Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Online
Sinitar
Teraz vyvolám flame ale nedá mi to.

Ja sa na tú hru rozhodne teším - konečne si budem môcť zahrať hru ktorú mám rád aj s kamošmi. A ak to neodfláknu tak to má potenciál stať sa úspešnou a dobrou hrou. To single-player Elder Scrolls ktoré poznáme to nebude ale to neznamená že to musí byť zlé a nanič. Zatiaľ je totálna hlúposť nejak tú hru hodnotiť lebo zatiaľ mám jeden screen, jeden "trailer" a pár zahmlených slov takže k inému sa vyjadrovať nebudem. A nemyslím si že by práve týmto mala séria Elder Scrolls skončiť. Predpokladám že Bethesda v tvorbe singleppl TES série bude pokračovať.

Pre tých ktorý si tu sťažujú (videl som to tu veľa krát) na prihlúplosť niektorých ľudí na chate a na to že chat skazí atmosféru hry - buď ste hrali f2p MMO, wowko na neofiku alebo wowko na Drak´thule - ja som sa s týmto stretol len veľmi občas. A ak by ste s tým mali naozaj problém vždy je tu možnosť vypnúť chat Smile
 
vtipoman
A jak můžeš mít rád hru která ještě nevyšla? Kámo, tohle není a nebude TES...
 
Parrot
vtipoman napsal:
A jak můžeš mít rád hru která ještě nevyšla? Kámo, tohle není a nebude TES...


A jak ty můžeš nenávidět hru, která ještě nevyšla ? Kámo, je to stejný Grin
 
Jeimy
Na zaklade obrazkov a tych par info zatial teda nic moc. Grafika Everquest II nebola cool dokonca ani v roku 2004... Font pisma kompletne mimo. Ked si niekto povie, ze to je prkotina, tak je rovnako kompletne mimo a o tejto serii netusi ani h*vno. Takze TES MMO themepark, co je vzorec, ktoreho posledna ziva inkarnacia je Starwars a je to slepa evolucna vetva, ktora tento, najneskor buduci rok zakonite konci. Navyse bez ucty k serii, complet fail, ked sa nestane zazrak. V co budem do poslednaj chvile dufat. Preto som dal tesim. Ale hlavne velke PLS dajte to core teamu z Bethesdy, inak je to v p*deli.
Upravil/a Jeimy dne 07.05.2012 22:59
 
Sinitar
Aj tak nechápem prečo to všetci zakopávate pod čiernu zem keď o tom ešte absolútne nič nevieme - to že screen z pre-aplha verzie je desný, nerobí z hry prepadák.

Aj tak tieto nadávania na MMO poznáme - naprj to všetci odmietajú, nadávajú na to a potom veľa ľudí zrazu zmení názor keď ukážu viac alebo vydajú hru.

Chápem to že skalný fanúšikovia majú z toho obavu ale nevidím dôvod to hneď označiť sa "fail".
 
BigNord
Ty screeny zatím nic moc ale podle screenů to nejde. A protože to je ještě ve vývoji tak se to logicky zlepší a jesttli to bude po celém tamrielu, tak to bude o to těžší udělat dokonalé(Skyrim) a možná by jsme viděli nerozbitý winterhold(Ledohrad)
Upravil/a BigNord dne 08.05.2012 13:18
 
BadWolf
No, ano - Tamriel. Ať se budou snažit sebevíc nemůžou to udělat vše tak do detailů. Takže Morrowind mně určitě zklame, protože to nebude jako ve hře. A tam je to úžasné. A Black Marsh to podle mně asi taky odnesou, možná ještě Elsweyr - to jsou tropické a rozmanité oblasti a asi tam nebude všechno co bych si představoval. No, snad to aspoň nebude stereotypní. I když já to hrát nebudu, záleží mi na těch co budou.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sinitar
BadWolf napsal:
No, ano - Tamriel. Ať se budou snažit sebevíc nemůžou to udělat vše tak do detailů. Takže Morrowind mně určitě zklame, protože to nebude jako ve hře. A tam je to úžasné. A Black Marsh to podle mně asi taky odnesou, možná ještě Elsweyr - to jsou tropické a rozmanité oblasti a asi tam nebude všechno co bych si představoval. No, snad to aspoň nebude stereotypní. I když já to hrát nebudu, záleží mi na těch co budou.


S týmto máš pravdu. Ja sa nechám prekvapiť ale tiež si myslím že to budú všetky provincie na jedno kopyto. Možno by bolo lepšie keby to spúšťali po jednej a ďalšie dávali ako expansions.
 
Scarcz
tak že jo, na začátku nebudou všechny provincie, ty přijdou až s rozšířeníma.
Mě zatím nejvíc štve, že kašlou na TES lore, víte snad někdo něco o dávné invazi Molag Bala? O tom by přeci nějaké knihy byly.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Parrot
Myslím, že Molag Bal je ten nejmenší problém, co se týče lore u TES : Online
Upravil/a Parrot dne 08.05.2012 12:27
 
hRDLA
Parrot napsal:
Myslím, že Molag Bal je ten nejmenší problém, co se týče lore u TES : Online


Přesně tak.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
NoFiS
Navíc ty screenry sou strašny...už někdy někdo z vás viděl něco tomu podobny? Vážně se bojím že z toho udělají jenom alternativní wowko...už u skyrimu se tomu trochu přiblížili ale tohle bude totální...hodně se o TES bojím ...těšil sem se na elder scrolls online...doslova sem slintal,ale teď když to oznámili tak se bojím...vypadá to strašně. Doufejme že překopou všechno co ukázali,vymažou z toho prvky wowka,oblečky jak ze star wars a příšerky nad kteryma zůstává rozum stát a udělají NORMÁLNÍ MMO....což se nestane protože zenimax na tom chce jenom trhnout prachy...první TES co nebude z první osoby a půjde jenom v kolejích moderních MMO...kéž by alespoň bylo podobné guild wars 2 kde se zaplatí jednou a konec a hráč by měl hodně možností,to by hru drželo nad vodou,ale na tohle zenimax nemá
 
Tial
Nesnáším point and click mmo jako je wow nebo everquest. Nedávno jsem zkusil i Star Wars: The Old Republic (nebojte, neplatil jsem - byl něco jako free weekend). Bavilo mě to asi tak pár hodin a to jen pro to že je to star wars... Kolikrát mi přijde že vývojaři přijdou s lore a příběhem ze kterýho by mohly bejt skvělý filmy nebo seriály ale to oni ne, musí to všechno nacpat do P2P point and click mmo. Snad sebou Lucas Arts nestáhnou i Lucas Films, plánujou totiž prý nějakej hranej seriál ze světa star wars a prý tam bude i Starkiller z her The Force Unleashed(věděli jste že má reálného herce? -Samuel Witwer).
Upravil/a Tial dne 08.05.2012 16:30
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Readyxx
snad si zinemax pekne nase..e na hlavu
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Sinitar
NoFiS napsal:
Navíc ty screenry sou strašny...už někdy někdo z vás viděl něco tomu podobny? Vážně se bojím že z toho udělají jenom alternativní wowko...už u skyrimu se tomu trochu přiblížili ale tohle bude totální...hodně se o TES bojím ...těšil sem se na elder scrolls online...doslova sem slintal,ale teď když to oznámili tak se bojím...vypadá to strašně. Doufejme že překopou všechno co ukázali,vymažou z toho prvky wowka,oblečky jak ze star wars a příšerky nad kteryma zůstává rozum stát a udělají NORMÁLNÍ MMO....což se nestane protože zenimax na tom chce jenom trhnout prachy...první TES co nebude z první osoby a půjde jenom v kolejích moderních MMO...kéž by alespoň bylo podobné guild wars 2 kde se zaplatí jednou a konec a hráč by měl hodně možností,to by hru drželo nad vodou,ale na tohle zenimax nemá


Jeden jediný screen z pre-alpha verzie hry je hnus ale ten má nulovú vypovedaciu hodnotu.

Definuj mi "Normální MMO" Smile ? Prvky WoWka bohužel už dnes z MMO nevymažeš - jedine že by spravili niečo ako Guild Wars 2 - čo môže dopadnúť veľmi dobre alebo totálnym fiaskom. Ono určité spoločné znaky budú tie MMO mať vždy ale je blbosť to stále porovnávať z wowkom.

Tie poplatky ktoré tak neznášajú všetci sú najlepšou prevenciou pred otravnými retardovanými deckami, a 12 € mesačne mi ako nejaká veľmi zaťažujúca suma nepripadá.
 
NoFiS
Sinitar napsal:
NoFiS napsal:
Navíc ty screenry sou strašny...už někdy někdo z vás viděl něco tomu podobny? Vážně se bojím že z toho udělají jenom alternativní wowko...už u skyrimu se tomu trochu přiblížili ale tohle bude totální...hodně se o TES bojím ...těšil sem se na elder scrolls online...doslova sem slintal,ale teď když to oznámili tak se bojím...vypadá to strašně. Doufejme že překopou všechno co ukázali,vymažou z toho prvky wowka,oblečky jak ze star wars a příšerky nad kteryma zůstává rozum stát a udělají NORMÁLNÍ MMO....což se nestane protože zenimax na tom chce jenom trhnout prachy...první TES co nebude z první osoby a půjde jenom v kolejích moderních MMO...kéž by alespoň bylo podobné guild wars 2 kde se zaplatí jednou a konec a hráč by měl hodně možností,to by hru drželo nad vodou,ale na tohle zenimax nemá


Jeden jediný screen z pre-alpha verzie hry je hnus ale ten má nulovú vypovedaciu hodnotu.

Definuj mi "Normální MMO" Smile ? Prvky WoWka bohužel už dnes z MMO nevymažeš - jedine že by spravili niečo ako Guild Wars 2 - čo môže dopadnúť veľmi dobre alebo totálnym fiaskom. Ono určité spoločné
znaky budú tie MMO mať vždy ale je blbosť to stále porovnávať z wowkom.

Tie poplatky ktoré tak neznášajú všetci sú najlepšou prevenciou pred otravnými retardovanými deckami, a 12 € mesačne mi ako nejaká veľmi zaťažujúca suma nepripadá.

Nelíbí se mi neonovy podsvícení atronachů,nelíbí se mi že zase budou ženskym vylizat kozy,nelíbí se mi ty příšery,vagína na stonku obvzlášť.Normální MMO si představuju jako to,kde nejsou vyloženě hovadiny ,který kazí jak lore,tak celou tradici série. Ano prvky wow se nevymažou protože wowko jich má plno,některý dobry a některy ne...s wowkem porovnávám proto ,protože zrovna u nich se nejvíc inspirujou a je to největší MMORPG téhle doby...a nelíbí se mi.Proto nechcu aby to dopadlo stejně,aby to bylo originální
Edit: Ano poplatky tě zachrání před spamem a retardama,ale bohužel peníze jsou peníze. Já jako student ty peníze radši vrazím do něčeho jinyho... kdybych vydělával čtyřicet tisíc tak to neřeším,ale nemyslím si,že zrovna tahle skupina lidí bude ta ,co bude tohle TES hrát
Upravil/a NoFiS dne 08.05.2012 21:50
 
hRDLA
Těch screenshotů je více. http://www.sector...rquest.htm

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tial
NoFiS napsal:Ano poplatky tě zachrání před spamem a retardama,ale bohužel peníze jsou peníze. Já jako student ty peníze radši vrazím do něčeho jinyho... kdybych vydělával čtyřicet tisíc tak to neřeším,ale nemyslím si,že zrovna tahle skupina lidí bude ta ,co bude tohle TES hrát
Větěinou právě hrajou pracující dospělí lidi co hledají nějaký odreagování nebo zábavu po práci. Ty poplatky nebývají zas tak hrozný když se na ně dá vydělat i nějakou brigádou. Průměrně tyhle hry stojí od 200-500 na měsíc. Samozřejmě že existujou i dražší ale ty už je zase jiná kvalita.
Upravil/a Tial dne 08.05.2012 22:26
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
NoFiS
Tial napsal:
NoFiS napsal:Ano poplatky tě zachrání před spamem a retardama,ale bohužel peníze jsou peníze. Já jako student ty peníze radši vrazím do něčeho jinyho... kdybych vydělával čtyřicet tisíc tak to neřeším,ale nemyslím si,že zrovna tahle skupina lidí bude ta ,co bude tohle TES hrát
Větěinou právě hrajou pracující dospělí lidi co hledají nějaký odreagování nebo zábavu po práci. Ty poplatky nebývají zas tak hrozný když se na ně dá vydělat i nějakou brigádou. Průměrně tyhle hry stojí od 200-500 na měsíc. Samozřejmě že existujou i dražší ale ty už je zase jiná kvalita.

Každopádně bych radši uvítal tento model než Free 2 play, Pay 2 win
 
hRDLA
Podle mě je nejideálnější zaplať jednou a hraj, jenže to není moc obvyklé u MMO.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
!!! Den, kdy zas všichni budeme ONLINE !!! Pokec 161 30.08.2017 01:08
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist