Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
První minuty hry - !SPOILER!
Cakel
Já vám nevím, doufám, že ta grafika na PC bude o kus lepší, todle je docela blivajz. Nebo třeba není a jen mi to tak připadá.
 
Karlos
4,5 hodin gameplaye
part 1

http://188.165.20...kyrim.html

part 2

http://188.165.20...yrim2.html
 
clasius
Konečně týpek, který umí hrát, a navíc u toho kecá a jde mu dobře rozumět.

SPOILER:

http://www.gamean...deo/358892
Upravil/a clasius dne 06.11.2011 17:40
 
Karlos
a má alespoň dobrý hlášky.. Grin
 
sankuri
Ty jeho hlasky jsou fakt luxusni:-)
 
clasius
“How the hell did you find me?? Holy shit! You gotta have a gps,“ pobaví... Wink
 
Karlos
jen škoda že nemusí magii a že tam jen mlátí všechno, ale proč ne Smile
 
Doomex
to je aspoň paradní gameplay Grin
 
sankuri
bethesda musi dat opravdu hodne prostredku a usili do toho aby se jim tak rychle darilo stahovat veskera videa co lide upnou z te unikle x-box verze:-)
 
Agrael
Tvorba postavy.
 
Doomex
Už se nemůžu dočkat až si zapnu hru a první hodinu stravím tvorbou postavy Grin
 
Agrael
Při tvorbě postavy strávím klidně i několik hodin. *.*
 
Mara
uz se nemuzu dockat jak me pride skyrim a jak siho nebudu moct min 3 dni zahrat ...
Mááára
 
Jeimy
Mna by fakt zaujimalo ako to Bethesda robi, ze takmer vsetky videa z gameplayu sa jej dari takmer okamzite zo stranok stahovat. Embeded videa samozrejme, na torrentoch je toho vsade dost. To posielaju agentov v ciernom do vsetkych krajin, ked su v tom tak efektivni?
 
Agrael
Vlkodlak má i zakončovací údery a běhá celkem rychle. Wink
 
sankuri
Tak ten vlkodlak je jednoznacne pecka! Doufam ze ho pujde mit stabilne nejen vramci par questu
 
Doomex
sankuri napsal:
Tak ten vlkodlak je jednoznacne pecka! Doufam ze ho pujde mit stabilne nejen vramci par questu


tak to taky doufám Wink
 
clasius
Karlos napsal:
mě se líbí jak všichni začaly brečet jak to má hnusnou grafiku atd atd.. njn mainstreamový hráči. já se na to těším furt jak malej. mě už žádný video názor nezvrátí.


Přesně tak, oni si asi neuvědomují, že když bude hratelnost na pič..., tak jim ani fotorealistická grafika nepomůže k tomu, aby je udržela u hry.

Základem je hratelnost. Nedávno mě trochu zaujal titul Minecraft, z důvodu právě skvělé hratelnosti.
 
Barryfon
Přesně moje řeč - obrovský volný svět - hratelnost se dá očekávat luxusní - je to pokračování série na které jsem vyrůstal již od Arény - a na kterou se teď ve třiceti letech těšim jak malej kluk na ježíška.
a oni tu řešej nedokonalý textury nebo dokonce stíny.. Grin
Plnej souhlas Karlos a clasius Wink
 
Karlos
to je ale u každé hry, vždy se najde nějaký hater který bude hledat jen mínusy.. já ve svých třiadvaceti jsem fanoušek od dob Morrowindu a tohle mě už jen tak nepustí Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist