Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zbavení se hledanosti
vtipoman
Když mě v rámci q. obvinili,a já následně (po právu) vymlátil asi celé osazenstvo stráže,(bylo to v tom městě,kde každý šílí po slévání a které stavěli trpaslíci),budou mě chtít zabít i např.v Samotě?Dík za odpověď.
 
fousX
Mě si teda nevšimne. Ještě mu vyberu kapsy... Wink


Přesně tak, není nad čistě provedenou práci.Všechny úkoly od zlodějů a temného bratrstva bez jediné vypsané odměny a to i vražda nevěsty a otrávení dvojníka. Kombinace ebonitového pancíře a navařených lektvarů neviditelnosti je záruka kvality Wink Smile
 
BadWolf
vtipoman napsal:
Když mě v rámci q. obvinili,a já následně (po právu) vymlátil asi celé osazenstvo stráže,(bylo to v tom městě,kde každý šílí po slévání a které stavěli trpaslíci),budou mě chtít zabít i např.v Samotě?Dík za odpověď.

Ne. Ale dávej pozor na kuřata! Myslím to vážně!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
BadWolf
fousX napsal:
Mě si teda nevšimne. Ještě mu vyberu kapsy... Wink


Přesně tak, není nad čistě provedenou práci.Všechny úkoly od zlodějů a temného bratrstva bez jediné vypsané odměny a to i vražda nevěsty a otrávení dvojníka. Kombinace ebonitového pancíře a navařených lektvarů neviditelnosti je záruka kvality Wink Smile


No. Ebonitový pancíř je sice očarovaný ale na zloděje se nehodí. Já nosím nějaké společenské oblečení, do akce pak něco nenápadného.

A kdo se přidá k "Cechu" "Zlodějů" není správný zloděj. Idioti - nepoznají zrádce ve vlastních řadách, já ho prokoukl hned, neumí krást - prej že Zlatice jsou těžký, oškliví (kromě Vex), prasata (aspoň by si mohly vydrhnout ty místnosti co v nich spí) a hlavně Fanatici (prý Slavíčci). A stejně Bethesda složila Nocturnal - ta by dřív tohle nedělala. Já říkám tohle je největší FAIL ve Skyrimu, a klidně bych za něj Toddovy vyrval vlasy! Takovej Cech Zlodějů v Oblivionu, byl sice taky trochu mystický ale byl dobrý.

Jediné co mi ti grázlové nechali je Temné Bratrstvo... a přidali Univerzitu, no.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
Mě se všimnou vždycky ikdyž v okolí nikdo není což je divné
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Ahoj, takže úprava mého plánu zde. 1) Věci uložím do truhly v Ledohradu
2) Dostanu se do věže a pozabijím stráže tak, aby na mě nepadlo žádné svědectví.
3) Vezmu předmět a vrátím se do místnosti kde jsem pozabijel oba strážné 4) Následně si vezmu elixír na 20 minut neviditelnosti a jednoduše vyjdu bez povyšimnutí z komplexu.

Tak co tomu říkáte? S tím elixírem neviditelnosti by se měla práce dost zjednodušit. Bohužel, jsem teprve 7lv a plížení mám na malinko, bez povšimnutí to nepůjde. Ale nebojte bratři zloději, stopy umím zamést užasně, nikdo nepozná že jsem tam byl Smile
Pak napíšu jak to dopadlo Smile
 
Lunthatcoss
vtipoman napsal:
Když mě v rámci q. obvinili,a já následně (po právu) vymlátil asi celé osazenstvo stráže,(bylo to v tom městě,kde každý šílí po slévání a které stavěli trpaslíci),budou mě chtít zabít i např.v Samotě?Dík za odpověď.


Ne nebudou nebudeš tam za krimiminalnika.
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Jak to všechno dopadlo:
Dostal jsem se do muzea, oba strážné jsem zabil. Najednou se přiřítili další dva a ty už stačilo jen uřvat. Šel jsem dál a tam plno talmorských (čmuchaj všude) takže jsem tam udělal docela masakr. Pak mi utekl nějakej kluk, křičel a utíkal, já ho nedohonil, tak jsem aspoň doufal že neudělá problémy. Šel jsem tedy dál a opsal uhlím co jsem měl. Když jsem to měl dostal jsem se na balkón a najednou jsem dostal nápad, že se dolů dostanu prostřednictvím balkonu. Nebylo to lehké ale nějak jsem tak doskákal na takové trámy a podemnou už se shromažďovaly stráže. Bylo mi jasný že za to může ten kluk co jsem ho nechal utýct, protože od nikoho jiného by se to stráže dozvědět nemohli (nebyl krom něho žádný svědek). Tak jsem tedy v klidu uložil zbraň (respektive ruce s magií) a v klidu přistoupil k stráži. Uplatil jsem ho za litr a bylo vystaráno. Pak už se úkol jen vesele odvíjel dál..
PS: Popravdě jsem čekal že to bude těžší..
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Jak to všechno dopadlo:
Dostal jsem se do muzea, oba strážné jsem zabil. Najednou se přiřítili další dva a ty už stačilo jen uřvat. Šel jsem dál a tam plno talmorských (čmuchaj všude) takže jsem tam udělal docela masakr. Pak mi utekl nějakej kluk, křičel a utíkal, já ho nedohonil, tak jsem aspoň doufal že neudělá problémy. Šel jsem tedy dál a opsal uhlím co jsem měl. Když jsem to měl dostal jsem se na balkón a najednou jsem dostal nápad, že se dolů dostanu prostřednictvím balkonu. Nebylo to lehké ale nějak jsem tak doskákal na takové trámy a podemnou už se shromažďovaly stráže. Bylo mi jasný že za to může ten kluk co jsem ho nechal utýct, protože od nikoho jiného by se to stráže dozvědět nemohli (nebyl krom něho žádný svědek). Tak jsem tedy v klidu uložil zbraň (respektive ruce s magií) a v klidu přistoupil k stráži. Uplatil jsem ho za litr a bylo vystaráno. Pak už se úkol jen vesele odvíjel dál..
PS: Popravdě jsem čekal že to bude těžší..


Když náhodou potřebuju uplatit já, stojí mě to i přes 7tisíc..
Pamatuj, vždy odklidit všechny svědky
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Jak se zbavit hledanosti Archív zodpovězených dotazů 5 26.07.2014 02:17
Zbavení upírismu Archív zodpovězených dotazů 12 07.06.2014 15:17
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist