Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dračí zbroj
Hadrabant
Doporucuji si po zabiti draku schovavat kosti a supiny, jelikoz se z toho da udelat zbroj ktera je mimo artefaktu hned po deadricke druha nejlepsi ve hre Smile

Da se udelat jak lehka tak tezka a kazda vypada jinak. A samozrejme po vyrobe se da na ponku este vylepsit na legendarni uroven a je to super ochrana Smile

Musim se pochlubit ze jsem hrdym vlastnikem tezke draci zbroje Smile


k dostani kovariny na 100lvl doporucju nasetrit nejake goldy a pak zkupovat kde to pude zelezo a zelezne ingoty, take kuze a z kuzi delat pasky. Nasledne kovat zelezne dyky dokud nebude skill na 100 Smile
Upravil/a SkyrimAdmin dne 12.11.2011 23:28
 
r3dH4Ck
kolik supin a kosti je priblizne treba na jednu zbroj nepamatujes se ?
 
Doomex
já z draků beru vždy jen šupiny a na kosti kašlu Grin
 
ZeRen
Doomex napsal:
já z draků beru vždy jen šupiny a na kosti kašlu Grin


já kosti prodávám
 
Ambushc
Na těžkou zbroj celkem
10 šupin
5 kostí
9 koženejch proužků Smile
 
tonym95
taky prodávám Grin kdo to má furt sebou nosit Grin
 
Aelf
Uschovávám v domku v bedně pro pozdější použití, jen dvakrát mě chvíli po serii dungů s plným zatížením inventáře napadli draci, tak jsem vzal jen šupiny...
Kovařinu nechávám na víkend, přes týden není vůbec čas něco programově skillovat...
 
ParadiseBoy
Joo Joo Smile mám větší skilly v lehký zbroji tak mám kompletní lehkou dračí zbroj Smile)
 
sankuri
Ja na dracich zbrojich (zbrojich ne helme, rukavicich ci botach) slusne vydelaval. Kdyz jsem Skyrim dojizdel prvne mel jsem neco kolem 500 supin a 300 kosti, takze jsem z toho nadelal armory, upgradnul, enchantnul a prodal:-) Pokud mate vymaxovane presvedcovani enchant a kovani + pouzijete enchanty ktere nejvic zvedaji cenu je vyvar z jednoho brnka (po odecteni nakladu za naplnenou obri dusi) zhruba 5000:-)
 
TOM_cz
sankuri napsal:
Ja na dracich zbrojich (zbrojich ne helme, rukavicich ci botach) slusne vydelaval. Kdyz jsem Skyrim dojizdel prvne mel jsem neco kolem 500 supin a 300 kosti, takze jsem z toho nadelal armory, upgradnul, enchantnul a prodal:-) Pokud mate vymaxovane presvedcovani enchant a kovani + pouzijete enchanty ktere nejvic zvedaji cenu je vyvar z jednoho brnka (po odecteni nakladu za naplnenou obri dusi) zhruba 5000:-)


Co to hraješ za hru ? .. já osobně co si vzpomínám, jsem nepotkal obchodníka co by měl víc jak cca 2000 (pokud jsem předtím od něj něco nekoupil).
 
ijacek
jde ta zbroj získat i jiným způsobem než sám si ji vykovat?
 
TOM_cz
ijacek napsal:
jde ta zbroj získat i jiným způsobem než sám si ji vykovat?

Nevím jestli celá , ale boty a "rukavice" jsem párkrát už někde získal...
 
Freani
Já našel určitě i helmu a štít, myslím, že to bylo z těch map pokladů, které se dají ve Skyrimu najít.
 
sankuri
TOM_cz napsal:

Co to hraješ za hru ? .. já osobně co si vzpomínám, jsem nepotkal obchodníka co by měl víc jak cca 2000 (pokud jsem předtím od něj něco nekoupil).


Tak nejvic co jsem videl mel obchodnik kolem 3100 (s perkama). Ja je skoro vsechny prodal babete pri uceni alychymie, ta po jednom mela klidne i desitky tisic:-)
Jinak kovarka v Markarthu ma bugle investovani (alespon u me), kde ji muzes investovat tolik petistovek, kolik se ti jen zlibi:-)
 
TOM_cz
Tak s perkama asi jo, ale do téhle větve jsem neinvestoval, i tak jsem si vydělal víc, než jsem utratil...
 
RyanGame
Vršek lehké dračí zbroje ( ocarovane s vyvoláváním) najdeš v Korvanjund. Venku, ne v kobce. Až najdu další díly, dám vědět.
 
Arnim Daggerfall
Kosti se hodí ukládat, já osobně na dračí set prdím, používám již deadrický set, u toho zůstanu. Ale buď je můžete prodat, nebo z nich ukovat zbroje, naspeedovat je na legendární úroveň a poté střelit za dost dobrou cenu.
 
Rysing
Dračí kosti a šupiny klidně vyhazujte nebo prodávejte.

Na každé dračí hoře se drak pravidelně spawnuje : nemá cenu se štvát a brát šupiny a kosti když je nevyužijete.
 
Dteam
tak kostí a šupin je všude dostatek Grin
 
Krwell
já si je nosim domů do truhly a už jich tam mám taky dost
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Slavičí zbroj-cech zlodějů Skyrim - dotazy, návody,.. 3 15.12.2017 17:49
Nejde očarovat zbroj ani zbraně Skyrim - dotazy, návody,.. 7 22.07.2016 21:29
Cech zlodějů - zbroj Skyrim - obecně 12 05.08.2015 22:26
Problem s dračími křiky Skyrim - dotazy, návody,.. 3 22.01.2015 16:33
Nordská zbroj a doly ;) Skyrim - dotazy, návody,.. 6 20.10.2014 12:28
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist