Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Jaký typ osoby chcete ve Skyrimu být ?
Upír Upír 5%[2 Hlasy]
Vlkodlak Vlkodlak 24%[9 Hlasy]
Kanibal Kanibal 3%[1 Hlas]
Prostý občan Prostý občan 57%[21 Hlasy]
Kanibal + Upír (Půjde-li to) Kanibal + Upír (Půjde-li to) 0%[0 Hlasy]
Upír + Vlkodlak (Půjde-li to) Upír + Vlkodlak (Půjde-li to) 8%[3 Hlasy]
Vlkodlak + Kanibal (Půjde-li to) Vlkodlak + Kanibal (Půjde-li to) 3%[1 Hlas]
Počet hlasů : 37
 Tisk diskuze
Týdenní Anketa #5
Honzas4400
Někteří z vás asi již z názvu pochopili, že se jedná o týdenní anketu, ti kteří ne tak... - se jedná o týdenní anketu
Každý týden se budu snažit vymýšlet nové ankety, podobnou věc zavedl skyrimblog, a mě se to velmi líbí, tak zkusíme to samé ne ?

Pravidla:
1. Hlasovat můžete jen jednou na jednu anketu
2. Nepište své odpovědi, diskutujte pouze o anketě, nebo nějaké debaty o odpovědi otázky - nějaké podbrobnější
3. Jakékoliv dotazy, nebo nápady na nové otázky mi pište do SZ (Soukromých Zpráv)
2-dodatek >
Já budu hrát za orka - Maže se
Já budu hrát za orka protože je hnusnej jak opice a smrdí jako já, má ty a ty schopnosti a to ke mně nejvíc sedí... - Ponechává se

Doufám že se vám ankety budou líbit
ZMĚNA:: Budou se vytvářet nová vlákna pro každou anketu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upravil/a Honzas4400 dne 06.11.2011 03:28
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Karlos
uvidíme jak se mi bude vyvíjet postava. ale rozhodně se nechci stát upírem. to člověku přinese hrozně omezení.
 
ADalNic
Záleží na tom jak bude upír a případně vlkodlak zpracovaný Grin
 
Rakicz
První hru chci dělat jako (ne)normální občan, ale za další postavy budu experimentovat
 
NoFiS
Já budu hrát za bretonce-bojového mága,protože je to asi nejlepší univerzál,moc mi nesedí to plížení a tak,takže nejprv udělám celou hru za dobráka,a pak jak se časem vypotřebujou questy tak z nudy pujdu i do všech ostatnich ukolu,i těch špatných Apple
 
Hamby
neni byt vlkodlakom zaroven byt aj kanibalom ? lebo v tom videu ich tam zral..
 
Honzas4400
Hamby napsal:
neni byt vlkodlakom zaroven byt aj kanibalom ? lebo v tom videu ich tam zral..

A nemáš to jedno ? To je rozhodnutí lidí Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Doomex
Byla by škoda být prostým občanem a nic z toho si neskusit,takže si zahraju za vlkodlaka Wink
 
dragonyr
Já budu hrát rozhodně za vlkodlaka, vždy mě tak nějak přitahovala jejich surová síla a chlupatej sem pořádně i v reálu.Smile
 
Pain
já budu hodnej možná zlej imperial, ale budu občan nechci být nějakej smradlavej chlupatej vlkodlak nebo někdo kdo má FotofobiiPfft
 
Tial
Taky asi budu mít víc postav s různou "karmou" Grin
 
www.nemamžádnoustránku.cz
MortuusDominus
Tak z 90% mi stačí být jen lidská bytost. Když něco z toho potkám, tak si to samozřejmě odzkouším a je jedno co, stejně za chvíli budu hledat způsob, jak se zas z toho vyléčit. Oblivionská upířina mi vydržela týden (né skutečného času - týden ve hře)
 
castle
Budu vlkodlak, upír mě připadá jak ajťák co 1 měsíc seděl v komoře doma a spal denně 1 hodinu.Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Anketa - výskyt draků ve hře Skyrim - obecně 28 30.10.2012 16:01
Kterou hru si vybrat + anketa. Archív fóra 36 24.08.2012 12:38
Týdenní Anketa #2 Archív fóra 15 09.04.2012 10:21
Anketa:Za jaky class/chracter hrajete ? Skyrim - obecně 47 01.02.2012 14:00
Týdenní Anketa #3 Archív fóra 55 28.10.2011 18:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist