Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Smazání učtu
hRDLA
Jde to nějak?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BigNord
Co tě ktomu vede ?
Citace z profilu
Jméno::Nelze upravit (Prosím nemanipulujte s tímto malým polem. Může to mít za následky nefunkčnost vašeho účtu)

Upravil/a BigNord dne 15.05.2012 19:49
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Jde to nějak?


Neodcházej.. jsi tu pro mě absolutní kapacita.. Sad

Jinak si asi budeš muset napsat adminovi..

PS: Proč odcházíš?Sad
 
hRDLA
Reject napsal:
hRDLA napsal:
Jde to nějak?


Neodcházej.. jsi tu pro mě absolutní kapacita.. Sad

Jinak si asi budeš muset napsat adminovi..

PS: Proč odcházíš?Sad


Osobní důvody Sad

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
To je ŠKODA. Tak Bye
 
Nerevar
nezapomenu Wink
 
BigNord
Zbohem
 
Mukuro Aiken
Škoda každého dobrého člověka.
S takovou nám tu zůstane za chvíli jen Werewolf.
Trochu ale tápu nad tím, proč chceš hned mazat celý účet... Vulgární emaily od admina? Jdou po tobě federálové?
Od někoho s příspěvkem za každým rohem bych čekal velkolepý epitaf s ohňostrojem a pusou pro všechny, nikoliv takové kradmé plížení.
Ale jestli to tak musí být, tak tedy s lítostí přeju šťastnou cestu. Frown
 
Mahoney
Mukuro Aiken napsal:
Škoda každého dobrého člověka.
S takovou nám tu zůstane za chvíli jen Werewolf.
Trochu ale tápu nad tím, proč chceš hned mazat celý účet... Vulgární emaily od admina? Jdou po tobě federálové?
Od někoho s příspěvkem za každým rohem bych čekal velkolepý epitaf s ohňostrojem a pusou pro všechny, nikoliv takové kradmé plížení.
Ale jestli to tak musí být, tak tedy s lítostí přeju šťastnou cestu. Frown


Werewolf?!

Napadení anonymous by bylo pro tohle fórum lepší, než aby tu byl sám werewolf.. už to nikdy neříkej! Grin
 
Mukuro Aiken
Reject napsal:
Mukuro Aiken napsal:
Škoda každého dobrého člověka.
S takovou nám tu zůstane za chvíli jen Werewolf.
Trochu ale tápu nad tím, proč chceš hned mazat celý účet... Vulgární emaily od admina? Jdou po tobě federálové?
Od někoho s příspěvkem za každým rohem bych čekal velkolepý epitaf s ohňostrojem a pusou pro všechny, nikoliv takové kradmé plížení.
Ale jestli to tak musí být, tak tedy s lítostí přeju šťastnou cestu. Frown


Werewolf?!

Napadení anonymous by bylo pro tohle fórum lepší, než aby tu byl sám werewolf.. už to nikdy neříkej! Grin


Co ty víš? Třeba jsou v tom právě oni. Soudě dle inteligence je totiž Werewolf pouhý virus. Za nedlouho Anonymous jistě oznámí, že disponuje mocnou zbraní, kterou úspěšně otestoval na tomto serveru.
 
Mahoney
Mukuro Aiken napsal:
Reject napsal:
Mukuro Aiken napsal:
Škoda každého dobrého člověka.
S takovou nám tu zůstane za chvíli jen Werewolf.
Trochu ale tápu nad tím, proč chceš hned mazat celý účet... Vulgární emaily od admina? Jdou po tobě federálové?
Od někoho s příspěvkem za každým rohem bych čekal velkolepý epitaf s ohňostrojem a pusou pro všechny, nikoliv takové kradmé plížení.
Ale jestli to tak musí být, tak tedy s lítostí přeju šťastnou cestu. Frown


Werewolf?!

Napadení anonymous by bylo pro tohle fórum lepší, než aby tu byl sám werewolf.. už to nikdy neříkej! Grin


Co ty víš? Třeba jsou v tom právě oni. Soudě dle inteligence je totiž Werewolf pouhý virus. Za nedlouho Anonymous jistě oznámí, že disponuje mocnou zbraní, kterou úspěšně otestoval na tomto serveru.


Zítra ve zprávách: "Čeští vědci objevili nový druh virusu, není jisto kdo tento vir vytvořil, za vším ale nejspíš stojí hackerská organizace Anonymous. Virus se šíří doslova rychlostí blesku, čeští webeři ruší své weby. Všechny útoky Anonymous se dosud podařilo odrazit, ale proti virusu WW, jak je vir aktuálně nazýván, prý podle vědců nemá cenu bojovat. Virus je známý tím, že pomalu, ale jistě zaplňuje stránky zbytečnými a neužitečnými informacemi, nebo zkomolenými větami. Není úplně jisté, zda za WW pracuje nějaký člověk, nebo jestli je to odfláknutá umělá inteligence. Druhá možnost je však pravděpodobnější."
 
Whirt
Bude se mi po tobě stýskat - byl jsi jeden z mých nejlepších učedníků a nakonec jsi mě i svojí slávou překonal... Chvilku jsem měl taky namále ke smazání účtu. Takže kamaráde - odpočívej v pokoji... Ale byl bych mnohem radši kdyby jsi zůstal Wink
 
SkyrimAdmin
Jaké osobní problémy vedou k tomu, že si nechám smazat účet na nějaké stránce Frown Jo, mimochodem, účty na počkání nemažu, nevím odkuď se tyhle dotazy najednou berou...
 
http://skyrim.4fan.cz/
Mahoney
Přesně, je to velká škoda hRDLO.. víc k tomu asi nemam co říct no.. snad jenom, měj se Sad
 
Whirt
SkyrimAdmin napsal:
Jaké osobní problémy vedou k tomu, že si nechám smazat účet na nějaké stránce Frown Jo, mimochodem, účty na počkání nemažu, nevím odkuď se tyhle dotazy najednou berou...


Občas jsou v tom jiní lidé... (Já osobně bych to udělat sám od sebe nikdy nechtěl Wink)
 
hRDLA
Musím si teď vyřešit nějaké osobní věci a internet mě akorát okrádal o čas, takže jsem to omezil na youtube a PSN Sad Frown
Byla s váma sranda lidi. Uvidíme se v pekle Pfft

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
martin228
načo mazať učet veď sa môžeš kedykolvek vratit nie si ho nehaj
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Musím si teď vyřešit nějaké osobní věci a internet mě akorát okrádal o čas, takže jsem to omezil na youtube a PSN Sad Frown
Byla s váma sranda lidi. Uvidíme se v pekle Pfft


Tak se teda měj Smile Snad se jednou potkáme v Sovngardu Smile
 
Mukuro Aiken
hRDLA napsal:
Musím si teď vyřešit nějaké osobní věci a internet mě akorát okrádal o čas, takže jsem to omezil na youtube a PSN Sad Frown
Byla s váma sranda lidi. Uvidíme se v pekle Pfft


Konečně slovo chlapa!
V tom případě nic nemaž, jenom zapomeň heslo, aby tě to nelákalo, a až po letech nadejde čas návratu ztraceného syna, vyžádej si nové.

Whirt napsal:

Občas jsou v tom jiní lidé... (Já osobně bych to udělat sám od sebe nikdy nechtěl Wink)


To znám. Říká se tomu schizofrenie.
 
Whirt
Mukuro Aiken napsal:
Whirt napsal:

Občas jsou v tom jiní lidé... (Já osobně bych to udělat sám od sebe nikdy nechtěl Wink)


To znám. Říká se tomu schizofrenie.


Hmmm... A nebo diktatura v rodině.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Obnova mrtvých občanů a smazání hromádky popelu Archív zodpovězených dotazů 7 16.03.2013 11:17
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist