokázal vykraftit můj první krumpáč GrinGrinGrin
Nejlepší města ve skyrimu:

Dawnstar
Markath
Windhelm
Winterhold
Whiterun
Pro mě nejlepší rasy v tamrielu od nejlepší po nejhorší:

1.Argonian
2.Nord
3.Khajiit
4.Ork
5.Císařský
6.Breton
7.Dark Elf
8.Wood Elf
9.Redguard
10.High Elf
 
Mopidu
Jo, já minecraft hraju od začátku BETy a když jsem začala tak jsem absolutně netušila jak se kraftí (šla jsem do té hry naslepo) a i workbench jsem si musela vygooglit Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
mna zabilo keď som si raz fus ro dov odfúkla draugira a on sa tak divne zasekol v stene a začal do mna páliť. a kým som prišla na to odkial tie šípi idú som dostala headshot. Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
nagasadowcz
dovakhiin15 napsal:
Ještě jsem měl jeden z největších failů v minecraftu Grin,když jsem to začal hrát asi někdy v dubnu,nedávno,tak jsem nedokázal první den ani zničit blok Grin,až pak jsem přišel na to,že to tlačítko myši musim držet Grin,a nebo jsem si vykraftil motyku,ale já myslel že to je krumpáč Grin(měl jsem starou verzi,takže se mi ani nezobrazovali názvy určitých věcí),takže asi až po týdnu hraní,jsem si díky googlu dokázal vykraftit můj první krumpáč GrinGrinGrin


Jo, to jsme měli stejně. Mě to poradili tady na fóru, že to mám držet Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Vitek222
Já nevím jak jsem zblbnul v jednom císařském úkolu:
Někde,nevim kde jsou 3 pevnosti za sebou a tu poslední Dunstad jsem měl dobýt a já místo abych ji dobyl jsem ji minul a šel jsem vymlacovat pevnost Perlík co je kousek za tímGrinKdyž jsem tam dorazil řekl jsem si:'Kde jsou ti vojáci?'
Pak jsem zjistil že jsem správnou pevnost minul a už bylo po bitvěGrin(ale stejně jsem dostal odměnuGrin)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
waryk
Já ve skyrimu jak se začíná jedeš ve voze tak, jsme přejeli koně ktyry ten vůz vedl Grin
OrkŠamanElfKnightLuk
 
Mew
Já nedělám žádné epické faily často... Jen občas když bojuju někde vysoko tak mám pech že se přepočítám a skočim místo na hradby na zem dolu..takže jsem hned mrtvej...

Ale Skyrim umím takže faily jsou jen občasný.. Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Dratek
já jsem na začátku dal do konzole kill a označil koně kterej vezl ten vuz s věznema pak jsme vybočily z cesty a nabourali do stromu :-)
http://img.karaoketexty.cz/img/userphotos/32181/lioness-113148.jpg
 
BigNord
dovakhiin15 napsal:
Ještě jsem měl jeden z největších failů v minecraftu Grin,když jsem to začal hrát asi někdy v dubnu,nedávno,tak jsem nedokázal první den ani zničit blok Grin,až pak jsem přišel na to,že to tlačítko myši musim držet Grin,a nebo jsem si vykraftil motyku,ale já myslel že to je krumpáč Grin(měl jsem starou verzi,takže se mi ani nezobrazovali názvy určitých věcí),takže asi až po týdnu hraní,jsem si díky googlu dokázal vykraftit můj první krumpáč GrinGrinGrin

Jnj to já taky. Jsem se divil jak tak rychle v těch videích klikají Grin
 
Diego
Sem už jsem psal takový vtipný fail: http://skyrim.4fa...ad_id=3025
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist