Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Malo kvalitni hardware
GhekoN
Mam tento notebook http://www.alfaco...00000016L3 Dell xps17, dle meho nazoru dostatecne vykony pro hrani skyrimu, ale nejsem schopen hrat skyrim ani na NEJNIZSI detaily alespon trochu schudne.. skutecne mam tak slaby hardware? Pro porovnani crysis 2 ful ldetaily no problem.. predem diky.
 
dexx
Problém bude asi v softwaru, ovladačích atd., protože Skyrim je opravdu až překvapivě na HW nenáročná hra. Hraju ho s 1.5 roku starým levným NTB od Aceru na nejnižší detaily a funguje to naprosto plynule.
 
Jecman
skyrim by ti měl sám nastavit optimální nastavení, pokud to nejde tak zkus vypnout antialiasing. jestli ani to nepomůže tak aktualizovat ovladače nebo reinstalovat DirektX
 
GhekoN
Nastavil se mi sam na mid detaily a nejvysi resolution, to bylo nehratelne tak jsem si to hodil sam na nejnizsi a porad je to "zalagovane"
 
HenryNeal
Ten antialiasing když se vypne mělo byto zabrat, zabírá to u všeho Smile Já teda doma Skyrim ještě kvuli práci nemám ale třeba u oblivionu to zabralo na slabším PC Smile
...for the Emperor !....
 
GhekoN
anti aliasing mam samozrejmne vypnuty
 
HenryNeal
někde tu je návod jak to upravit v tom .ini souboru ne?
...for the Emperor !....
 
GhekoN
ini jsem upravil.. ale to je jen na mys
 
Jecman
zkus klasický reinstal, pokud nechceš ztratit savy tak jdi do adreáře My games a tam najdeš skyrim save složku
 
vojsob
Notebook by to mel utahnout myslim ze i na ultra, me to jede na Alienware m11x na high uplne krasne a to je relativne slabej notasek - 1,73GHz dualcore + GT335m...
 
pitisek
Mam podobny notebook a u me byl problem v nastaveni ovladacu grafiky. Implicitne se mi hra spoustela na integrovane grafice v procesoru. Stacilo jen v nastaveni ovladacu od nvidie rucne nastavit pouziti gk od nvidie.
 
Mogoth
Tak já mám o něco horší notebook jak ty a jde mi to celkem plynule (sem tam se to začne lagovat, ale to mi vadí akorát když střílím z luku nebo castím spelly (blbě se míří), ale kvůli tomu jsem se už jsem se naučil okamžitě přehodit na meč a jít do nich z blízka Smile )
 
Orim
Ked mu ide crysis 2 tak to nebude v ovladacoch ale v niecom inom.
Uisti sa ci sa hra naozaj spusta pod NVIDIA GeForce GT 555M lebo notebook je super
a musi to ist aj na ultra.
Ak nemas originalku hry tak si stiahni inu verziu.Najlepsie od Razorora1911
Upravil/a Orim dne 19.11.2011 23:31
 
dadakk
To je zvlastni,ze vam to beha tak krasne na ultra.. ja mam quad core na 3,6 k tomu 4gb ram a hd6970 a mam to na high aniso vypnute a ibcas mi fps padnou pod 30... hlavne ve meste...
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
EG.cz: Neco malo novinek o Skyrimu Skyrim - preview 1 28.02.2011 15:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist