Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co chce přidat Bethesda do Skyrimu
Collinsss
http://www.euroga...do-skyrimu

co tomu rikate? ja sam bych to privital a hlavne medvedodlaka Grin
Upravil/a Collinsss dne 09.02.2012 16:04
 
Flecheete
Některý věci jsou fakt ranec!!! Ta paralyzující runa má něco do sebe, enchantované šípy mi naopak nechybí, bo jde enchantovat luk. Stopy ve sněhu vypadají skvěle. No a souboje na drakách, po těch volají fanoušci od doby ještě než hra vyšla. Grin
 
Parrot
Opravdu nářez !!!
 
Scarcz
To je úžasný, jaktože to tam ještě neni, já to tam chci.
A ten remix na pozadí je taky dobrej
Jen mě štve, že polovina těch věcí by měl být standart a né super vychytávky. Například změny ročního období, stopy ve sněhu (vůbec nechápu proč tam nejsou, pokud si dobře pamatuji, tak Todd sliboval super dynamický sníh) atd...
Upravil/a Scarcz dne 09.02.2012 16:58
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
tsduro
No tvl to je paradni luxus Smile
 
tsduro
Scarcz napsal:
To je úžasný, jaktože to tam ještě neni, já to tam chci.
A ten remix na pozadí je taky dobrej
Jen mě štve, že polovina těch věcí by měl být standart a né super vychytávky. Například změny ročního období, stopy ve sněhu (vůbec nechápu proč tam nejsou, pokud si dobře pamatuji, tak Todd sliboval super dynamický sníh) atd...


Svatá pravda Wink
 
Parrot
Hehe, já mám grafiku nastavenou na " vysoká ", myslel jsem, že stopy ve sněhu jsou jen v Ultra grafice a ono nic Grin Grin

To je docela chyba !!!
 
DavidD
Aď už je to tadýýýýýý
 
BadWolf
Já chci aby to udělali! To je prostě ÚŽASNÝ!!!!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Algirion
Kdy to má vyjít?
 
hRDLA
Doufám že jestli to uddělají tak to dají do DLC a neuvolní to zdarma ke stažení, jinak bych si to nezahraál Sad (PS3)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Dovahkiin Sirion
Vypada to super akorat jsem nepobral tu cast s tou adopci to si pak muzem i adoptovat deti?
 
Caveo
Ten obří Mudcrab je fakt libovej! Ork
 
Acada
Joo souboje na konich a drak jako mount. To by bylo neco. A postavit si vlastni dum. Kouzla nepotrebuju. Mam dve ruce adve sekyry. Takze to respektuj (nebo jak to rika ten straznej).
 
Collinsss
Flecheete napsal:
Některý věci jsou fakt ranec!!! Ta paralyzující runa má něco do sebe, enchantované šípy mi naopak nechybí, bo jde enchantovat luk. Stopy ve sněhu vypadají skvěle. No a souboje na drakách, po těch volají fanoušci od doby ještě než hra vyšla. Grin


ja uz ji tam mam tu paralyzujici runu jj docela dobra Smile je v modu midas spell
 
Dovahkiin Sirion
Nevite jestli je tohle video i na youtube?
 
taker666
Tak toto ano...tie suboje ma konoch a stavanie domu ma najviac oslovili...akoze to je len predstava co chcu dat alebo to maju v plane vydat?
Uploaded with ImageShack.us
 
Dovahkiin Sirion
je to jen predstava
 
Dovahkiin Sirion
ale dost realna
 
BEGYcz
hlavně aby přidali zbraně. Ten oštěp je bomba, pak jsem zahlídnul jakousi kouli na řetězu - to je teprve mazec!!!!

Osobně mě hrozně chybí nemožnost čarovat když máš v ruce luk - snad to někdy předělaj.
Kouzla no nevim... nějak mě další nechybí. Ta paralýza je imho zbytečná... tu vpodstatě obsahuje řev zmrazení
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist