Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
krev na ledu - návod na quest
JC666
zdravím lidi tak Q už se spustil a teď řším jak to správně splnit abych našel pravého vraha díky za rady
 
Melkor
splníš to jedimou možnou cestou Smile
já ho udělal sám bez pomoci, je lehkej
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
JC666
no prave obvinil sem toho vraha a zavreli ho i kdiz vim ze to bl nekdo jiny a newm jak ho obvinit kdyz se quest ukoncil
 
Melkor
dockej casu jako husa klasu Smile, uvidis co se stane pokud se ti tam nedostane bug Smile
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
JC666
ok dik a mam moznost koupit dum muzu si ho vybavit ? nebo nastane neaka chyba
 
buth
Tu si to pozri.
http://skyrim.4fa...ad_id=1817
Hlavne nezabudni na amulet!
Upravil/a buth dne 18.02.2012 15:24
 
skype   svatikptr
Melkor
dum ziskaza legie nebo stormcloaky, nebo cheatem kterej je v tuto situaci nechat protoze za nej stejne zaplatis, ale az po dokonceni questu s vrahem spojenych, jsi ve fazi kdy to ma jeste pokracovani...
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
nosgoth
Zdar,mozte mi niekto odpisat,ako sa vola ten amulen v anglictine.Tento quest sa mi vobec nespustil,hoci uz som Calixstovi vyraboval truhlicu v muzeu kuriozit,a niekde nasiel aj kluc od Hjerimu,tam som nasiel ten amulet,tusim v tej miestnosti za skrinou,ale kedze nemam quest asi sa mi dal predat.A mozno nie a mam ho v truhlici,preto odpista nazov toho amuletu,mozno ho este niekde vyhrabem.Pff!
 
Melkor
je ve hjerimu, takovej s lebkou
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
buth
nosgoth napsal:
Zdar,mozte mi niekto odpisat,ako sa vola ten amulen v anglictine.Tento quest sa mi vobec nespustil,hoci uz som Calixstovi vyraboval truhlicu v muzeu kuriozit,a niekde nasiel aj kluc od Hjerimu,tam som nasiel ten amulet,tusim v tej miestnosti za skrinou,ale kedze nemam quest asi sa mi dal predat.A mozno nie a mam ho v truhlici,preto odpista nazov toho amuletu,mozno ho este niekde vyhrabem.Pff!


Calixtova truhlica absolutne nemá s Q-tom nič spoločné.Netreba jej venovať "žiadnu pozornosť"!
Ten amulet sa nedá dať do truhlice.Nahraj si pozíciu radšej spred návštevy múzea.Calixta treba riešiť "len s predajom amuletu a na konci druhej časti"
Vo vyššie uvedenom odkaze je jasne napísané že za Calistom treba ísť až po prekecnutí s Violou kvôli detekcii a predaju amuletu.Ale to by niekto musel aj čítať tie rady.Hladáte všelijaké riešenia ktoré sú nanič a Q nespúšťajú.
 
skype   svatikptr
nosgoth
S Violou Gordano sa neda pokecat,nedava na to moznost,len stale nieco odpoveda.
 
Melkor
upni se tvuj save, jinak nevim
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
buth
nosgoth napsal:
S Violou Gordano sa neda pokecat,nedava na to moznost,len stale nieco odpoveda.


Tu máš podrobný návod a kedy treba ísť za Violou
http://skyrim.4fa...ad_id=1817
Ona prakticky slúži iba na to aby si mohol ísť s amuletom za Calixtom.Aj bez nej sa dá Q urobiť.
Upravil/a buth dne 19.02.2012 11:47
 
skype   svatikptr
evika
Tak já mám bug jak nebe!Bojovala jsem za císařské - do města jsem většinou dorazila v noci - musela jsem čekat až otevřou obchodnící.Za celou dobu jsem tam neměla vraždu - asi se mě bojí hajzlík - a tak jsem už pak šla rovnou za jarlem.Ten mi nabídl,že si můžu koupit dům - splnila jsem různé úkoly pro město a tak mi nabídl zemana až si koupím dům.Když jsem šla za správcem,tak mi řekl,že jeden dům se uvolnil,ale že se stala nepříjemná věc,takže momentálně není k dispozici.A jsem v p.....!Vražda žádná,dokonce ani v rozhovorech - pouze chlapík,co říká že je kapitán lodi - nebo byl - mi řekl,že jsou vraždy.Ale to je vše.Už víc jak týden - herního času - běhám do města a z města a v různych časech ale NIC,NIC,NIC....Má někdo nějakou radu?Nebo nápad? wow Děkuji.
 
buth
Píšeš že žiadna vražda sa nestala a moja otázka je "Je Zuzana v hostinci živá" ??
Upravil/a buth dne 20.02.2012 02:41
 
skype   svatikptr
evika
buth napsal:
Píšeš že žiadna vražda sa nestala a moja otázka je "Je Zuzana v hostinci živá" ??



Tak na to ti odpovím až za pár dní - jdu do nemocnice - ale abych pravdu řekla,tak tam byly ženské,ale já nevnímala jména,ale nabídku dialogu,abych se něco dozvěděla.Moudřejší budu,až se vrátím.
 
nosgoth
Ktora je to ta zuzana? ja to mam v anglictine,a susane som tam nevidel.Pfft
 
buth
jj...je to Susanna the Wicked a keď si ju nevidel v hostinci tak je na 100% už mŕtva.
 
skype   svatikptr
NaTtKaA
Já jsem si s tímto úkolem nevěděla hooodně dlouho rady ale teď jsem na to přišla! Grin Na Internetu nic nebylo musím jít ke strážníkovi co stojí u hrobu. ALE já tam toho strážce neměla našla jsem tam jen tu mrtvou Zuzanku a nic jinýho. Úkol u mě začal tak, že jsem si za bouřné hávy kopila ve Větrném žlebu dům. Tam jsem našla různý ty blbosti jak popisujete. Pak jsem měla jít do muzea. Ale jelikož byl večer, zabíjeli mě. No a tak všechny úkoly který byly na mapě označený jsem eeeehhh... odoznačila.. Grin a nechala tam jen označenej ten krev na ledu. a značka mě dovedla k vlastníkovi muzea kterej se poblíž paláce opírá o zeď zeptala jsem se ho na ten amulet a ten ho chtěl za 500 zlatejch koupit já si ho nechala. Teď mám jít za dvorním mágem tak uvidíme... Ale alespoň že jsem se s tímto úkolem konečně hnula z místa. KONEČNĚ!!!! GrinDDDDDDDDDDDDDD
 
SeveruS
Možná se pletu, ale mám dojem, že ta scéna na hřbitově se strážným, je pouštěčem Krve Na Ledu jen pro Císařské..... a možná i pro neutrály.... Pro Hávy by to měla být až koupě Hjerimu.....
ale jak už jsem psal: možná se pletu...... GrinGrinGrinGrin
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Zajimavý quest? Skyrim - zajímavosti 74 12.10.2014 18:07
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist