Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problémy s hrou a steamem
Oschedu
Poradil si někdo z vas s tím padáním při přehráváním toho loga? dik
 
Agrael
Když mám zaplé vyhlazování tak se mi v první osobě kolem zbraní a rukou dělají takové zelené okraje... dělá vám to taky ? Jde to vidět hlavně ve tmě.
 
Scarcz
tak už vesele pařím, ale chci se zeptat, víte někdo jak se přídávají věci do oblíbených? Pořád mi to nejde, ať dělám co dělám.
A taky mi to nechce vzít Anti-aliasing, vždycky ho to hlásí jako vyplej, nemáte s tím někdo zkušenost?
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Honzas4400
Scarcz: Pridání do oblíbených je F, anti-aliasing mi jde v pohodě, zkoušej to...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Agrael
Tady je screen jak to vypadá se zapnutým vyhlazováním. Frown

http://img402.imageshack.us/img402/9804/screenshot2hu.th.jpg

Neví někdo co s tím ? Zatím budu hrát bez AA.
Upravil/a Agrael dne 11.11.2011 20:23
 
Shal
Ty servery steamu prostě nestíhají
 
Hadrabant
scar: antialiasing se mi taky hlasi jako vyplej pri kazdym startu, nicmene pokud ho pred startem zapnes tak hra s nim pojede a ja osobne sem se rozhod ho nevyzuzivat, a zapnout si FXAA popravde receno to na moji sestave vypada lip nez s AA a je to plynulejsi Smile

tady je odkaz na vylepseni grafiky:
http://www.pcgame...-and-more/

grafika se zlepsi hlavne priroda a voda Smile
 
Tib3rian
Mne se to stahlo z netu a ted nechce probehnout aktualizace. Jenze kdyz uz ta hra tam je a ji odstranim, nepujde instalovat z disku ale uz jen z netu. Pockam do pulnoci a pak se s tim pokusim neco delat.
 
Ralph666
ta hra je totálně naprd optimalizovaná !!! na mim G73JH se mi seká i na medium Sad
snad to ten patch vyřeší... jestli vyjde
jinak hra je opavdu dobrá
 
Cimmeran
Tak to bude chyba asi mezi monitorem a židlý, mě jede na ultra plynule a bez sekání a to třeba i ve sněhových bouřích a to splnuju doporučenné požadavky přesně, nijak je nepřevyšuji, takže by mě to mělo jed na vyšší, ale jede mě to na ultra Smile.
Máš nejnovější ovladače své grafické karty ?
Upravil/a Cimmeran dne 11.11.2011 20:45
 
Shal
Mám vážné problémy s hrou. Neumím se dostat z truhly Grin
 
corvik
neví někdo jak přivolat koně? .) nebo prostě stojí jak trubka tam kde jsem ho nechal ?
 
Stanik
Prosím vás, mám takový problém, hru jsem již nainstaloval a aktualizoval jenže, když se jí pokusím spustit tak mi to napíše tuto Steam chybu „Tato hra není aktuálně k dispozici. Zkuste to znovu později. “ nemáte někdo řešení nebo podobnou zkušenost s toutou chybou ( hru jsem již přeinstalovával, aktualizoval jsem nejruzdnější ovladače atd. )? Děkuji
 
evilive04
Nekoupil jsi jí z anglie?
 
Stanik
Ne nekoupil. Koupil jsem ji tady na uzemí ČR.
 
Cimmeran
steam je přetíženej, pokej do zítřka.
 
Shal
Doprdele. Už jsem to hrál. Teď jsem si to chtěl zahrát znova, ale to nejde, protože Steam to začal celé stahovat.
 
Kasha
To jsou teda problémy chlapi...sice je možná o minimum lepší detailnost a vykreslování než na xboxu, ale aspoň se mi to nesekne ani na ultra detailyGrin..a nemusim řešit takovýhle blbosti s optimalizací, steamem, AA a tak dále Smile...
 
Tib3rian
Ja mam doma Xbox a kdybych to na nem mel hrat, tak to radsi vubec. Ja tam proste necitim kontakt z hrou, jako kdybych se tam poradne nemohl rozhlednout a pocitit ze je to jako skutecne. Nevim proste se mi to nelibi. A ani bych to neumnel ovladat. Jeste k tomu to ma na telce takovy nepekny obraz.
 
Marien
tak když to hodí hlášku o přetížených servrech stejně stahuje, takže v klidu, jinak těch 6GB stáhne asi za hodinu na 10Mb lajně
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist