Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ro'Quiův deník
Vitek222
Jmenuji se Ro'Qui a pocházím z teplých písku Elvsweyru a jsem jeden z nejúspěšnějších obchodníků se skumou a cukříkem.Dnes mám schůzku s Ra'Jiirem a zbalit karavanu a přepravit se s ním do mrazivé země Skyrimu.Říkal že tam má spoustu kontaktů co potřebují nutně skumu a naše služby.

Mojí karavanu skládají: Ma'Koi , Khala a J'Jala.Budeme celkem přepravovat 2 sudy skumy,5 sudů cukříku,100 mečů,100 seker,100 palcátů,5 sudů různých nápojů a potravin a 1 sud různých věcí.
Moje karavana má na starost 1 sud skumy,1 sud cukříku a 2 sudy nápojů a potravin.

Cesta je dlouhá,delší a delší,musím si dát rezervní skumu...

Jsme na hranicích skyrimu,pusté,zasněžené,ledovcovité a ledové země,jak obyvatelé této země zde můžou žít?
Dnes jsem se utábořily poblíž města Markath.Ještě než jsem usnul dal jsem si svůj příděl skumy a usnul jsem.Dnes ráno mi dal Ra'Jiir můj cestovní soupis kde budu prodávat zbožíPfftřed hradbami Falkenreathu mám být 3 dny pak projet vesnicí Helgen a při příležitosti něco prodat a nakonec Riften.A tekhle do jezdit do odvolání.

Na sedli jsme na povoz,naložily jsme náklad a jedeme před Falkenreath.Jak můžou místní po těch cestách jezdit?Vždyt písek je tu bílí a cesty jsou Kamenné a na každým rohu musíme střílet vlky,takové rychlé chlupaté potvory,alespon máme víc kožichů.

Jsme před Falkemreathem a zákazník si vyzvedl 20 lahviček skumy a 10 misek cukříku.Nařídil jsem
J'Jale a Ma'Koiov at najdou místečko pro stany a táborák.Je tu hodně vysokých zelených věcí kterým místní říkají stromy a kácí je.NENÍ tu žádné místečko!To šéfa nepotěší...tak mě napadlo proč se nezaptat místních
drtičů stromů jestli by nám nemohli nějaké udělat?Poslal jsem Khalu at je pokusí přimět,aby to udělali.Šel jsem pro jistotu s ní.

Strážný u braný okamžitě vytasil lesklí meč a začal řvát aby jsme odešli,nechtějí nás tady !Zdvořile jsem k němu přistoupil a zeptal jestli by pro nás něco neudělal.Zaplatíme!Přistoupil tam poměrně mladý,pěkně oblečený muž a vedle něho stáli dva vymahači nebo co.

Představil se:Jsem jarl Falkenreathu Sigiurd a žádám vás,kočky aby jste ihned odešli!!!Nebudeme tady trpět naše pelichavé kožichy!!!Jeho zaburácení uslišeli Mo'Kai a J'Jala a přiběhli taky.Ten pan Jarl nebo co se ještě víc rozpálil a hounul:Tak vás je tady víc jo?PADEJTE Z MÉHO MĚSTA!!!KOČIČÍ HNUSOVÉ!!!

Ušklíbl jsem se a řekl jsem J'Jale i Mo'Kaiovi aby zbalili tábor.Jedeme do Helgenu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestli tam nude nějaká pravopisná nebo dramatická chyba,omlouvám se.pes
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 1,v poutech ¨

Po sbalení tábora jsme nasedli na koně a povozy a vyrazily k Helgenu.Cesta byla docela příjemná,tentokrát jenom 2 vlci a 1 medvěd (ještě věčí chlupatá potvora).

Vidíme bránu Helgenu a ta se otvírá a do ní jedou 2 povozí hlídané chlapy v modrým.Na povozech sedí 6 červených chlápků v sukýnkách.Za těma povozama hrdě sedí vousatý chlápek v kožichu a má usedla uvázaný provaz za který je zase uvázaný bělovlasý chlap menšího vzrůstu v lesklé zbroji.Ten kožichu si nás všiml a dal příkaz k zastavení.Sesedl z koně,zamračil jse a přistupuje ke mě.

Ulfrik Bouřný háv:(sesedává z koně a mračí se)Co tu pohledáváte kočky.
Já: (usměje se a mluví) Dobrý den milí pane,jen tu projíždíme a chceme prodat pár zboží
Ulfrik Bouřný háv:zavrtí hlavou a ukazuje na druhou cestu) Zde nic nekoupíte,dejte otočku a padejte.
Khala:(nasadí usměv)A projet jenom nemůžeme?Do Riftenu by to byla hrozná dálka.
Ma'Koi:lstivě říká)Co kdybyste nám řekl koho vezete?A kdo jste?
Ulfrikův důstojník Ralof:(tasí meč a přiloží ho Ma'Koiovi ke krku)Co si to dovoluješ?Na našeho pána Ulfrika Bouřného Háva?
Ufrik Bouřný háv:(křičí)Ralofe!!!Chovej se slušně k našim hostům!
J'Jala:(nedočkavě drží bič v ruce a chce už projet)Tak můžeme projet nebo ne?
Ulfrik:(lstivě se usměje)Ale jistě proč ne?
Já:(cítí boudu)
J'Jala:jede otevřenou branou a šíp jí vletí do zad)
J'Jala:(umírá)
Ma'Koi,Khala a Já:(Převapěně se dívají a rozzuřeně upírají oči na Bouřné hávy)
Já:(zle)Co...proč?
Ulfrik:(pohodově)Vyvezte povoz a podívejte se na zboží!
Já:(přemýšlí pak s Mo'Koiem a Khalou ustupují a radí se)
Já:(tiše)Určitě najdou skumu i cukřík co vezeme!
Khala:(tiše)Co budeme dělat?Bránit se? Je jich moc!Utíkat?Mají šípy!
Ma'Koi:(dá se na útěk)
Ma'Koi:(Ralof ho zezadu propíchl a umírá)
Ulfrik:(zlomyslně se směje)Dobře Ralofe!!!
Bouřný Háv:(řve)Skuma!!!Cukřík!!!
(šeptá Khale do ucha)Až budeme mít pouta,drápama je přeřízni!A nech mluvit mě!
Khala:(kýve hlavou)
Ulfrik:(pohodově )Ke špalku z těma skumařema!!!(směje se)
Vojáci:(nasaděj mě a Khale pouta)
Červení:(všichni jdou ke špalku)
Ralof:(ukazuje)první de támhleten Nord mezitím vlasatým a plešatým.V té důstojnické přilbě!
Důstojník:(jde a přikládá hlavu ke špalku)
Kat:(Usekl mu hlavu)
Ralof:(ušklíbne se)Ted tem prodavač se skumou!

A jen co to dořekl ozvalo se burácení a na věži přistál...DRAK (slizká velká věc)Bělovlasý chlápek začne utíkat do věže a dá nám gesto aby jsme šli za ním.Zatím co drak pálí modráky já s Khalou jsme si rozvázali pouta a sundali jsme roušku z úst bělovlasého a on nás poprosil jestli by jsme ho taky nerozvázali.Sejmuli jsme mu pouta a on vytáhl ze suti chlapa se sukničkou a s ním běžíme do pevnosti před drakem.
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
To co je psáno např: (vrtí hlavou) tak to naznačuje pohyby co daný člověk/zvíře/věc dělá

A ten kdo to čte at prosím sem něco napíšeSmile
Upravil/a Vitek222 dne 05.05.2012 17:31
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
hRDLA
WinkWink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Vitek222
Chtěl jsem trochu pozměnit ten Helgen,všude to je takhle:
udeřili mě tupým předmětem,zajali,odvezli,chtěli mi useknout hlavu,přiletěl drak,zdrhnul jsem.

Tak jsem to udělal trochu jinéSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Diego
Dobrý, toho Ulfrika si vystihl přesně, je to totiž parchant.
 
Vitek222
Den 1 druhá část - Útěk

Jsme v pevnosti s Khalou a bělovlasím chlápkem.Do dveří vrazí další chlap se sukničkou.

Já:(překvapeně)Kdo jste a proč jste nás jsem zavedl,malý chlape?
Gen.Tulius:(rozzuřeně)Nejsem žádný malý chlápek,jsem generál císařské armády generál Tulius,a zachránil jsem vás proto že jste vy,zachránili mě!
Khala:(tázavě)A kdo je tento muž?
Hadvar:(lapá po dechu)Jsem Hadvar,když jsem sem vyděl běžet pana Tuliuse myslel jsem že ho chcete zabít!
Já:nechápající)A co se tu vlastně děje?Proč vás zajali?Taky prodáváte skumu?A proč máte sukně?
Tulius:(šklebí se)Skyrimem zuří občanská válka Císařství vs. Bouřné Hávy,to nevíte?Ne,neprodáváme skumu,jsem hlavní vůdce legionářu s vašima 'sukničkama'.A Vás chlap v kožichu je vůdce povstalců Ufrik Bouřný Háv
Hadvar: (odvážně) Neměli bychom kecat!Měli bychom jít,nebo budeme drakův oběd!
Khala: (nesouhlasně) Ale my nejsme žádní válečníci!
Já:(usmívá se)To jsi zapoměla co jsme se od kotěte učily?Základy boje s mečem a lukem
Khala:(překvapeně)Prominte šéfe,zapoměla jsem.
Tulius:(komanduje)Najděte si nějaké zbraně!

Na chvíly jsem odstoupil a ze 3 stojanů na zdi jsem podal Khale a Tuliusovi i Hadvarovi meče .Já si vzal na zemi ležící dýku.Tulius zatáhl za řetěz a já jsem otevřel nějaká vrata a která vedla do jedné místnosti.Byli tam 3 Bouřné Hávy a 1 z nich byl Ralof.

Ralof:(Házi sekeru po generálovi)
Tulius:(vyhýbá se
Ralof:(Drtivě si bere kladivo a udeří Khalu)
Khala:(ustála to,je zraněná)
Khala:(sténá na zemi)
Hadvar:(seká 1 bouřnáka do krku)
Bouřný Háv:(chroptí a umírá,zemřel)
Druhý bouřný Háv:seká po mě)
Já:(o chlup se mu vyhýbám)
já:(vrazil kudlu bouřnýmu do břicha
Druhý bouřný háv:(zemřel)
Tulius:(seká Ralofovi do nohy)
Ralof:(vypadla mu zbran z ruky a není schopen boje)
Ralof:(je na zemi v bezvědomí)

Ralof je těžce raněn a je v bezvědomí.Tulius ho chce vyslechnout a bere ho na záda.Jdme do další místnosti. a tam jsou 2 Bouřní.

Khala:(radostně)Je to skladiště!S lektvarama!Mohli by nám pomoct
Já:(bere s na zemi ležící luk a pár šípů a pečlivě si je prohlížíHmm.Tím starým lukem jsme mohli odstřelit 1 jednoho toho vojáka
HadvarSadprohlíží si vojáky)Šlo by to do krku táhle toho!
Tulius:(bere si do ruky meč)já po něm skusím tenhle meč hodit!
Já:(kýve hlavou)Na váš povel.
Já:(napíná luk)
Tulius:(dává povel a přitom řve)TÉD!!!

2 těla bouřných hávů leží na zemi a my bereme všechno co pobereme,Khala pije léčivý lektvar aby byla bojeschopná.Tímto způsobem jsme odrazily dalších 5 bouřnáků a pavouky z kterých jsme vzali jed.Problém byla medvědice.

Hadvar:(zastaví a potichu na nás řve) Pozor mevědice!
Tulius:(nechápavě) A co je na tom?
Já:(máčí šípy v jeduA zkusme ji setřelit šípy namočených v jedu!
Khala:(popadne luk a střílí,medvědice se rozzuří a vrhne se na nás
Medvědice:(zlostně vrčí a běží proti Khale
Hadvar:(mečem ji fikne do čumáku a medvědice zasténá)
Já :(vzal se dýku a vrazil ji to do hřbetu
Tulius:(seká do ní mečem)
Medvědice:(zakousne se do Hadvara a rve mu ruku)
Hadvar:(děsně řve)
Já:(máčím si dýku v jedu a píchnu to domědvědice)
Medvědice:(umírá)
Hadvar:(bolavě) Asi mám pakostnici'
Khala:bere Hadvara na záda Ponesu tě!
Tulius:(Radostně) Cesta cen!

Vystoupily jsme z jeskyně ven a a Hadvar nám řekl o blízké vesnici Vorařov.

Já a Khala:(dáváme si rezervní skumu
Hadvar:(unaveně) Jdeme do Vorařova!
Tulius:(rozrušeně)Toho bouřnáka Ralofa vyslechneme až zejtra!
Upravil/a Vitek222 dne 05.05.2012 21:16
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 2 - Vorařov

Když jsme utekli z Helgenu už byla noc.Spali jsme až do rána.Jako první se Probouzí z bezvědomí Ralof.Hadvara jeho sténání zbudí a začne křičet.Ralof se pokouší o útěk.

Ralof:(sténavě se zvedá ze země)
Hadvar:(chytne Ralofa za nohu a začne křičet)Probudte se rychle!
Já,Khala,Tulius:(probouzí se a hmatají po luku)
Ralof:(naštvaně se vysmekne Hadvarovi z ruky a dá se ne útěk)
Já,Khala,Tulius:(střílejí z luku a trefí Ralofa do kolene,ten znova spadne na zem)
Ralof:Nenávistě padá na zem a něco blekotá)Vy císařští...psi...zabte...mne!!!
Tulius:(směje se) Ralofe,Ralofe,myslíš že tě jen tak zabiju?Jsi pro mě cenný nástroj,naopak tě ještě vyléčíme a přidáš se k Císařské armádě!
Tulius:(ukazuje na mne)Dej sem trochu té skumy,říká se že pro ni lidé udělají všechno!
Já:(podává mu trochu skumy)Tady máte,je to dobrá přesvědčovací látka!
Ralof:(je velmi zděšen,co s ním chtějí udělat) Co...cože?Co je to skuma?
Khala:(dá Ralofovi ruku na rameno)To brzo zjistíš!
Hadvar:(podezíravě)Pane,neuvažujete že byste ho doopravdy vzal do naší armády?
Tulius:(bezeslova dává Ralofovi skumu)
Ralof:(brání se)Ne,nikdy se k vám nepřidám!!!
Ralof:(tahá z kapsy nůž a probodl se a umírá)
Ralof:(jeho poslední slova)Ze...Zemřu se...ctí.
Tulius:(pokrčí rameny)S ním už raději nebudeme ztrácet čas,JDEME do Vorařova

Tak jsme se vydali do Vorařova,všichni byli zděšeni skutkem generála Tuliuse.Hadvar nás dovedl do Vorařova.Šli jsme kolem 3 menhirů a já s Khalou jsme si vybrali zloděje.Jsme ve Vorařově,Tulius šel do Hospody si odpočinout a já šel za ním,chtěl jsem zjistit o této zemi víc.Hadvar a Khala šli za Hadvarovím strejcem Alvorem který pracuje jako místní kovář.Sedím s Tuliem v hospodě a navazuji řeč:

Já:(přátelsky se dívá na Tulia)Pane Tulie,proč vás Ulf Bouřnák tahal za koněm?
Tulius:(dívá se na mně)Chtěl abych měl 'děsnou smrt'.Zajali nás když jsme na krok vyjeli ze Samoty!!!
Já:(překvapeně)Sa...Samota to je hlavní město že?A...jak se tam dostali modří?
Tulius:(chytře)Převlíkly se za legionáře a odvedli mě před Větrný Žleb!!!FUJ!!!
Já:(normálně)Aha.
Tulius:(bere si korbel piva a poslouchá písen Věk Útoku)
Já:(normálně)Tak co budete dělat?
Tulius:(opile)Vratím se Samoty vést svou armádu!Nechám se tam odvízt povozem v Bílém Průsmyku!
Já:(překvapeně)zde je Bílí Průsmyk?A kudy se tam jde
Tulius((zvedá se ze židle)Po cestě když půjdeš odtud uvidíš vysoký palác!To je Bílí průsmyk
Tulius:(odchází)

Musím se dostat do Bílého průsmyku a najít před ním Ra'Jiira a něco s ním vymyslet,aby jsme dostali zpátky skumu i cukřík!!!
Já:(myslí si)dám si skumu a čekám na Hadvara a dozvědět se další informace od něj.Tulius se ožral.
Upravil/a Vitek222 dne 06.05.2012 09:06
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Jestli někomu vadí že dělám z Bouřných Hávů ty špatný,tak se omlouvám,ale já je fakt nesnášímSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
hRDLA
Jedině dobře Grin Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Vitek222
Den 2 - sehnání práce

Když jsem dokecal s ožralou Tuliusem (nevím co na tom alkoholu všichni vidí) poptal jsem se u Hostinského,kudy k Bílému Průsmyku.Musím si promluvit z Ra"Jiirem o získání další karavany.
Ještě než jsem odešel zbalil jsem si prostý oblek,několik kozích kýt,luk,šípy,dýky a skumu.

Cesta byla poměrně příjemná,ale štvali mě ty rychlé ošklivé běhající bytosti z klacky na hlavě.
Několilk klackových 4nohých bytostí se mi podařilo sestřelit lukem.Měli docela chutné maso a měkkou kůži.
Když jsem šel zatáčkou přiběhl nějaký...člověk?a strčil mě do kolem tekoucí řeky.Pamatuji si jen na ránu do hlavy a cvakající klepata chodících kamenů...

Probudil jsem se pod nějakým stanem,nikdo tam nebyl,jen dopis:

Já:(čte) Ty padající do vody,přečti si jenom tento dopis a řid se tím co se tu píše:
Jmenuji se Ra"Jiir a chci ti domluvit pár faktůShockdebral jsem ti Khalu a všechnu skumu co jsi měl u sebe a chci ti oznámit,že karavanu nikdy mít nebudeš,po tom incidentu u Helgenu.

Nehledej mě!No možná jsem na tebe moc tvrdej,no dobře,promluv si z Aventem Aretinem ve Větrném žlebu!Je to jediná věc co pro tebe mohu udělat.

Cítím se divně po přečtení Rajjir"ova dopusu a hmatal jsem po skumě.ŽÁDNÁ TU NENÍ!!!
Ale..ale kde to jsem?Vylezl jsem ze stanu a jsem někde v bílé oblasti!!!Brrr...je to hnusné...musím si z těch kůží vyrobit ještě teplejší kožich co mám!!!Porozhlédnu se kolem sebe a vidím jenom velké zasněžené kolosy a hradby nějakého města...

Po putování v rozmrzlé krajině jsem našel takovou malou bílou cestičku,snad se po tom bude chodit lépe...
Jak jen tak prodim sněhu vrazím do velikého sloupu a z mlhy se vynoří chlápek z pochodní a něco brblá...
Zabavím si své oči sněhu a zaostřím - chlap v uniformě a na hlavě srandoví helmu:

Stráže:(arogantně) Hej dávej pozor kočko!
Já::(hloupě) Kdojste divný pane?
Stráž:Na hloupé otázky já neodpovídám!Mazej do města a nedělej problémi!Nebo budeš mít problémi!
Já:jaké město?
Stráž:Větrný Žleb!Sídlo nejvznešenějšího pána Ulfrika Bouřného Háva a ty si se ptáš jaké město?Pitomá kočko?

Po urážlivém rozhovoru jsem se vydal do města(tajně,protože Ulfrik je můj nepřítel!)
jdu do promrzlého města a bludištěm se vydávám k nějakému chlápkovi co ví vše.

Já:Kde přebývá Ementus Erertinus?
Vše věd:Cože?to je přece ta zaoblená budova co vypadá jak most!Pche!A co je to Ementus Erertinus?Myslíš Aventuse Aretina?

Raději jsem se vydal k Areninovi a a zámek jsem musel vyšperhat.
Jsem uvnitř baráku páchnoucího lidským masem...A slyším tam:
Vlídná matko Vlídná matko pošli své dítě za mnou atd...a pak :Zemři Grelod ty čarodějnice!Temné bratrstvo se o tebe postará!

Hned po jeho šišlání ke mě přistoupil a provolává:Jo!!!Jsi tu zabij Grelod Laskavou v Dobrodružném siročinci v Riftenu!!!Šla mi s toho hlava kolem.Nevěděl jsem co mám dělat...ptám se ho:Co za to
On: Rodiné stříbro!!!

Bezva du na to!Vyšel jsem z vyhřátého baráku a zaplatil jsem vozkovi aby mě přepravil do Riftonu
Jsem před branami Ryftonu a chci jít dovnitř.Ale stráže začnou mě vystrkávat: Náštěvní Dan!JáPfftodvod!Raději mě tam pustil protože se tam začli sbíhat lidi.Jdu tam
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 2 Hlasy v hlavě

Jsem za hradbami Riftonu a první co jsem vyděl je podplácení kradení měšců a sem tam nějaká vražda.
U jednoho sloupu stojí nějaký vymahač - ten by mohl vědět kde je Dobrodušný siročinec.
Přistupuji k tomu drsonovi a on spustí:

Chceš potíže?Vypadni z tohoto města!!!Slešně se zeptám:Kdo jsi a kde je Dobrodušný siročinec?
Vymahač:Já?Já jsem Palice a padej odsud!!!Podávám mu měšec a on okamžitě ukazuje na nenápadný baráček.(a k tomu bere měšec)

Vydávám se k tomu sirotčinci a omylem zakopnu o zábradlí.Zase hnusná voda!!!Vyplavu z kanálu a po žebříku se vydávám k baráčku.Jsem v sirotčinci a jediné co slyším je řev staré báby.Nakouknu do jednoho z vchodů a vidím tam 1 babku,několik dětí a nějakou pomocnici nebo co.

A jak koukám děti mají na mále,tak okamžitě tahám luk a šíp vletěl tý babizně do hlavy.Ta tak zapištěla že se divím že tam nepřišli stráže.Děti pochopitelně byli štěstím bez sebe a začli se radovat.co nejrychleji se vytrácim z města a utíkám zpět do Větrného Žlabu.

Mířím rovnou do domu Aretinů a kluk mě už čekal.Byl radostí bez sebe(pochopitelně) a dal mi stříbrný talíř.To je odměna.Vycházím z domu a jakoby slyším v hlavě nějaké...zvuky nebo...hlasy.Pořád to něco žbrblá a nekonečně "spi spi".Co si to mozek dovoluje proti Ro"Quiovi?

Šel jsem zpátky do Bílého průsmyku.Po celou cestu jsem slyšel hlasy...začínám z nich šílet...

Začíná se mi jasnit...ten hlas je ženský a prastarý...jsem objevitel...CHCI se toho zbavit...prostě to poslechnu a hotovo!!!.Pronajal jsem v místní hospodě pokoj a spím...

Jsem rozespalej...nic nevidím...j¨nejsem v hospodě..kde to jsem?Když jsi promnu oči zjistím že jsem v nějaké chajdě a podle smradu v močálu...a předemnou je žena v červeno-černým obleku.
Podívá se na mě a začne něco mluvit:

Vyspali jsme se dobře?
Ptám se jí Kde...Kde to jsem???
Ona:V sucha,a naživu...toto se nedá říct o staré Grelod.
Jsem mírně překvapen a nevyjde ze mě ani hláska.Ta žena ukazuje na dveře a v ruce drží klíč a naznačila mi že mám zabít nějakáho zajatce.

Zajatci jsou 3 - podělaný voják,drzá ženská a vyhrožující Khajjit.
Bez jakéhokoliv rozmyšlení jsem vzal díku a podřezal jsem všechny 3.Ona se jenom zasmála a nabídla mi vstup do...TEMNÉHO BRATRSTVA.Hlas se znovu ozval.

Slyším ho lépe než kdy jindy říká mi přijmi to,přijmi to!!!Raději utíkám za chaty rovnou do blílého průsmyku a nechci s to magorkou nic společného.

To je zase den(asi ty hlasy jsou od mého podvědomí,chce skumu...)
Upravil/a Vitek222 dne 11.05.2012 16:26
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
hRDLA
Super Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Vitek222
Den 3 Temné Bratrstvo

Já...já z těch hlasů začínám bláznit...stojím před branou Bílého Průsmyku a...no ,prostě nemohu do města...budu muset přespat před městem...ne...ne...ne hlas mi nedovolí spát...tak zakousnu nějakou srnku...po dlouhém běháním se jí ulovil a...hlas mi nedovolí jíst...

Pořád to chce k Temnému Bratrstvu...ne...ne...ne to raději požádám dvorního čaroděje o nějaké kouzlo proti slyšinám...

Já se z toho pominu!Když jsem žádal Jarlova čaroděje o kouzlo...začal jsem před ním tancovat!!!
Musím poslechnout hlas...žádám vozku aby mě převezl do Falkenreathu...a z něho k Temnému Bratrstvu... .

Stojím před Falkenreathem a stráže si mne pamatují a rovnou po mě střílejí lukem...ale naštěstí jsem stačil skrýt za skálu a šípy mě minuli...ale co to?Přede mnou černé dveře!!!Zaklepal jsem na ně a oni PROMLUVILI!
Co je hudba života (v mé hlavě: odpověd Ticho Bratře)poslechl jsem hlas a odpověděl jsem Ticho Bratře(myslel jsem že je to khajjitský chor a bubny)Dveře:Vítej doma!

Jsem uvnitř nějaké chodby a hlas mne vedeGrinoprava a ted rovně... . Tam stála žena opřená o zed...ASI ta z tý chajdy...usmála se začla na mne promlouvat:

Á to jsi ty!Konečně!Ted začne tvůj nový život(no bezva)
Odpověd:Těší mě být členem tvé rodiny Astrid.(hlas mi řekl její jméno)
Naší rodiny..naší!Dala mi zbroj temného bratrstva a řekla mi Pfftromluv si z Nazirem o tvých prvních zakázkách jo?
(ted nemám chut někho vraždit...hlas na chvíly pominul a já jde spát...
Dodatek:Je tu skuma?
Upravil/a Vitek222 dne 12.05.2012 09:24
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
DarkWarrior
Je to Good Good Good WinkWinkWink
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist