Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pár otázok
Drasho
1. Po tom čo som dostal schopnosť premeny na vlkodlaka nemožem použivať dva spelly naraz, iba jeden. Prečo?
2. Kde/ako môžem získať nové spelly?
3. Ako si kúpim dom v Riften?
4. Respawnuju sa draky? Zabil som 2 drakov pri tej prvej veži.
5. Ako funguje levelovanie? Čím večší level mám ja tak tým večší level má aj okolie?
 
Hadrabant
Drasho napsal:
1. Po tom čo som dostal schopnosť premeny na vlkodlaka nemožem použivať dva spelly naraz, iba jeden. Prečo?
2. Kde/ako môžem získať nové spelly?
3. Ako si kúpim dom v Riften?
4. Respawnuju sa draky? Zabil som 2 drakov pri tej prvej veži.
5. Ako funguje levelovanie? Čím večší level mám ja tak tým večší level má aj okolie?


1/nevim
2/ koupis u obchodniku jako knihy s kouzlama a pak se je naucis
3/nejspis bude u vudce nejakej poradce a od toho, pripadne u jiny osoby ale zatim sem se tam nedostal
4/respawnuje se vse ale ne podle lokace ale podle toho jak engine uzna za vhodne to byla spis nahoda ze byli 2 na stejnym miste, nekdy dokonce drak leti prs celou mapy a nahodou te vidi jindy zase lovi zver a ty ho najdes
5/ je to podle lokací - mas lokaci kde jsou monstra 15-22lvl, kdyz tam prides na 10lvl tak sou na 15 a kdyz na 25 tak budou mit 22lvl
 
Drasho
Som lvl 10, zabil som 6 drakov a vysal ich dušu. Ale keď zabijem 7 tak tu dušu nikdy nevysajem Sad . Je to schválne alebo bug?
 
nagasadowcz
mel bych taky dotaz. vite, jak se vlastne v tehle hre seka drivi a jestli to opravdu jde, nebo je to jenom zminene? nak si neumim predstavit, jak treba tahnu cely kmen xD
 
Coehoorn
nagasadowcz- sekaš len drevo na podpal. Hladaj peň a okolo neho malé špalky dreva. Musíš ,ale mať drevorubecku sekeru v inventáry. Podobne sa tažia i rudy v doloch. Treba mať krompáč.
 
Karlos
já bych měl zase dotaz kde najdu pomocníka, tedy tu pomocnici co mi přidělil Jarl. většinou bývala v dračí síni hned u vchodu ale ted už tam není. od tý doby co se mi vyměnil společník za "vlkodlaka" který je co já vím společník jen na tu jednu misi tak se po ní slehla zem
 
Milan0101
Karlos -> myslim ze sedi v mistonsti pred trunem u toho velkeho stolu s jidlem.
 
Karlos
je tam.. super. díky
 
Mara
jdou odelovat casti tel pri normalnim boji ?
Mááára
 
Drasho
Mám ďalšiu otázku, som lvl 17 a zabijanie drakov je strašne lahke, raz sadnu na zem a končia. Oni budú na furt takto slabý alebo musim pokročit v hlavnej linii aby boli silnejši.
 
skeve
Mám dotaz ohledně levelování nepřátel. Dá se někde zjistit, než na někoho zaútočím, na kolikátém levlu je?
 
BigHarold
2Mara: nejdou. jen pokud máš perk myslím v jedoručním boji tak jim můžeš useknout hlahu (jako animace s probodnutim atd)

2Drasho: To nevím ale na jakou hraješ obtížnost? Pokud ti připadají lehký tak si zvyš obtížnost. A ono je i rozdíl mezi typy draků. a pokud je pojmenovany nejakým jmene a ne přívlastkem (ohnivy/krvavy) tak bych řekl že jsou odolnější.

2Skeve: Ne nedá. Samozřejmě že třeba u kouzelníku je Novic slabší než učeň ale jinak to nepoznáš. Pochybuju že někdo na to udělá mod ale možné je všechno. Spíše se časem provalí jaké rozmezí lvl může daná nestvůra mit.
 
skeve
Mám ještě jednu otázečku. Když vyčístíte nějakou lokaci od nepřátel, tak se za nějakou dobu zase v ní vygenerují nové nepřátelé a v truhlách co jste tam vybrali se objevý nové předměty? Zatím sem to nezkoušel a tam mě zajímá, jestli s tím někdo nemá zkušenosti. Vím že v Oblivionu to takhle fungovalo.
 
Nix
nagasadowcz napsal:
mel bych taky dotaz. vite, jak se vlastne v tehle hre seka drivi a jestli to opravdu jde, nebo je to jenom zminene? nak si neumim predstavit, jak treba tahnu cely kmen xD


musis najit pařez a mit sekeru pařez je vetsinou nekde ve vesnicich i ve mestech ale malo jsou trva to dlouho spis by to chtelo cheat na drevo protoze mam ten mod na staveni vlastniho domu a nudi me to sekani!!
Upravil/a Diego dne 04.08.2012 21:44
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
maxinik55
Vím že je to OT, ale pařes?? pařeS?? Fuj tohle, prosím prvně si to po sobě zkontroluj..
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Nix
Karlos napsal:
já bych měl zase dotaz kde najdu pomocníka, tedy tu pomocnici co mi přidělil Jarl. většinou bývala v dračí síni hned u vchodu ale ted už tam není. od tý doby co se mi vyměnil společník za "vlkodlaka" který je co já vím společník jen na tu jednu misi tak se po ní slehla zem


to nic neni me se taky vytratila ta privni co ti pridely na zacatku a hledal jsem poradne a nasel jsem ji tuhou takze a pomocniky ti reknu jeden je ve vetrnem zlebu ale musis zaplatit 500 a on to prijme a pak abys dostal od jarlu tak musis dostat od nich titul zeman jde to na samote v modrem palaci a jeste to jde v temnem bratrstvu ale je to clen ale musis udelat linii temneho bratrstva as se stanes vudce a pak u dluzitniku kdys se stanes taky vudce tak pak stebou pujde kdokoliv z dluzitniku staci jim rict!!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Norbi
máš v každom meste v krčme za 500 a od jarla dostaneš pomocníka, inak len od bojovníkov, a temného bratstva,a traja mágovi sa dajú zobrať
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Nix
Drasho napsal:
Som lvl 10, zabil som 6 drakov a vysal ich dušu. Ale keď zabijem 7 tak tu dušu nikdy nevysajem Sad . Je to schválne alebo bug?

kdys zabijes draka tak musis k nemu kdys budes dost daleko tak se nespali a nepreda ti dusi ale kdys si ho najdes znovu tak by to melo fungovat!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist