Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deadry a jak je najít
Lunthatcoss
hRDLA napsal:
Lunthatcoss napsal:
hRDLA napsal:
To není lesní elf ne? Myslím že je to člověk


Kdo to teda je?Wink


Prostě žebrák co chodí po samotě a říká, že mu musíš pomoc.


Tuším že jsem ho dělal.. ale uvidím. Kdyžtak žebráka zkusim najít
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
kenny
Flecheete napsal:
Ten Sheogratí chlastací quest končí v upířím doupěti, kde je portál... to už jistě všichni víte. A já už dávno zapomněl, že jsem tam byl a quest splnil, nebo mě tam poslal radiant systém nebo co, každopádně procházím dungeon, kosím soupeře, a najednou vidím, jak daedra bojuje s upíry... koukal jsem na to jak zjara... A on Sheograth se vydal na výlet. Se mnou nebojoval, já na něj mluvil, bez reakce... tak jsem zase šel, ale bylo to zajímavé.

Stalo se mi něco podobného: Mám quest přínést nějaké rukavice od banditů, příjdu do pevnosti a tam u vchodu asi 5 mrtvejch banditů, říkám si jestli jsem tu už někdy nebyl..... tak jdu dál a tam Sanguin kosí bandity a potom co je zabije tak si stoupne na schody a ptá se: Need something?Grin
 
Lunthatcoss
kenny napsal:
Flecheete napsal:
Ten Sheogratí chlastací quest končí v upířím doupěti, kde je portál... to už jistě všichni víte. A já už dávno zapomněl, že jsem tam byl a quest splnil, nebo mě tam poslal radiant systém nebo co, každopádně procházím dungeon, kosím soupeře, a najednou vidím, jak daedra bojuje s upíry... koukal jsem na to jak zjara... A on Sheograth se vydal na výlet. Se mnou nebojoval, já na něj mluvil, bez reakce... tak jsem zase šel, ale bylo to zajímavé.

Stalo se mi něco podobného: Mám quest přínést nějaké rukavice od banditů, příjdu do pevnosti a tam u vchodu asi 5 mrtvejch banditů, říkám si jestli jsem tu už někdy nebyl..... tak jdu dál a tam Sanguin kosí bandity a potom co je zabije tak si stoupne na schody a ptá se: Need something?Grin


Bug já jich tam měl 7 + nějaký mág
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
clown333
len hladaj toho elfa ...asi to je elf ....potom budes musiet ziskat pristup do kridla modreho palaca a tam to uz bude
 
helio
Poptej se v hostinci u mrkajícího kolčaváka řekne ti o nějakém bláznovi co se potuluje kolem modrého paláce a blábolí nesmisly to je ten elf.Wink
Za skyrim a za císaře
 
Mahoney
taky můžeš v deadrického služebníka proměnit někoho pomocí Tlachapoudu Smile
Upravil/a Mahoney dne 15.04.2012 13:27
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Užitečný návod pro začínající i pokročilé Skyrim - modifikace 6 20.12.2016 18:07
Najít Varanu Skyrim - dotazy, návody,.. 7 24.10.2014 23:57
kde ho najít Skyrim - Creation Kit - tipy a triky 3 23.01.2013 12:50
Deadry Archív zodpovězených dotazů 6 07.09.2012 23:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist