Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Váš život ve Skyrimu
Dteam
nevíte čím si povýším zbroj na legendární ?? Kovářstvím??
 
Mukuro Aiken
Dteam napsal:
nevíte čím si povýším zbroj na legendární ?? Kovářstvím??


To je vtip. Že jo.
 
koniaash
Dteam napsal:
nevíte čím si povýším zbroj na legendární ?? Kovářstvím??


né samozřejmě nejprve musíš najít elaborát s názvem " Přemek Podlaha radí " a pak si vylevlit vyšívání na 100 a perk křížkový steh, pak to jde samo Grin Grin Grin
 
Ligos
StupidFan napsal:
Právě už 2 hodiny hraju jako lovec v té chatce co tady psal Ligos. Děkuji moc, za tip Ligosi.
Když pominu to noční přepadení, 2 zlodějů, kteří mě málem ve spánku zabili, tak je to opravdu super.



Není vůbec zač, od toho tu to fórum jeSmile Taky jsem si tu chatku hned oblíbil, ale takových místeček je po celým Skyrimu spousta, stačí jen hledatWink
 
BigNord
http://skyrimnexu...hp?id=4138

Je to ta chatka do které Vás uneslo DB a tento möd ji dělá obyvatelnou pro hráče
 
StupidFan
Promiň, ale do té chatky bych nešel přebývat ani kdyby tam byla truhla s těmi nejlepšími Ingrediencemi. Grin
 
Buena
Já už se těším na Creation Kit abych si nějakou tu chatku postavil.
Jj, ve hře je pár pěkných chatek ale ještě taky nádherná místa, kde by si nějaká ta vlastnoruční chatka zasloužila stát.
Upravil/a Buena dne 04.01.2012 19:39
 
Mollocr0
Možná sem Magor Grin ale ja dodealm nakou Questovou linii a začínam delat novou postavu vážne nevim proč Grin takže sem se k tomuto ješte ni nestihl dostat Grin
 
Klago
Ja se vždycky takhle hraju, i u Oblivionu sem to delal Smile Jeden krát prejdem hru a potom si delam osobitne postavu mága, zlodeje, vraha, hrdinu a pod.
A s inou postavou ako za zlodeje ani nic nekradu....no a ešte za vraha Smile
S ostatnimi postavami som poctivec co pomáha.

Ted sem si udelal postavu Lovce........skiluju lukostrelbu, nejsem v žádnem cechu, nekradu
Plním jen také Q kt. se na lovce hodí napr. 1.Angiho výcvik lukostrelby = Angi mi daroval Angiho luk který stále používam
2.Pri jednej jaskyni som stretol lovca Voldr, který byl s kamošmi na love, chceli uloviť medveďa v jaskyni, ale neco ich tam pozabíjalo a on je ranený.....tak som mu pomohol a on mi dal Voldrovu šťastnú dýku
3.Frokimu, ktorý sa nachádza v Frokiho chatrči som dokázal že som pravý nordský lovec a dal mi Kynin symbol ktorý nosím
občas nasekám drevo aby sem si vydelal penízky Smile
väčšinu času trávim na love a preskúmavaním skyrimskej divočiny.......občas pomôžem nejakému obyvatešľovi skyrimu ak je to Q ktorý splním popri love napr najsť prilbu čo stratil v jaskyni a tak Smile
niekedy sa zastavím v nejakom meste, strávim nejk čas v krčma alebo si len tak strieľam do terča Smile
v divočine nasbieram aj všeliake bylinky tak niekedy sa venujem aj alchymii.......
a tky čtu všechny knihy co najdu Smile
bojuju väčšinou jen s divokými šelmami, vúbec s lidmi= ked objavujem miesta na mape tak se okolo nepriatelov plížim=mzslim ze sem se jen 2X popral s bandity co me prepadly a raz s upíry Smile

tiež by som uvítal keby sa dala nejká lovecká chatka kúpiť Smile
Upravil/a Klago dne 09.01.2012 22:16
 
koniaash
tu voldrovu dýku jsem dlouho nosil jako levoručku. Celkově hra za lovce ( srát na linii, jen si tak žít ) je jedna z nejzábavnějších věcí vůbec. Pak ještě je docela sranda hrát za kupce. Dojděte pěšky na velmistra ze solitůdy do riftenu s bandou ingotů, a zbraněma tak na 20, samozřejmě bez kouzel a jen v hadrech Grin
 
StupidFan
Klago napsal:
Ja se vždycky takhle hraju, i u Oblivionu sem to delal Smile Jeden krát prejdem hru a potom si delam osobitne postavu mága, zlodeje, vraha, hrdinu a pod.
A s inou postavou ako za zlodeje ani nic nekradu....no a ešte za vraha Smile
S ostatnimi postavami som poctivec co pomáha.

Ted sem si udelal postavu Lovce........skiluju lukostrelbu, nejsem v žádnem cechu, nekradu
Plním jen také Q kt. se na lovce hodí napr. 1.Angiho výcvik lukostrelby = Angi mi daroval Angiho luk který stále používam
2.Pri jednej jaskyni som stretol lovca Voldr, který byl s kamošmi na love, chceli uloviť medveďa v jaskyni, ale neco ich tam pozabíjalo a on je ranený.....tak som mu pomohol a on mi dal Voldrovu šťastnú dýku
3.Frokimu, ktorý sa nachádza v Frokiho chatrči som dokázal že som pravý nordský lovec a dal mi Kynin symbol ktorý nosím
občas nasekám drevo aby sem si vydelal penízky Smile
väčšinu času trávim na love a preskúmavaním skyrimskej divočiny.......občas pomôžem nejakému obyvatešľovi skyrimu ak je to Q ktorý splním popri love napr najsť prilbu čo stratil v jaskyni a tak Smile
niekedy sa zastavím v nejakom meste, strávim nejk čas v krčma alebo si len tak strieľam do terča Smile
v divočine nasbieram aj všeliake bylinky tak niekedy sa venujem aj alchymii.......
a tky čtu všechny knihy co najdu Smile
bojuju väčšinou jen s divokými šelmami, vúbec s lidmi= ked objavujem miesta na mape tak se okolo nepriatelov plížim=mzslim ze sem se jen 2X popral s bandity co me prepadly a raz s upíry Smile


tiež by som uvítal keby sa dala nejká lovecká chatka kúpiť Smile

Ty si můj člověk! Naprosto souhlasím, máme to stejné Smile
 
Kronus
Ja žijem ako upír a teraz vďaka konzole aj s mojou upískou ženou Alvou Smile (príde mi že je dosť chudobný výber polovičiek tak som ju musel použiť) Väčšinou codím v smútočnom a kapucnou cez deň abi na mňa slnko tak nepieklo Smile a do kovárne som aj ja nedávno začal chodiť v kovárskom,zatiaľ nemám ešte honosnú róbu ale túžim po Ulfrikovej lebo je čierna Grin a keďže som srdcom stále imperial tak sa asi pridám aj k légii.Do hostincou chodím málokedy kedže nepijem ani nejem nič okrem krvi Smile ale občas si chodím vypočuť bardov.Inak dosť mi tam chýbajú niektoré amulety ako napríklad pre zlodejov by bol fajn amulen ich patrónky Nocturnal a ja by som chcel amulet Clavicusa Vilea pokiaľ viem on je patrónom upírov. tak a to je asi všetko čo som k tomuto chcel Smile
 
koniaash
další edward s twilightu Grin
 
MortuusDominus
Můj život - všude byl, všechno viděl, všechno poznal ( krom dokončení hl. linie - tu si stále šetřím ) - bohužel, mě už nečeká žadný profesionální růst, protože mám skor všechny dovednosti na 100, zahynul mi kůň, manžel zradil a v celém Skyrimu není dostatek medoviny, abych se upila k smrti... tak si dávám oraz a asi budu muset začít znovu a tentokrát jinak.... Vidim to na Argoniana se zaměřením luk, plížení, lehké brnění, který bude tiše a profisionálně čistit dungeony...
 
martin228
Kronus napsal:
Ja žijem ako upír a teraz vďaka konzole aj s mojou upískou ženou Alvou Smile (príde mi že je dosť chudobný výber polovičiek tak som ju musel použiť) Väčšinou codím v smútočnom a kapucnou cez deň abi na mňa slnko tak nepieklo Smile a do kovárne som aj ja nedávno začal chodiť v kovárskom,zatiaľ nemám ešte honosnú róbu ale túžim po Ulfrikovej lebo je čierna Grin a keďže som srdcom stále imperial tak sa asi pridám aj k légii.Do hostincou chodím málokedy kedže nepijem ani nejem nič okrem krvi Smile ale občas si chodím vypočuť bardov.Inak dosť mi tam chýbajú niektoré amulety ako napríklad pre zlodejov by bol fajn amulen ich patrónky Nocturnal a ja by som chcel amulet Clavicusa Vilea pokiaľ viem on je patrónom upírov. tak a to je asi všetko čo som k tomuto chcel Smile


koniaash napsal:
další edward s twilightu Grin





lol Grin
 
Kronus
koniaash napsal:
další edward s twilightu Grin


Ale prosím ťa twilight je neskutočná hovadina! Pfft ja žijem podla "maškarády" čo je zákonník upírov ktorím sa riadia večšinou členovia Cammarillycítal som si trošku knihu Nod lebo vampírizmus ako taký ma zaujíma a twilight sa ani trošku nezlučuje s tým čo tá kniha hovorí.Je to niečo ako história upírov, nie ža by som zas veril na upírov tak zle na tom niesom ale dosť ma to zaujíma.Teda chcel som tým vlastne povedať že ma do istej miery uráža čo si povedal a napraviť tým tvoju zmienku o mne. Smile
 
looudal
Klago napsal:
Ja se vždycky takhle hraju, i u Oblivionu sem to delal Smile Jeden krát prejdem hru a potom si delam osobitne postavu mága, zlodeje, vraha, hrdinu a pod.
A s inou postavou ako za zlodeje ani nic nekradu....no a ešte za vraha Smile
S ostatnimi postavami som poctivec co pomáha.

Ted sem si udelal postavu Lovce........skiluju lukostrelbu, nejsem v žádnem cechu, nekradu
Plním jen také Q kt. se na lovce hodí napr. 1.Angiho výcvik lukostrelby = Angi mi daroval Angiho luk který stále používam
2.Pri jednej jaskyni som stretol lovca Voldr, který byl s kamošmi na love, chceli uloviť medveďa v jaskyni, ale neco ich tam pozabíjalo a on je ranený.....tak som mu pomohol a on mi dal Voldrovu šťastnú dýku
3.Frokimu, ktorý sa nachádza v Frokiho chatrči som dokázal že som pravý nordský lovec a dal mi Kynin symbol ktorý nosím
občas nasekám drevo aby sem si vydelal penízky Smile
väčšinu času trávim na love a preskúmavaním skyrimskej divočiny.......občas pomôžem nejakému obyvatešľovi skyrimu ak je to Q ktorý splním popri love napr najsť prilbu čo stratil v jaskyni a tak Smile
niekedy sa zastavím v nejakom meste, strávim nejk čas v krčma alebo si len tak strieľam do terča Smile
v divočine nasbieram aj všeliake bylinky tak niekedy sa venujem aj alchymii.......
a tky čtu všechny knihy co najdu Smile
bojuju väčšinou jen s divokými šelmami, vúbec s lidmi= ked objavujem miesta na mape tak se okolo nepriatelov plížim=mzslim ze sem se jen 2X popral s bandity co me prepadly a raz s upíry Smile

tiež by som uvítal keby sa dala nejká lovecká chatka kúpiť Smile



čau, prosím mohl by jsi hodit lokace na toho Voldra a Frokima
 
Klago
looudal napsal:

čau, prosím mohl by jsi hodit lokace na toho Voldra a Frokima

Jeksyne mechové Matky pri ktorej stretneš Voldra
[url]http://resize.like.cz/images/178_40_165_8_10-01-12-06-35-39_1326216939Fotografia 0211.jpg[/url]

Frokiho chatrč je tu
[url]http://resize.like.cz/images/178_40_165_8_10-01-12-06-38-28_1326217108Fotografia 0210.jpg[/url]

a angiho tábor je hned na jih nad Falkreathem (ale je v horách tak musíš vylézt ješte kousek dál Smile )
Upravil/a Klago dne 10.01.2012 19:50
 
looudal
Klago napsal:
looudal napsal:

čau, prosím mohl by jsi hodit lokace na toho Voldra a Frokima

Jeksyne mechové Matky pri ktorej stretneš Voldra
[url]http://resize.like.cz/images/178_40_165_8_10-01-12-06-35-39_1326216939Fotografia 0211.jpg[/url]

Frokiho chatrč je tu
[url]http://resize.like.cz/images/178_40_165_8_10-01-12-06-38-28_1326217108Fotografia 0210.jpg[/url]

a angiho tábor je hned na jih nad Falkreathem (ale je v horách tak musíš vylézt ješte kousek dál Smile )






díky
 
Dteam
no začal jsem si měnit oblečení podle toho kam jdu a docela mne to baví Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist