Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrimská podobnost s Realitou
anakon4
Všimli jste si že to ve Skyrimu vypadá jako galové nebo germáni a pod.dobývani Římskou říší?
Hlavně v oděvu navíc jména ty jsi jednoznačně italská a u Tulia když zaměníte J za T tak co vám vyjde?
Správně Julius což už je podezřelé hodně.Takže to spíš vypadá na takovou kopii Antiky.
Asi to bude galská válka Vercingetorix vs Gaius Julius Caesar
OrkOrkOrkKnightKnightKnight
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Vetinary
Impérium je téměř přesná kopie Římského impéria, Nordi jsou podobný vikingům a thalmoři jsou nácci. V konfliktu Vercingetorix vs. Caesar bych se postavil na stranu galů, ale tady mi nordi přijdou příliš podobní thalmorům.
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
anakon4
To není až tak pravda.Thalmoři chtěj Skyrim který není jejich.
Nordi chtěj Skyrim jenže ten jejich je.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Vetinary
Mě vaděj ty jejich rasistický názory, mé oblíbené rasy argoniané, khajité a bretonci a z těch by asi ve skyrimu mohli spokojeně žít jen bretonci. A impérium se s thalmorama spojilo jen z nutnosti, ale samo o sobě je celkem multikulturní, ale přijde mi, že kdyby nordi nezačli tuhle zbytečnou válku a místo toho se spojili s impériem proti thalmorům, byli by ty špičatý uši nucený vrátit se tam odkud přišli a všechny rasy by žili v relativním míru.
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
anakon4
To je pravda jenže na to spojenectví by ani jedna strana nepřistoupila protože Nordové nenáviděj thalmory a císařský a císařský nemaj v lásce nordy a bojej se thalmorů
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Vetinary
Stejně mi přijde, že je od ulfrika dost sobecký plýtvat síly na impérium, když by šli ušetřit na hrozbu thalmorů.
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
MrDragonborn
To hej je videť že sa schiluje k dalšej vojne ale pre norou by bolo najhoršie spojenie impéria a thalmorou čo je nepravdepodobné že v tejto chvýli namna padne meteorit Smile takže proti thalmorom by sa mohli spojit lenže namajú sa radi uvidíme čo bude v DLCčku dúfam že tam bude rozuzlenie knfliktu medzi Thalmormi a Nordmi (a aj Impériom)
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
Lunthatcoss
Celkově legie tu je založení jako římská legie.

Bouřné hávy my germány nepřipomínají, hlavně ne výzbrojí
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
pagan
Spíš bych si všímal Cyrodillské podobnosti s realitou ,všiměte si jak se to celé podobá Europě všimli jste si té podobnosti anvilské architektuře a španělské, Brumské a skandinávské, Cheydinhallské a slovanské ,Skingradské a Francouzské,Chorrolské a Anglické,středové a Římské, všechny ty geografické podoby nám dají takřka kompletní mapu Europy.
 
pagan
Vetinary napsal:
Stejně mi přijde, že je od ulfrika dost sobecký plýtvat síly na impérium, když by šli ušetřit na hrozbu thalmorů.

Jde o to že ve skyrimu je Mnohem větší fyzické množství imperiálů jež metaforicky pijí z prsu Elenwen, musíme se nejdřív probít skrz legie.
Upravil/a pagan dne 28.01.2013 13:25
 
pagan
Vetinary napsal:
Mě vaděj ty jejich rasistický názory, mé oblíbené rasy argoniané, khajité a bretonci a z těch by asi ve skyrimu mohli spokojeně žít jen bretonci. A impérium se s thalmorama spojilo jen z nutnosti, ale samo o sobě je celkem multikulturní, ale přijde mi, že kdyby nordi nezačli tuhle zbytečnou válku a místo toho se spojili s impériem proti thalmorům, byli by ty špičatý uši nucený vrátit se tam odkud přišli a všechny rasy by žili v relativním míru.


1.Ty názory nejsou rasistické ale patriotisticko-nacionalistické.
2.Impérium se s Thalmory spojilo z obavy z dobré smrti ,byl to zbabělý krok hodný smrti ,byla to zrada všeho lidkého co v říši zůstalo.
3.Nordové tuto válku začaly kvůli tomu že Thalmor (s podporou císařství) porušují právo na svobodné vyznání což je jedno z nezákladnějších lidských ,elfských ,argonianských a khajitských práv dále se považují za nadřazený národ a Nordové se přirozeně bojí že západní Skyrim což je část neoficiálně patřící Thalmoru bude obětmy tisícových čistek tak jako Summerset Isle, Valenwood a Elsweyr.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
skyrimské doly Skyrim - obecně 2 24.09.2016 11:11
Skyrimské "počasí" Archív zodpovězených dotazů 13 22.08.2013 02:02
Skyrimské postřehy Archív fóra 22 03.07.2013 17:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist