Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Krosis
Erix
tonym95 napsal:
jedna maska je v předposlední misi hlavní linie když hledáte toho draka ... (ještě před posledním bojem)

Nahkriin jo tu mam ta je good, +50 many, kouzla ničení a obnovy o 20% levnější.
 
orosim
Krosis byl snadný, rozsekal jsem ho na 20. levelu hrubou silou. Přitlačil jsem ho ke zdi a jen jsem do něj bušil.
 
Karrde
Já Krosise potkal na 6 lvl, ještě jsem díky bohu neměl ani první quest příběhové linie, takže o dracích se mi mohlo jen zdát Grin
Když na mne vyskočil poprvé sundal mne na dvě rány, po loadu jsem si řek že ho prostě zabiju, vytah jsem luk a běhal dokola, až jsem zjistil že když se člověk sková za kus nějakých těch kostí co tam leží, Krosis si to vždy napochoduje z toho mirneho kopečku dolu a pak hazi fireballky ktere se ale rozrazej o ty kosti takze mne nic neudelal a ja ho lukem po dlouhe dobe ustrilel Grin

To same se mi povedlo na 8 lvl s knězem co je na zapadni strane skyrimu, ja se skoval za jeho rakev a on ty ice speary hazel do rakve ale ja na nej mohl Smile)
 
COMMANDER
Whirt napsal:
Tak kdopak už potkal a přemohl Krosise. Já jsem ho potkal na 12 levelu, a dal mě na 4. obtížnost pěkně zabrat... Zabíjel jsem ho snad třičtvrtě hodiny našeho času a musím říct, že nebýt mé paličatosti, tak už jsem dávno na druhé straně Skyrimu. (Kdybych věděl, že z něj vypadne mocný - ale mě neužitečný - artefakt, tak ho radši nechám na pokoji Wink)...

http://skyrim.4fan.cz/images/news/ScreenShot143.jpg

Sbírejte masky.
Za všechny masky dostanete jednu skvelou masku.http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20111217174827/elderscrolls/images/6/69/TESV_Konahrik_Small.png
Upravil/a COMMANDER dne 24.12.2011 05:59
 
COMMANDER
Fakt super věc
 
Rysing
Mno, já teda od poslední čekal něco víc Grin.

A ve chvíli, když jsem ji konečně získal jsem byl dost zklamanej...

To ale nic nemění na tom, že je to jedna z nejhezčích headek ve Skyrimu!
Upravil/a Rysing dne 24.12.2011 09:59
 
Dteam
jo faktem je nato jak jsou ty předtím mocné by tahle mohla býc víc epic
 
xxxJOHNYxxx
Kenny161 napsal:
Jo no,Poraďte kde berete ty skleněné nebo deadrické věciGrin já mám akorát tak skleněné a ebenitové šípyGrin jinak nic moc věci.



nacházel sem jich celkem dost v dungách. myslím že černota poskytovala nějaký skleněný věci. jel sem tenkrát na těžkou zbroj, takže sem tomu nevěnoval pozornost ale minimálně 2x-3x jsem ji v průběhu lítání po skyrimu dal do kupy Smile
Fus..Ro..Dah
 
xxxJOHNYxxx
scorpioncz napsal:
na pomoc? ja mam zase že ty zvířátka utečou Grin


to já nemusím ani řvát Smile utečou jak mě uviděj Smile
Fus..Ro..Dah
 
StupidFan
Ta maska je boží Smile
 
koniaash
mě se ty masky moc nelíběj, ta poslední mi příjde dost špatná. Ale třeba Krosis je zrovna dokonalá maska pro stealthera. To bez diskuze, ale ve zbroji temnýho bratrstva jsem si pripadal jak Sith-Lord
 
martin228
ta zbroj z dark brotherhood sa mi neľúby lepšia je slávičia
 
koniaash
martin228 napsal:
ta zbroj z dark brotherhood sa mi neľúby lepšia je slávičia


to bezpochyby je, ale k té z temného bratrstva by lépe seděl ligtsaber. Grin Ovšem k slavičí by šel konečně udělat slušný Drizzt
 
Mew
Krosis je nic moc...Morokei mi připadal obtížnější
 
Whirt
Morokei je naprosto bezvadný - pro mágy. A já mág jsem - navíc byl opravdu přeci jen trochu obtížnější - tím prostředím kde se bojovalo...
 
METTALIC
Já Krosise zabil jednoduše.Použil jsem nízkou ochranu a tlachoplach (sranda byla když jsem ho jednou ranou tlachoplachu přeměnil na DREMORU) =)
 
koniaash
někde byl mod na to, že se masky změnily v čelenky.. nevíte kde? jsem línej hledat
 
hRDLA
je škoda, že za to neni achievment (kdyby jste jich našli všechny), je za každou blbost Grin a za tohle ne

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Na uesp jsem četl že po získání všech masek a položení na oltář se objeví Konahriik. To co vás ale bude zajímat je že si pak ostatní masky můžete vzít zpátky Wink. Viděl jsem i video. A jinak už mám všechny masky kromě Morokeie (tahle postava ještě nedělala linii Ledohradské Univerzity celou). Nejužitečnější je asi Krosis. Také můj oblíbený boss (můj nejoblíbenější je jeden ze synů Gauldruna, ten jak se teleportoval a udělal iluze sebe sama). Povedl se mi jeden pěkný screenshot Krosise...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Johny
To už jsem udělal, ale ten Kohnarik nic moc.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist