Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Zarmr
to jo no...
 
Diego
Už se o tom nebavme, prodiskutováno toho bylo dost....
 
Zarmr
Hmm asi máš pravdu
 
Mew
leneren napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad


Jak ku*va nechce ? Prostě to uděláš ..nebudeš kvůli tvým nesmyslům spamovat vše co jde ! Na editu není nic těžkýho... A Skyrim není jediná hra co můžeš hrát..já jí taky vůbec už nehraju protože s moc módama padá..a bez nich je to nuda...Je tu spoustu dalších super her ..Fallout New Vegas, Far Cry 2, Heroes of Might and Magic VI.. Minecraft (jedině s modama),CS 1.6 ..nebo nějaký MMMORPG třeba.. A tak dále, a tak dále Grin (čistě náhodou jsem vypsal hry co mám na naliště Grin)
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Zarmr
Mew napsal:
leneren napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad


Jak ku*va nechce ? Prostě to uděláš ..nebudeš kvůli tvým nesmyslům spamovat vše co jde ! Na editu není nic těžkýho... A Skyrim není jediná hra co můžeš hrát..já jí taky vůbec už nehraju protože s moc módama padá..a bez nich je to nuda...Je tu spoustu dalších super her ..Fallout New Vegas, Far Cry 2, Heroes of Might and Magic VI.. Minecraft (jedině s modama),CS 1.6 ..nebo nějaký MMMORPG třeba.. A tak dále, a tak dále Grin (čistě náhodou jsem vypsal hry co mám na naliště Grin)

Přesně! Mew má pravdu!
 
Mew
Zarmr napsal:
Mew napsal:
leneren napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad


Jak ku*va nechce ? Prostě to uděláš ..nebudeš kvůli tvým nesmyslům spamovat vše co jde ! Na editu není nic těžkýho... A Skyrim není jediná hra co můžeš hrát..já jí taky vůbec už nehraju protože s moc módama padá..a bez nich je to nuda...Je tu spoustu dalších super her ..Fallout New Vegas, Far Cry 2, Heroes of Might and Magic VI.. Minecraft (jedině s modama),CS 1.6 ..nebo nějaký MMMORPG třeba.. A tak dále, a tak dále Grin (čistě náhodou jsem vypsal hry co mám na naliště Grin)

Přesně! Mew má pravdu!


Já mám vždycky pravdu Grin Wink
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
scorpioncz
Mew ty si budeš kupovat Diablo III ? ( jestli to je pozdě tak nic Pfft ale ten podpis jsem si přečet teprv teď Grin ) na to fakt nejsou cracky ? to je škoda chtěl jsem si to v nějaké pozdější době stáhnout Sad
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Zarmr
Mew napsal:
Zarmr napsal:
Mew napsal:
leneren napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad


Jak ku*va nechce ? Prostě to uděláš ..nebudeš kvůli tvým nesmyslům spamovat vše co jde ! Na editu není nic těžkýho... A Skyrim není jediná hra co můžeš hrát..já jí taky vůbec už nehraju protože s moc módama padá..a bez nich je to nuda...Je tu spoustu dalších super her ..Fallout New Vegas, Far Cry 2, Heroes of Might and Magic VI.. Minecraft (jedině s modama),CS 1.6 ..nebo nějaký MMMORPG třeba.. A tak dále, a tak dále Grin (čistě náhodou jsem vypsal hry co mám na naliště Grin)

Přesně! Mew má pravdu!


Já mám vždycky pravdu Grin Wink

Ty ani nic jinýho říkat neumíšGrinGrin
 
maxinik55
Nechci kvůli tomuhle zakládat nějaké nové téma tak to hodím sem.. Nemohli byste mi doporučit nějaké dobré RPG? Nebo klidně i něco jiného, ale já prostě nemám co hrát.. Skyrim jsem už dohrál a znovu mě to moc nebaví protože už vím co se stane.. Tak kdybyste někod věděl o nějakým krutopřisným rpg podobnýmu Skyrimu (ne z TES série, Risen a Gothic taky ne, to sem už hrál) tak prosím doporučte, nebo zde umřu nudou Grin
 
Zarmr
Mohl bys zkusit Dragon age: Origins - super RPG!!! A pak datadisk
 
Zarmr
Takový krátký trošku krvavý video ze hry
 
Mew
scorpioncz napsal:
Mew ty si budeš kupovat Diablo III ? ( jestli to je pozdě tak nic Pfft ale ten podpis jsem si přečet teprv teď Grin ) na to fakt nejsou cracky ? to je škoda chtěl jsem si to v nějaké pozdější době stáhnout Sad


Myslím že nejsou..a i kdyby byli..tak jen Offline verze..a to je na prd...Takže si ho koupím ;-)
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
maxinik55
Zarmr: Jo, to jsem nezmínil. Dragon Age Origins i Awakening projeto několikrát, Origins snad pětkrát, jedna z mích nejoblíbenějších her Grin Jen škoda že DA2 tak pokazili. Dá se to hrát, ale už to není ono..
 
Leneren
maxinik55 napsal:
Nechci kvůli tomuhle zakládat nějaké nové téma tak to hodím sem.. Nemohli byste mi doporučit nějaké dobré RPG? Nebo klidně i něco jiného, ale já prostě nemám co hrát.. Skyrim jsem už dohrál a znovu mě to moc nebaví protože už vím co se stane.. Tak kdybyste někod věděl o nějakým krutopřisným rpg podobnýmu Skyrimu (ne z TES série, Risen a Gothic taky ne, to sem už hrál) tak prosím doporučte, nebo zde umřu nudou Grin

no tak např fallout 3 (mewe new vegas sem hrál a mám ho ale moc mě nechyt ) no pokud seš vážně v nouzi tak Two worlds 2, no taky zaklínače 1 hlavně ikdyž tady nemáš systém open-world jako ve skyrimu ,Baldur´s gate starší ikdyž dobrá hra , Neverwinter Nights 2 i oba datadisky ,samozřejmě i Diablo III ikdyž já tuto sérii moc nemusím , a zde můžeš najít další http://rpgforum.cz zde i já vyhledávám hry doufám že ti to pomůže Smile
 
maxinik55
Na to RPG forum se určitě podívám, dík. jinak fallout bych zkusit mohl, kámoš to hrál a bavilo ho to. Jinak witchera jsem hrál chvíli, ale po chvíli hraní mě to přestalo bavit, ten soubojevej systém jsem ani pořádně nepochopil Grin A diablo a hry na styl diabla nehraju, je to takové.. divné pro mě.
 
Leneren
maxinik55 napsal:
Na to RPG forum se určitě podívám, dík. jinak fallout bych zkusit mohl, kámoš to hrál a bavilo ho to. Jinak witchera jsem hrál chvíli, ale po chvíli hraní mě to přestalo bavit, ten soubojevej systém jsem ani pořádně nepochopil Grin A diablo a hry na styl diabla nehraju, je to takové.. divné pro mě.

konečně nekdo kdo taky neopěvuje diablo jo a ještě zombie rpg Dead island a přes internet battlefield 2 dobrá hra taky tam leveluješ
Upravil/a Leneren dne 26.07.2012 19:26
 
Zarmr
maxinik55 napsal:
Zarmr: Jo, to jsem nezmínil. Dragon Age Origins i Awakening projeto několikrát, Origins snad pětkrát, jedna z mích nejoblíbenějších her Grin Jen škoda že DA2 tak pokazili. Dá se to hrát, ale už to není ono..

DA 2 posrali kompletně
 
Vitek222
vy jste hráli DA?Já o tom nic nevím?!Grin.Ale bavila mě jen 1.2 je hrozně podělaná.Hele,když už se tu navázala konverzace na DA...zní to blbě,ale vyhráli jste 1?Zabili jste tu obludu v těch trpajzličích ruinách?(ta věc co prděla ty hnusáky)Já vím,zní to fakt blbě,já tu věc v životě neporazilSad (a to jsem se tak snažil)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Leneren
Vitek222 napsal:
vy jste hráli DA?Já o tom nic nevím?!Grin.Ale bavila mě jen 1.2 je hrozně podělaná.Hele,když už se tu navázala konverzace na DA...zní to blbě,ale vyhráli jste 1?Zabili jste tu obludu v těch trpajzličích ruinách?(ta věc co prděla ty hnusáky)Já vím,zní to fakt blbě,já tu věc v životě neporazilSad (a to jsem se tak snažil)

jendičku sem nehrál ole 3 taky nic moc pořád to samí přijít vysekat přijmout questy vysekat podtvrdit questy nakoupit vypadnout a takle pořád dokola takže nic moc
 
Vitek222
ona už je i 3?samé sekání a sekání?něco jako 2?
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist