Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jaká je vaše nejoblíbenější úkolová línie ?
Parrot
Mně teda z Daedrických úkolů přišel nejvtipnější : Nejlepší přítel daedry ! Grin¨
Přesto jsem hlasoval pro Občanskou válku !
 
BadWolf
Parrot napsal:
Mně teda z Daedrických úkolů přišel nejvtipnější : Nejlepší přítel daedry ! Grin¨
Přesto jsem hlasoval pro Občanskou válku !


Barbase mi ani nepřipomínej!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Parrot
Náhodou, byl dokonale nadabovanej Grin
 
BadWolf
Parrot napsal:
Náhodou, byl dokonale nadabovanej Grin


To je pravda.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
sharal
Nevim, jestli jsem jedinej, ale mě přijde Skyrim trochu "debilě" zakončenej. Grandboss by měl bejt trochu epičtější a silnější, po zabití by mělo následovat dramatický video a pak titulky s trochou nostalgie a vzpomínek. A ne, že tam přiletí chcípáckej drak, kterýho sejmeš na pár ran a pokračuješ, jako by to byl nějakej nevýraznej vedlější úkol. Sice je super, že pak můžeš dál pokračovat, ale celý zakončení mi přišlo nic moc. Jinak samozřejmě hra jako taková je super Wink
 
hRDLA
sharal napsal:
Nevim, jestli jsem jedinej, ale mě přijde Skyrim trochu "debilě" zakončenej. Grandboss by měl bejt trochu epičtější a silnější, po zabití by mělo následovat dramatický video a pak titulky s trochou nostalgie a vzpomínek. A ne, že tam přiletí chcípáckej drak, kterýho sejmeš na pár ran a pokračuješ, jako by to byl nějakej nevýraznej vedlější úkol. Sice je super, že pak můžeš dál pokračovat, ale celý zakončení mi přišlo nic moc. Jinak samozřejmě hra jako taková je super Wink


no v bethesdě řikaly že už nechtěj dávat do svých her zakončení (viz. Fallout NV) a navíc do TES se to nehodí

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Joo nooo Grin Do TES se moc nehodí dobré hl. úkolové línie.

Ty byli snad jen v Morrowindu.

Vemte si Arenu, to byl císař, uvězněnej v Oblivionu. Museli jste projít každou provincií pro jednu věc.
Daggerfall. Golem. Ano, museli jste sestrojit golema Grin
Pak Morrowind. Jo to bylo docela OK.
Pak Oblivion. Taky nic moc.
A Skyrim ? MASO Grin To bylo celkem o ničem.

Podle mě Skyrim nemá hl. línii. Grin Grin
 
hRDLA
Parrot napsal:
Joo nooo Grin Do TES se moc nehodí dobré hl. úkolové línie.

Ty byli snad jen v Morrowindu.

Vemte si Arenu, to byl císař, uvězněnej v Oblivionu. Museli jste projít každou provincií pro jednu věc.
Daggerfall. Golem. Ano, museli jste sestrojit golema Grin
Pak Morrowind. Jo to bylo docela OK.
Pak Oblivion. Taky nic moc.
A Skyrim ? MASO Grin To bylo celkem o ničem.

Podle mě Skyrim nemá hl. línii. Grin Grin


je tam jenom kvůli těm shotům a ty jsou taky jen pro zpestření

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
sharal
Jako celková linie šla, ale nic moc, to je pravda. Oblivion byl skoro to stejný. Morowind jsem nedohrál. Nejvíc o ničem z hlediska hlavní linie byl asi Gothic 3, tam ta linie vyloženě nebyla.
 
hRDLA
sharal napsal:
Jako celková linie šla, ale nic moc, to je pravda. Oblivion byl skoro to stejný. Morowind jsem nedohrál. Nejvíc o ničem z hlediska hlavní linie byl asi Gothic 3, tam ta linie vyloženě nebyla.


U oblivionu jsem ,,chcípal", půlka kampaně byla zavírání bran, který byly všechny stejný

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
sharal
hRDLA napsal:
U oblivionu jsem ,,chcípal", půlka kampaně byla zavírání bran, který byly všechny stejný


Přesně... Pamatuju si, jak jsem z první brány byl vypleskanej a těšil jsem se na další. Jenže za chvíli jich tam bylo jak nasráno a pořád tě to nutilo tam lézt a jak to bylo furt stejný tak už to byla otrava Grin
 
Parrot
Jó nó Grin Já myslel, že skočím z okna, když mi řekli, že u každého města musím zavřít bránu Grin
 
Cygnus
No tak já jsem pro Markarth a Pláně. Je tam Daedrický ukol který mě zaujal asi nejvíc. Tedy Dům děsu. A navíc je to to nejprohnilejší město v celém Skyrimu, Riften s celým svým cechem zlodějů, je vedle Markarthu uplný zločinecký aucajdr. Město prohnilé do morku kostí, město které by mělo padnout do rukou Zapřisáhlím, čím se dostávám k úkolům s nima spojeným. Začínajícím přepadením na tržišti a končícím utěkem z tamního vězení. Legenda o Červeném orlu se mi též líbila a její plnění jsem si vychutnal. Tato lokace na mě zapůsobila asi největším dojmem. Ne příliš kladným, ale asi nejvíce promakaným. Líbí se mi i tamní prostředí a nachází se tam má oblíbená dračí Maska. Je to bezesporu nejzvrácenější lokace ve skyrimu.
Jediné co bych této lokaci vytknul, je že se zde nedá dostat do řad právě oněch Zapřisáhlích. Což je velká škoda. Potenciál který tato lokace má je nezměrný.

Na druhé místo bych dal Bílý průsmyk a Ledohrad. V Bílém průsmyku mi příde velká škoda, že se Balgruf nedá přemluvit k tomu, aby se přidal na stranu Bouřných hávů. Nebo jsem aspon nepřišel na to jak. K tomuto by se dal uplně krásně využít Deadrický quest s Mephalou a Balgrufovo synem, který právě onu Balgrufovu sympatii k bouřným hávům prozrazuje.
Ledohrad je též našlapaný, zdejší hlavní linka za Arcimágvským titulem je parádní, ale stejně jako v cechu zlodějů a jeho obnově, jsem i zde, trošku čekal na to, že toto město nakonec za pomocí úkolů pozvednete a obnovíte. Ani toho jsem se však nedočkal. :'(
Nicméně si u mne tyto dvě lokace vysloužili kráné a pozitivní druhé místo.

Na třetí bych dal opět dvě města a to Větrný Žleb a Samotu. Samota si mě získala svou liníí a honičkou za nekromantskou císařovnou Potemnou. I její vzkříšení mi však příde nedodělané. Úkol s ní by šel též nádherně využít k zásahu do hlavní dějové linie. Navíc se zde nachází úkol s onou Myšlenkou Šílenství, který je skutečně povedený. Větrný žleb si mě získal především úkolem Krev na ledě a tamním řezníkem.

Další města bych asi nezmiňoval. Riften je dobrý díky Cechů zlodějů který je stejně zábavný jako Temné bratrstvo. I když na výše zmíně to asi nemá.

Na poslední místo mezi nejlepšíma bych zařadil Hlavní dějovou linii společně s občanskou válkou. Tyto dvě linie by se dali krásně propojit a rozšířit a to až k boji a vyhnání Aldmerského spolku, popřípadě rozšíření jeho vlivu ve Skyrimu, podle toho jak by to dopadlo. A možná dokonce až k zasedání Jarlů a jemnování nového Velekrále

Asi jsem toho řekl trošku více, než by se po mě chtělo, ale snad mi to prominete stejně jako mou náchylnost ke zlé gramatice. Na svou případnou obhajobu bych rád řekl jen tolik, že jsem tu novej, právě jsem se zaregistroval a nikde jinde mi nepřišlo lepší misto než se takto a cíleně vykecat. =)
Upravil/a Cygnus dne 22.02.2012 18:50
 
MrDragonborn
Hlavnu Dejovu liniu urcite ved chcem vedet príbeh hry ako to všetko je predsa až potom robi dalšie úlohy
 
koub
Hlavní linie- drokozrozeny proste je to nelepsi, rad bojuju proti drakum
 
koniaash
Souhlasím. TES nemají kromě Morru slušnou hlavní linii. Ve skyrimu se mi nejvíc líbilo bratrstvo, ale jelikož nemám rád vrahouny, dohrál jsem ho jen jednou...
 
Flecheete
Mně se nejvíc líbí dějová linie Temného bratrstva, má pěknou zápletku, a taky Cechu zlodějů. Naopak hrozně slabí jsou Družiníci, co mě nutí po pár questech stát se vlkodlakem. To je naprosto přitroublé, s Morrowindem nebo Oblivionem se to nedá srovnat. Ten jejich boj o sekeru toho jejich vůdce a boj se Stříbrnýma rukama by byl přijatelný jako samostatná dějová linie. A jako linii pokračovatele (náhradníka) cechu bojovníků byl byla úplně nová dějová linie, a v tom navazuju na Cygnuse, kdyby byla spojená s bojem proti Zapřisáhlým, včetně útěku z vězení v Markarthu, to by nemělo vadu!
A ještě mi vadí questy Ledohradské univerzity, zejména to, že musím (MUSÍM) zakouzlit asi tak dvakrát, abych se stal arcimágem. Slabota.
Za nejlepší daedrický quest považuju opilce Sheogratha, ten je fakt dobrej. Grin
Upravil/a Flecheete dne 16.03.2012 11:36
 
BadWolf
Flecheete napsal:
Mně se nejvíc líbí dějová linie Temného bratrstva, má pěknou zápletku, a taky Cechu zlodějů. Naopak hrozně slabí jsou Družiníci, co mě nutí po pár questech stát se vlkodlakem. To je naprosto přitroublé, s Morrowindem nebo Oblivionem se to nedá srovnat. Ten jejich boj o sekeru toho jejich vůdce a boj se Stříbrnýma rukama by byl přijatelný jako samostatná dějová linie. A jako linii pokračovatele (náhradníka) cechu bojovníků byl byla úplně nová dějová linie, a v tom navazuju na Cygnuse, kdyby byla spojená s bojem proti Zapřisáhlým, včetně útěku z vězení v Markarthu, to by nemělo vadu!
A ještě mi vadí questy Ledohradské univerzity, zejména to, že musím (MUSÍM) zakouzlit asi tak dvakrát, abych se stal arcimágem. Slabota.
Za nejlepší daedrický quest považuju opilce Sheogratha, ten je fakt dobrej. Grin


Myslíš opileckej quest nebo Sheogorathův quest? Nebo oba? Ale to je vlastně jedno. Ale je pravda že oba jsou fakt dobrý. A oba jsou jako vystřižený z mého osobního života GrinGrinGrin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
Mě se nejvíce líbí Temné bratrstvo a to už od dob Oblivionu. Tentokrát mě překvapili ukolem zabít císaře :-)

Důvodů proč se mi Temné bratrstvo líbí je vícero.

Role vraha mi prostě sedne ze všeho nejvíce.

Akorát by tu mohlo být více úkolů od bratrstva. Je jich tu poměrně málo alespoň dle mého názoru. Sice nekonečný úkol likvidace osob tu je ale po čase mi to přijde stereotypní.
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nějaká hráčova truhla na věci Skyrim - dotazy, návody,.. 5 20.11.2017 22:26
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist