Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
tichydom
Mně osobně se více zamlouvají Stormcloakove ale štve mně že jarl Bílého Průsmyku se připojil k Impériu
 
LokiTT
Je to škoda že se přidal k nim ale sám si vybral, já si vybral stormcloaky jsou mi sympatičtější a strašně my vadí Tulius
 
Huskarl
Já jsem v Oblivionu hral za elfy, ale nikdy ne za jinou rasu a pak mne chytli Vikingove a tak jsem si udelal ted ve skyrimu norda, jo a jedu za stormcloaky
 
Kaunmann
Blbý Římaní (Imperium) táhněte od kud ste přišly! Grin freeedoooom!
 
Honzas4400
Kaunmann: Právě že ti "blbí Římani" chtějí svobodu. Stormcloakové chtějí aby Skyrim patřil jen a jen nordům a ostatní rasy aby se šli bodnout.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
MortuusDominus
Jo, ty chtěj teda svobodu Smile mám dojem, že ti "blbí Římaní" zakázali uctivat Talose... Né že bych měla potřebu ve hře chodit a modlit se u jeho oltářů...ale stejně - už to není ta zmíněná svoboda.
 
Milwa
No jo, jsem Nordka, taky mě bere Sons of Skyrim a štve mě pakt s Temnými elfy a zbytečný zákaz uctívání Talose, ale .. co si počne Skyrim bez spojenců, až na něj Temní zaútočí? A náznaky budoucí války Impéria a Temných trousí každý. A co obchod? A pak mě je trošku podezřelé to bezhlavé vlastenectví, které nebere v potaz důsledky. No, jsem s císařstvím, ale trvalo mi skoro celou hru, než jsem se rozhodla.
 
Daenrys
A jak to prosím vás je Talmor ovládá Legie nebo Legie stojí sami za sebe? Jediný co mi na Císařství vadí je ta role Talmoru...
 
Dteam
MortuusDominus napsal:
Je tam válka, jedni musej proste pryc - to neni rovnost, vsichni přistěhovalci se spakujou a pujdou. Akorát by bylo lepší, kdybych takhle vlastenecky hrála za Norda a né za dunmera Grin jasně, pak se vrátím pěkně do Balmory, tam bylo krásně....


no když jsi u těch přistěhovalců tak nordové ale nejsou nic jiného než ne ani tak přistěhovalci ale spíš uchvatitelé původní obyvatelé jsou sněžný elfové ze kterých právě díky nordům jsou flameři nic moc osud
 
Dteam
no ještě dnes jsem řešil naprosto stejný problém a Ulfrik je prostě blbej fašista on sice chce osvobodit skyrim od nadvlády elfů ale tím skyrimem myslí jen Nordy vše ostatní chce zničit a nijak se tím netají kdežto legie sice nepřímo ovládaná elfama ale zase chce mír a svobodu pro všechny bez rozdílu a protože hraji za Bretona a ne za Norda tak bych byl pro nej za idiota já to ho radší usmažím kreténa fašistického
 
MortuusDominus
Fašista nefašista - někomu je to prostě šumák, ( mě to až tak extremistický nepříjde ) - jestli jim tam přistěhovaci dělaj bordel, pryč s nima - ale do toho nevidím Smile Mě dost ovlivnil ten začátek, kdy mi chtěli sťat hlavu - to byl jasný moment, kdy jsem si řekla, že na jejich stranu prostě nejdu... a pak jim ještě pomahat...ani omylem
I když hlásat Skyrim nordům se mi taky zrovna dvakrát nechce... vůbec by bylo lepší, kdyby tam byla cesta, kde může být člověk neutrální... a přesto projít hl. linii
Upravil/a MortuusDominus dne 16.12.2011 23:48
 
Dteam
to je pravda byl jsem neutrální tak dlouho jak to jen šlo ale opravdu bych uvítal neutrální volbu v jednom momentu tam byl náznak neutrality ze strany hry v momentě toho konkordátu ale poslouchat ty blby na politické debatě bylo strašné Grin nuuudaaa
 
MortuusDominus
Pro mě je taky ta jejich politická situace celkem nezajmavá (ale když už se člověk musí rozhodnout, tak sitauce na začátku hra rozhodla)... člověk chce mít ve hře draky, takže proto chtě nechtě prostě nakousne tu linii, teď se tam nějak vmotá - poslechne si pár politických řečí, nejradši by jim řekl : "oba běžte s tím někam jinam" ... ani nemám linii dohranou a myslím že to tak dlooouho zůstane.

Mimo to - Ulfric zas tak moc velký fašoun být nemůže. Sice chce, aby Skyrim patřil Nordům - ale zas tak absurdně to nebere - to by do svych řad nepřijal temnýho elfa
Upravil/a MortuusDominus dne 17.12.2011 15:17
 
hRDLA
Milwa napsal:
No jo, jsem Nordka, taky mě bere Sons of Skyrim a štve mě pakt s Temnými elfy a zbytečný zákaz uctívání Talose, ale .. co si počne Skyrim bez spojenců, až na něj Temní zaútočí? A náznaky budoucí války Impéria a Temných trousí každý. A co obchod? A pak mě je trošku podezřelé to bezhlavé vlastenectví, které nebere v potaz důsledky. No, jsem s císařstvím, ale trvalo mi skoro celou hru, než jsem se rozhodla.


A není morrowind náhodu dobytý Argoniany?

The Second Arnesian War

4E 40 approx. - After the eruption of Red Mountain, the Argonians take the opportunity of a weakened Morrowind to invade the region, as they are seeking revenge for thousands of years of slavery. The southern half of Morrowind is ultimately conquered by the Argonians.


Jinak pro vsechny koho zajímá historie válek v Tamrielu http://www.uesp.n.../Lore:Wars
 
Marien
Imperiální legie s mou podporou drtí poslední zbytky odporu, ve hře už mi moc hávů nezbylo, jakmile nějakýho potkám, je z něj popel. Až to s nima vyřeším, ten samý osud stihne Thalmorské a říše bude zase mít chvíli zaslouženého klidu.
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
clario
Těžké rozhodování. Ale jak již zaznělo v jednom filmu: Co bylo dlouho rozdělené musí se spojit, co bylo dlouho spojené musí se rozdělit.

Císařství upadá a dřív nebo později s ním bude stejně ámen, tak nač odkládat nevyhnutelné. Nicméně pokud by ve hře byla možnost hrát za imperiáli a poté dosednout na trůn a rozdrtit Thalmory, tak by císařství mohlo opět vzkvétat. Takovou možnost, ale nemáme takže je na čase proříznout pár aldmerských krčků.
 
Kretino83
ty proklatý thalmoři jsou na facana i když hrajete za samotnýho zlatavce
a co takhle mírumilovná cesta smíření obou táborů na konci?
há a pěkně je obalamutit jelikož hraju taky za jedinou pravou rasu High Elves muhaaaaPff!

Thalmoooor rullzzCool
 
kenny
Já pařím za dunmera a nejspíš se přidám k impériu, septimy jsem si oblíbil a budu bránit poslední náznaky nového septima. Dnes odpor, zítra ty žlutý prd*leGrin
 
koky777
Hrál jsem za argoniana (ta ještěrka) Smile mám s ní ted 81 lvl dneska udělám 82 Smile a hraju za císařství. Mám dvouručku (kladivo a sekyru) - nejlepší weapon kvůli síle s dobrým skillum. Ted si zakládám toho norda a půjdu tentokrát za hnutí bouřných hávů Smile ale půjdu klasiku meč a štít. Sou dobrý talenty. nejlepší je zkusit všechno. Času máte fůry Grin tak pařte , pařte a pařte !!! Grin Grin Grin
 
Yorimar
A to jak se např. přidám k Bouřným hávům, tak pak všichni imperiálové na mě budou na potkání útočit ? A do obchodů se dostanu taky jenom od B. Hávů ?
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist