Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nepřátelé
Mamutos
Jaký je váš nejneoblíbenější a nejoblíbenější nepřítel? Smile Můj nejneoblíbenější je Draugr přízrak, protože je silnější silnější než 10 draků, ale naštěstí nejsou draugrové moc všímaví, takže se kolem něj dá proplížit. Jinak můj nejoblíbenější je samozřejmě drak, protože ta bitva je taková epická a příjde mi, že jsou draci tak přiměřeně obtížní a to by člověk čekal, že draci jsou nejtěžší protivníci ve hře, ale mě to tedy opravdu tak nepříjde.DrakLuk
 
Honzas4400
Nejoblíbenější nepřítel ? Fíha, no tak asi stráže protože mě chtěli zatknout za to že sem ukradl spálenou knihu za nula 0 septimu Angry
Ale jinak určitě draci, ti sou prostě nejlepší - o tom žádná Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
HenryNeal
Já vám tak závidimGrin v práci končim až 18 ale to vy už budete mít dohráno Grin... můžete postnout obrázek z bitvy s drakem?Grin
...for the Emperor !....
 
gogo
draka zabijem v pohode, a s medvedicou mam neskutocne problemy. inac, uz ste skusali zabit mamuta?
 
majki77
no já měl docela dost velký problém na cca 8lvl s vranicí....po mě metla dva firebaly a byl jsem na uhel :-)
 
castle
Mamuta?SmileJo, nalákal jsem ho i s obrem do vězeního areálu a tam jsem je oba ustřílel šípy, ale na poprvé když jsem do něho bušil na prvním levelu tak mě zabil a toho mamuta stim obrem jsem zabil z hradeb tam se na mě nedostali, obr jo ale neprošel dveřmi u věže a mamut nevišel ani přes schodiště na hradby.Grin Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Karlos
jo vranice je svině. taky mě překvapila.
 
kinetik
Nejoblíbenější: drak
NejNEoblibenější: hajzl lední troll!!! Na 10lvl s lukem sem u toho fakt pukal.., nejhorší bylo, když sem potkal 3 za sebou? to bylo peklo.
 
Freani
Tak ono je to stejně všechno otázkou levelu, dříve jsem se mamutům a obrům vyhýbal obloukem, teď na 30 levelu je to s 1H+štít bojovníkem vcelku v pohodě, včera jsem dokonce bojoval se dvěma mamuty a obrem najednou, jak je dostatek prostoru pro manévry, tak to jde Grin I dva draky najednou jsem dal bez problémů. Mám na ně štěstí, kam přijdu, tam létají, ovšem ne vždy si sednou na prdel, aby se nechali zabít. Jo ale kouzelníci, to je jiná, někteří ti lepší mi fakt dokážou udělat nepěkné věci.

A všeobecně v poslední době mí nejoblíbenější nepřátelé jsou ti, kteří mi řevem vyrazí zbraň z ruky a já pak lítám po místnosti a hledám ji Grin
 
BigHarold
Nejoblíbenější je drak. I když mě jako kontaktnímu bojovníkovi celkém vadí když jen líta a chrlý ohěň/led ale není to nic co by nevyřešili lektvary a i když je težkej tak to je prostě epicky zabíjet draky Smile
Nejneoblíbenější?No tam to je težký.No když nebudu počítat různý bosse kteří maj okolo sebe pomocníky nebo šefik na hoře na Štyřín nebo jak se jmenuje (kouzelník z rakve u dračí zdi) má nějaký jméno a metá hnusně silny firebolty (ještě jsem ho nedal) tak asi nejneoblíbenější jsou vlci. né že by něco dělali ale jsou strašně otravní při mých procházkách po divočině.

PS: mamuta jsem ještě nezkoušel a obra jsem potkal na 10 lvl a dvakrát mě plácnul a já si udělal ta 100 metrový let kolmo vzhůru. od té doby se jim vyhýbam. Samozřejmě by šli postřílet lukem ale to není ono když si je nedám 1v1 Smile
Jinak mě nedělá nikdo významné problemy.
 
Freani
Takže asi tak nějak Grin

http://art.penny-arcade.com/photos/i-9HNNHvS/0/L/i-9HNNHvS-XL.jpg
 
Barbar
Nejmilejší potvora pro mě je obyčejný člověk nebo drak. Nejhorší je mamut nebo obr Smile

Za velkou ku*** považuji Mother of wisp .Smile
Upravil/a Barbar dne 16.11.2011 12:54
 
Kasha
Mě teda dost značně se*ou takový ty potvory maskovaný jak vypadaj jako křoví, ty silnější, co vysávají život, vždycky musím vylést na nějakou skálu poblíž a krčit se aby mě neviděla a nedostala se na mě a pak ji pěkně ustřílím....
 
Gothrin
na vysokym lvlu je z epicky bitvy s drakem prd i ty nejsilnějśí jsou otázkou pár ran s dobrym vybavenim ... takovej ledni troll mi v průběhu hry přišel asi jako slušnej soupeř. Nejoblíbenější soupeř Troll, nejméně oblíbenej soupeř takovej ten hnusnej šedivej plazící se hnus co plive jed, a bejvá v dwemerským podzemí .. Grin
 
Fussi
Mamuta s mím zlodějem na jednu ranu a obra taky Smile
 
koniaash
rád likviduji sněžný kočky ze zálohy. A NENÁVIDÍM ****** sprigany!
 
Dovahkiin Sirion
spirigani jsou svine, stejne tak i nekolik upiru pri sobe
 
Johny
Tak oblíbení nepřátelé jsou kromě draků humanoidi. Banditi, vojáci, talmorové, prostě všechno co má dvě ruce a dvě nohy (a sem tam nějaký to špičatý ucho) :-P. A nejvíc se potrápím s dračími knězi a na nižších levelech mě trápili sprigani a falmerové. Ti Falmerové dokážou nasrat i ted.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
lobo
falmerove sou mrchy
 
METTALIC
nejlepší jsou dračí knězové a samozřejmě draci Drak
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hromadný souboj, přítel a nepřítel Skyrim - dotazy, návody,.. 6 29.09.2016 02:54
Maximální úroveň hry a odolnost nepřátel Skyrim - dotazy, návody,.. 10 24.08.2014 21:56
Oblíbení/neoblíbení nepřátelé The Elder Scrolls III: Morrowind 23 15.07.2014 19:07
Jde zobrazit lvl u nepřátel? Archív zodpovězených dotazů 8 07.03.2014 18:56
Detekce nepřátel Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 09:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist