Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za Koho Hrajete?
hRDLA
Já též, jelikož jsem vyexpil obouruční zbraně, kovářství i těžké brnění, tak jsem se vrhl na lehké brnění, jednoruční zbraně a očarování. A strašně mě chytl stealth.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Shoggot
Teď jajkýsi spellsword build, kde investuju hodně bodů do destruction, restoration, one-handed, heavy armor a semtam do conjuration a alternation.
Základem je taky vyexploitování smithingu a enchantingu.
 
pagan
Jméno:Fraldo
rasa:Nord
level:29
zbraně:
pravá ručka:kvalitní Ebonová sekera
levá ručka:léčeníčko
kvalitní Ebonový luk
zbroj:
kvalitní medvědí boty
kvalitní medvědí přilba
kvalitní medvědí nátepníky
kvalitní medvědí zbroj
 
Gandalf
Sem po dlouhé době začal se skyrimem

Jméno : Lisa-Torchbearrer
Rasa: Nord
Zbraně Luk a Obouruční meč
Brnění Lehké aby vynikli ženské křivky
a nesmím zapomenout na Obnovu.
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Rene
ja dva mece nekdy vykouzlim deadru nebo se hylnu a lukostrelbu miluju a nejvic ji pouzivam ale mece taky ty asi vic
 
Rene
khajit lvl 65
deadrycky luk 2 encantama
2 deadrycke mece nekdy slavici mec a ledobijec
zbroj slavici rukavice jinak vsechno deadrycke
 
Hurty
Já teď ...

Jméno:BaddE
rasa:Imperial
level:16,5
zbraně:
pravá ručka:Ebonová dýka
levá ručka: Blade of Woe
Forsworn luk
zbroj:
komplet Cicerovo brnění, nebo spíš... oblečení Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Tadomekaru
Já hraji za Bosmera, nejvíce teda luk a dva jednoruční meče hezky očarované, jeden s vysáváním života, a druhý s poškozením blesků a ubíráním many...Smile
Upravil/a Tadomekaru dne 30.11.2012 15:57
 
Lord Rade
Jelikož nemám rád kočky, ještěrky, kouzelníky a ušaté skřety, tak jsem vždy hrál a budu hrát za Norda http://skyrim.4fan.cz/images/smiley/boardoo-rpg-smiley-2690.gif Není lepšího pocitu, než odnětí hlavy dvouruční sekyrou každému, kdo není stejné rasy Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Lord Rade
Mopidu napsal:
Jednoznačně luk, na dálku i zblízka je to má nejlepší zbraň a když někdo chce otravovat tak pořádně punch him in face ;D ( jsem khajiit, koupenej perk na telzkou zbroj že dávám i bezezbraně rany a rukavice daedric s enchantem na mlácení)


Jj, to zní hustě. Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
tatrgel
Rasa: Lesní Elf
Povolání: lukostřelec
Level: 80
Obtížnost: Legendary
Zbraň: luk z dračích kostí
Zbroj: dračí lehká zbroj
Oblíbené dračí křiky: živelná ziřivost, bleskový úprk
Skilly:
Lukostřelba 100
Lehké brnění 92
Plížení 100
Proměny 70 (jen na +30% odolnost vůči magii)
Kapsářství 50 (jen na zvýšení nosnosti o 100)
Kování 100
Mistr očarování 100
Alchymie 100
Přesvědčování 100
Vyháčkování zámků 100

Styl boje: používám hodně kradmé útoky a střílím všechno ze zálohy lukem, jinou zbraň není nutné používat. Magii nepoužívám vůbec, jen proměny na transmutaci železné rudy na zlatou
 
ZachyCZ
Rasa: Khajiit.
Povolání: zloděj
Level: 60
Používám dračí lehkou zbroj a éteriovou korunu. Jedu hlavně meč a lehký štít. Jako zálohu používám dýku a luk, vše dračí. Za khajiita hraju i v Oblivionu a Morrowindu. Boji se nevyhýbám, ale radši polovinu nepřátel podřežu, než abych si to s nima šel rozdat na férovku. Grin Magii nepoužívám kromě transmutace. Dračí řevy používám pouze dva a to bleskový úprk nebo aura šepotu. Smile
 
Miki
Já hraju altmera plizeni, luk, a když nejde jinak tak dýku a iluze :-) jinak skyrim je hrozná hra teď jsem to zase po roce zapnul smazal všechny uložené hry a začal od začátku :-D je to prostě strašně návyková hra :-D
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist