Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Potkali jste Krosise?
Ano Ano 33%[4 Hlasy]
Ne Ne 67%[8 Hlasy]
Počet hlasů : 12
 Tisk diskuze
Krosis
Whirt
Tak kdopak už potkal a přemohl Krosise. Já jsem ho potkal na 12 levelu, a dal mě na 4. obtížnost pěkně zabrat... Zabíjel jsem ho snad třičtvrtě hodiny našeho času a musím říct, že nebýt mé paličatosti, tak už jsem dávno na druhé straně Skyrimu. (Kdybych věděl, že z něj vypadne mocný - ale mě neužitečný - artefakt, tak ho radši nechám na pokoji Wink)...

http://skyrim.4fan.cz/images/news/ScreenShot143.jpg
 
Honzas4400
Krásné! No prostě krásné! Pfft
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Romis
Vylezl z rakve jak sem zničil nějakého dráčka. Naštěstí sem ho odhodil kouzlama do propasti a bylo pak jednoduché mu dát na frak, když se nemohl trefit Smile
Kluku ty máš fakt koule ale já mám tákle velkou armádu co ti natrhne prdel.

Chyť krysu. Opatrně; moc nezmáčknout. - Jak? Moc nezmáčknout? Když bacit klackem, vždycky prasknout. Hrozný binec.
 
Whirt
To já musel běhat a uhýbat každé jeho střele, protože, nikde nebyl tak velký sráz na to, aby už nevylezl... Ale tři dračí křiky, jeho hůl a maska stačily k tomu, aby se mě zpravila nálada.

Mimochodem... Jaký level?
 
Mamutos
Tak pokud je Krosis ten Nemrtvý čaroděj ve Střižíně, tak toho jsem potkal asi na 12 levlu a musel jsem utýct Grin protože na mě pořád spamoval firebally. Tak jsem zabil draka, naučil jsem se slovo a utekl, ale ta helma je pěkná, asi ho tam půjdu najít a zabiju ho Wink
 
Kasha
Já měl štěstí, že se mi seknul za kamenem, tak jsem ho ustřílel lukem Grin
 
Whirt
Kde by jsme bez těch bugů byly, co? Grin
 
Karlos
já našel stejnou masku akorát mi přidává 20 na maně 20 na přesvědčování a 15 na destrukci Smile jo a taky se mi podařilo ho zabít tak že se seknul u kamenu a já ho dodělal kritickými údery mečem Smile i na 18. lvl byl dost silný
 
kinetik
Já ho potkal asi na 12lvl kousek od Bílého průsmyku. Pěkně mě štval, pač mi pořád zabíjel mojí společnici. Tak sem ji nechal za šutrem kousek opodál a šel na něj. Nejdřív se pořád pohyboval, ale pak se zastavil a pořád posílal firebally, zalezl sem za šutr a ušípoval sem ho Smile ta maska za to stojí
 
evilive04
Těhle masek je devět už jsem je sesbíral a potom až je všechny najdete tak dostanete super masku.
 
Pain
potkal sem ho když sem byl na 8. lvl poprvé mě zabil a já mu neubral ani život snad, podruhé když sem viděl že je za ním zdroj moci tak sem použil bleskový uprk vybral sem ty moci a potom sem rychle stejnou silou zdrhnul dolů z hory Pfft
 
filous
Já jsem ho potkal když jsem byl na 16. lvl a asi minutu jsem do něj kloval mečem/kouzly ,daval furt lektvary protoze jsem po kazde rane nemel vubec zadnej zivot.A kdyz mel cca 3/4 zivota tak jsem si vzal Tlachapoucha(nebo tak nejak) , vystrelil jsem pouze jednou a INSTAKILL??Shock jěště pul hodiny po tom jsem byl jak WTF?Shock
Upravil/a filous dne 18.11.2011 23:10
 
Honzas4400
Tlachoplach ty Tlachapoucha Grin
Já už potkal další 2 s maskou, ale nevim jména už Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Mmmmm, já jsem na nikoho z takovou maskou nenarazil, to je nějaký úkol?Smile
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Ondrex
Právě dnes jsem to dělal, hned po tom co jsem skolil ledového draka(s nima už není taková standa)y vylezl na mne z hrobu.
 
filous
Honzas4400 napsal:
Tlachoplach ty Tlachapoucha Grin
Já už potkal další 2 s maskou, ale nevim jména už Grin



No dobře no, ja nemam tak dobrou pamet na jmena. Grin
 
castle
Ledový drak, to jsou hodně silné potvory, jednou na mě vylétl z vrcholu dungeonu, letí, letí, mrazí, mrazí a pak jseš mrtvej.Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Authan
Já potkal dva,prvního jsem dal skoro hned a získal masku,která mi dává manu.Bohužel ten druhý ten o kterým mluvíte vi,ten u toho draka toho jsem jeste nedal a to jsem lvl 16.Vždy mě zabije kouzlem.
 
Agrael
Já ho zabil celkem lehce obouruční sekerou 15lv hraju na střední + mám prsten, amulet odolnosti na magii a vykované a vylepšené všechno vybavení.
Upravil/a Agrael dne 19.11.2011 01:09
 
Derdevill
Já už sem je zabil všechny a mám tu ''super'' masku která mě příjde úplně na prd Smile
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist