Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Novy trailer
sankuri
Objevila se upoutavka na sberatelskou edici. Spousta zaberu co jsme jeste nevideli:-)
 
fregont
Jááj už len 9 dní wow wow
 
Agrael
Nevydržím čekat wow

 
Honzas4400
Nejde o upoutávku na sběratelskou edici ale o trailer na "Behind the walls" Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Doomex
nádhera Smile všimly jste si v 1:25 useknutí hlavy nepřítele Wink
 
sankuri
Honzas4400 napsal:
Nejde o upoutávku na sběratelskou edici ale o trailer na "Behind the walls" Smile


Ktery je soucasti sberatelske edice:-)
 
corvik
všimněte si té sošky v 2:11minutě Grin to bych chtěl taky do práce na stůl Grin Grin
 
Honzas4400
sankuri napsal:
Honzas4400 napsal:
Nejde o upoutávku na sběratelskou edici ale o trailer na "Behind the walls" Smile


Ktery je soucasti sberatelske edice:-)


To je ale irelevantní...
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Ondrex
Hej, voni ty pohyby nahrávali v motion capture? Já myslel, že ne a taky to tak vypadáFrown
 
Whirt
Holy! To levitační kouzlo, co působilo na knihu. Musím říct, že mě spadla čelist. Teď ji hledám po zemi Wink
 
sankuri
Whirt napsal:
Holy! To levitační kouzlo, co působilo na knihu. Musím říct, že mě spadla čelist. Teď ji hledám po zemi Wink

To nebylo levitacni kouzlo ale "chyceni predmetu" (klavesa Y), to bylo tusim uz v Morrowindu:-)
Upravil/a sankuri dne 01.11.2011 19:37
 
Nerevar
sankuri napsal:
Whirt napsal:
Holy! To levitační kouzlo, co působilo na knihu. Musím říct, že mě spadla čelist. Teď ji hledám po zemi Wink

To nebylo levitacni kouzlo ale "chyceni predmetu" (klavesa Y), to bylo tusim uz v Morrowindu:-)


Nebylo, v Morrowindu nebyl HAVOC systém tudíž tam nebylo ani chtání předmětů s reálným chováním ve vzduchu Smile
 
sankuri
Nerevar napsal:
sankuri napsal:
Whirt napsal:
Holy! To levitační kouzlo, co působilo na knihu. Musím říct, že mě spadla čelist. Teď ji hledám po zemi Wink

To nebylo levitacni kouzlo ale "chyceni predmetu" (klavesa Y), to bylo tusim uz v Morrowindu:-)


Nebylo, v Morrowindu nebyl HAVOC systém tudíž tam nebylo ani chtání předmětů s reálným chováním ve vzduchu Smile


Je to mozne precijen uz je to dost let, kazdopadne v Oblivionu a Falloutech to bylo:-)
 
Whirt
sankuri napsal:
Whirt napsal:
Holy! To levitační kouzlo, co působilo na knihu. Musím říct, že mě spadla čelist. Teď ji hledám po zemi Wink

To nebylo levitacni kouzlo ale "chyceni predmetu" (klavesa Y), to bylo tusim uz v Morrowindu:-)


Mě tady nejde o jaké to bylo kouzlo... Mě jde o to, že se stránky přetáčely Wink
Navíc! Není to jedno co to bylo?
PS.: V Morrowindu se mohli skládat z inventáře tam, kam jsi klikl, ale tohle bylo až v Oblivionu Wink
 
Nuke
Tá hudba na konci videa je fakt dobrá Wink
 
nagasadowcz
uz se tesim, az k tomu v sobotu rano (neb v patek se nedostanu k pc) sednu a budu parit cely den! JUHUUUU!
 
sankuri
nagasadowcz napsal:
uz se tesim, az k tomu v sobotu rano (neb v patek se nedostanu k pc) sednu a budu parit cely den! JUHUUUU!

Ja si na to pro jistotu vzal rovnou 2 tydny dovolene:-)
 
sankuri
Mame tady dalsi trailer, tentokrate k ozvuceni. Novych zaberu je poskrovnu, ostatni jsme uz videli ovsem ne v tak pekne kvalite
 
Honzas4400
Nejlepší je ten dirigent někdy kolem 3:05, takovej šašek Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sankuri
Honzas4400 napsal:
Nejlepší je ten dirigent někdy kolem 3:05, takovej šašek Grin

Ten "sasek" je Jeremy Soule:-)
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
TESO-Info+NEW trailer+článek Skyrim - preview 24 15.06.2012 22:39
Skyrim trailer CZ přepis Skyrim - zajímavosti 16 17.02.2012 21:41
skyrimguild.com: Novy obrazky! Skyrim - preview 3 15.02.2011 17:00
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist