Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hra
BigNord
Hrajete ji ještě někdo ? Já teď jo, ale jen kvůli příběhu pak na Oblivion a na Skyrim Smile
 
koniaash
Musím nejprve čestně upirátit Grin origoš už jsem dávno věnoval bráchancovi. A těším se na ten mod s tou novou gráfulí, jestli je tam i upravená střelba, jdou tam staré mody a CZ, už nebudu hrát jiné TES Grin. Morrowind byl bezkonkurenčně nejlepší.
 
BigNord
Jestli myslíš ten mega grafický mód s grafikou jako v Oblivionu tak ten už tuším je
 
koniaash
jo to vím... ale teď mám rozehranejch pár jinejch her a na hraní není moc času. Ten mod mám snad dokonce někde staženej...
 
BigNord
Si na tom stejně jako já Grin Celý týden sem chtěl hrát Morrowind ale hrál jsem Dead Island, ale dnes sem ho konečně dohrál Smile
 
FouET
Já to teď nainstaloval na notebook. Stihl jsem si jen vytvořit postavu.
 
BigNord
Já to měl taky na notebooku protože na XP mi to nešlo. Teď mám nový pc kde mi to jde a na ntb nemám složku saves tak sem začal odznova a teď sem asi u 5. q
 
koniaash
No já teď jedu Vampajry Blůdlajns a za hodinu a půl jsem nepobral systém plížení. Tam ty NPC asi viděj v okruhu 360 stupňů. Eště sem nedojel ani tutoriál Grin Asi zůstanu u papírovejch vampajrů.
PS- U určitého druhu brazilského netopýra se zjistila až 20ti procentní homosexualita. A to je taky jediné co omlouvá Twilight Grin Grin Grin
 
Matwey
Jakmile udělají nový díl tak prostě hraji ten....to je můj styl u všech her...
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist