Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pojede mi Skyrim ?
ADalNic
Karlos napsal:
tak v officiálních požadavcích je u doporučeného uvedeno quad-core.

a dneska už nemá cenu dual core pořizovat. max do nějakého HTPC ale na hraní je už nedostačující

Na hraní nedostačující? Grin Málokterá hra podporuje 4 jádra...a pokud máš silný zbytek železa je dvoujádro na hraní naprosto v pohodě ...
 
Marien
to Karlos: Karlosi tvůj problém a i dalších je ten, že jste pod vlivem ne úplňku, ale marketingu firem, uvedu jednoduchý příklad: Intel výrazně finančně podpoří vývoj hry Skyrim a na oplátku požaduje aby marketingové oddělení Bethesdy propagovalo jejich cpu, a jaké? no přece ty nejdražší aby se Intelu investice vrátila, takže v prvním tahu se vypustí mezi hráče informace o doporučených HW požadavcích (doporučujeme 4jádro), v dalším tahu se na krabici hry nalepí nálepka "fourcore Intel for best performance" a v neposlední řadě dobře zaplacený pisálek napíše preview, kde na závěr uvede, že se 4 jádrem si určitě zahrají i ti nejnáročnější hráči - a výsledek, hromady lidí rychle utíkaj do obchodů a kupujou a kupujou i to , co vlastně nepotřebují, nutno podotknout, že ve finále jsou nakonec všichni spokojeni - vítej ve světě byznysu Smile
Upravil/a Marien dne 08.11.2011 14:54
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Karlos
já pod žádným vlivem nejsem. jen píšu co čtu. stejně nikdo skyrim na pc ještě nehrál tak jak tu někdo může říct že mu bude stačit to a to..
a nikam mě vítat nemusíš Smile
nejsem ovce co kupuje vše co mu řeknou v reklamě že je ultramegacool a musim to mít..
 
deXter
bulldozer zas takovej fail neni, v aplikacích co využijou víc jader je dobrej (práce s videem, grafikou atd.) ale na hry je nic moc.. kdyby stál o něco míň tak by to byl celkem dobrej kauf.. ale za cenu 2500k je to opravdu FAIL Smile
Upravil/a deXter dne 08.11.2011 16:01
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
anakon4
Stejně tohle nechápu.Budto to pojede nebo to nepojede.tečka.
 
Marien
ve většině případů pojede... Smile
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
deXter
pojede každýmu komu jedou aspoň nějaký novější hry.. kdo spustil crysis nebo UT3 hratelně tomu pojede skyrim Smile
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Doomex
splňuju doporučené nároky až na procesor,ten mám
AMD Phenom II X4 N950 Quad Core 2,1 Ghz,a pro doplnění
win 7 64bit
grafika:AMD radeon HD 6650M 1gb
ram:4gb
myslíte že to na ty střední detaily něják utahám?
Upravil/a Doomex dne 08.11.2011 18:57
 
Honzas4400
Doomex: Určitě, věřím ve skvělou optimalizaci a hra nepotřebuje hlavně procesor ale grafárnu, takže se neboj Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
deXter
podle toho co je pro tebe nějak..
někomu stačí 20fps, někdo nemůže hrát pokud nemá 60+ fps ;D
http://www.mediapeta.com/peta/images/Main/Sections/MediaCenter/banners/banner-fighting-cruelty-234x60.gif
 
Doomex
Battlefield 3 hraju na ultra textury a efekty,ostatní nastavení mám medium,a jede to kolem 40-50 fps což mi vyhovuje.Tak doufám že podobně mi pojede i ten skyrim Grin uvidí se za dva dny
Upravil/a Doomex dne 08.11.2011 19:11
 
Kapr
Doomex napsal:
splňuju doporučené nároky až na procesor,ten mám
AMD Phenom II X4 N950 Quad Core 2,1 Ghz,a pro doplnění
win 7 64bit
grafika:AMD radeon HD 6650M 1gb
ram:4gb
myslíte že to na ty střední detaily něják utahám?


mas NTB a to je neco jinyho..ale zahrajes si urcite...budes si pak muset akorat pohrat s nastavenim(btw jak muzem mit NTB s AMD a no ted uz taky AMD(ATI) Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist