Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Leneren
konkrétně nevím mi naspamily 30 stránek s tím ti nepomůž a no úplně celou ne jen asi tak půlku zas tak dobrej není aby naspamil celou
 
Leneren
BigNorde řekni jim že nejsu spamer GrinGrinGrin
 
Chell
pol stránky ide naspamovať aj bez doube postov.
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mew
leneren napsal:
omg podtě sem někdo I must the spam or i dead . Come spamming please


Napsal jsi pěknou pitchovinu....radši nepiš anglicky když to nezvládáš...


A přestaň si tu naháňět neustále příspěvky.
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Chell
vínimočne súhlasím s mewom
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Leneren
Mew napsal:
leneren napsal:
omg podtě sem někdo I must the spam or i dead . Come spamming please


Napsal jsi pěknou pitchovinu....radši nepiš anglicky když to nezvládáš...


A přestaň si tu naháňět neustále příspěvky.

ok je to pravda přestanu psát anglicky spokojen ?SadSadSadSad
 
Zarmr
leneren je spamer, protože on když něco chce napsat tak to nenapíši do jednoho příspěvku, ale do 3!!

PS: Co říkáte na můj novej avatar.
Upravil/a Zarmr dne 26.07.2012 17:24
 
Diego
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf
 
Zarmr
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

Přesně!!! Jinak zavolám Stendara.... Nebo také zvaného Parrot!!!!!
 
Leneren
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad
 
Diego
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

Přesně!!! Jinak zavolám Stendara.... Nebo také zvaného Parrot!!!!!

Ten už tu není a nikdy nebude....Frown
 
Chell
parrot práskol dverami ten ti už nepomôže. ale môžeš napísať pm skyrim adminovi
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Zarmr
A navíc Daedrický princ spamu, už je obsazenej !!
 
Leneren
Zarmr napsal:
A navíc Daedrický princ spamu, už je obsazenej !!

já nechci být princ spamu já budu král GrinGrinGrin
 
Diego
leneren napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

já to chci napsat do jednoho příspěvku ale pak si na něco vzpomenu a už to nejde a editem se mi to taky nechce dělat a když jsou tři příspěvky tak většinou po delší době od sebe a mám tolik příspěvků proto že u nás ted jenom prší v kuse a tak sem tady hraní mě ted už moc nebaví Sad

Nechce se mi? To není důvod, abys to tady zaspamoval svými příspěvky! Jak nejde?!
 
Zarmr
Diego napsal:
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

Přesně!!! Jinak zavolám Stendara.... Nebo také zvaného Parrot!!!!!

Ten už tu není a nikdy nebude....Frown

To mi nějak uniklo co je s Parrotem?
 
Diego
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

Přesně!!! Jinak zavolám Stendara.... Nebo také zvaného Parrot!!!!!

Ten už tu není a nikdy nebude....Frown

To mi nějak uniklo co je s Parrotem?

Tohle téma strana číslo 50, hezký čtení.
 
Leneren
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Zarmr napsal:
Diego napsal:
Přestaň tu psát několik příspěvků za sebou! Přečti si pravidla. Neznamená, že když se tady může psát cokoli, že budeš psát několik příspěvků po sobě. Podívej se kolik už to téma má stránek, ikdyž vinu na tebe nesvádím, ale poslední dobou si tu píšeš jak chceš! Kroť se...Elf

Přesně!!! Jinak zavolám Stendara.... Nebo také zvaného Parrot!!!!!

Ten už tu není a nikdy nebude....Frown

To mi nějak uniklo co je s Parrotem?

pohádal se myslel si že ho hRDLA uráží aspon tak jsem to četl
 
Zarmr
Hmmm to je smutný....
Škoda....
 
Diego
Zarmr napsal:
Hmmm to je smutný....
Škoda....

Naštval se sám
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist