Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Váš život ve Skyrimu
Zubatej
Jen tak pro zajímavost, zajímalo by mě, jakym způsobem žijete ve hře. Jestli jen líte po okolí, plníte úkoly, nebo jestli se snažíte i žít.
Možná sem blázen, ale když se vrátim do města, kde mám dům, sundavám zbroj, k jarlovi chodim v honosnejch šatech, dříví štípu v pracovnim, do kovárny v kovářskym, večer do hospody na medovinu a kus žvance. Na cestách se snažim nocovat v hospodách, nebo v táborech a samozřejmě jíst aspoň jednou deně Grin.
Takže mě zajímá, jestli je tahle úchylka rozšířšnější, nebo sem vážně magor.
 
Junkul
tak ja to dělám podobně a taky jsem se bál ,že jsem jedinej Wink
 
ballberid
ja som to tak nerobil a spal som asi dva krat za celu hru Grin ale veru asi zacnem ako vy Smile celkom sa mi to paci ked tak rozmyslam
 
Ligos
Sice né až zas, že bych se každou chvíli převlíkal (na svatbu jsem si však honosný šaty vzal a pak, když mi chcípnul pes, nosil jsem chvíli smuteční oblečení) - nosím velmistrovské roucho, a to myslím vypadá dobře ke každé příležitosti. Ale jinak to beru podobně, pak je ta hra zas trochu o něčem jiným. Už se těším na módy, které přidávají do hry postih za to, když se nenajíte apod, to mi ve hře celkem chybí...
 
martin228
Chodím po skyrime ako vlkolak sem tam sa stavím do nejakého dungu a nakŕmim sa tam Grin dobyjem ostatky po stormcloack alebo drakov a robím questy pre ľudí sem tam idem do samoty zobrať prachy čo zarobila ženská z obchodu Grin a pomáham companions trocha Grin
 
Zubatej
Jo, na ty postihy za nenajedeníse setaky těšim, obzvlášť na další baráky, který si budeme moct pořídit. Chybí mi tu nějaká lovecká chatka Grin ataky by to chtělo mód na chlast, kterej by spíš ubýral, teda jenom ubíral. Aby se moch večer člověk v knajpě pořádně zdunět a ještě pět hodin potom se motal Cool
Upravil/a Zubatej dne 29.12.2011 17:08
 
martin228
Zubatej napsal:
Jo, na ty postihy za nenajedeníse setaky těšim, obzvlášť na další baráky, který si budeme moct pořídit. Chybí mi tu nějaká lovecká chatka Grin


Určite bude niečo časom v módoch je to dobrý nápad taká chatka by som si sem tam zalovil zjedol pár ľudí a tak Grin Ork
 
petermiles
taky to teď prožívam trošku jinak, na q sem se na chvíli vyprdnul a chodím jen pěšky a i k dyž sem mág, tak nosim luk a šípy a lovim zvěř, mam ebonitovej luk s polapením duše a beru ze zvěře kožešiny a usně, potom z toho vyrábim kožené nátepníky, které očaruju a potom prodam....a taky tim jak dost chodim sem na sebe zaznamenal asi už 12 útoků bratrstva :-) (v tom případě dávam luk stranou, na tom nemám dobrej skill) :-)
 
Mukuro Aiken
Zubatej napsal:
Jen tak pro zajímavost, zajímalo by mě, jakym způsobem žijete ve hře. Jestli jen líte po okolí, plníte úkoly, nebo jestli se snažíte i žít.
Možná sem blázen, ale když se vrátim do města, kde mám dům, sundavám zbroj, k jarlovi chodim v honosnejch šatech, dříví štípu v pracovnim, do kovárny v kovářskym, večer do hospody na medovinu a kus žvance. Na cestách se snažim nocovat v hospodách, nebo v táborech a samozřejmě jíst aspoň jednou deně Grin.
Takže mě zajímá, jestli je tahle úchylka rozšířšnější, nebo sem vážně magor.


Závidím ti, že na to máš čas a trpělivost.
Kdyby se třeba daly přednastavit sety oblečení, aby to člověk nemusel po kouskách hledat v tom seznamu, taky bych to tak dělal. Mám k tomu sklony i tak, ale jsem nedůsledný. Jako kouzelnici mi to teď alespoň sluší pořád, ale na zvláštní příležitosti se prostě je potřeba připravit. Na kovaření jsem si očaroval kovářskou zástěru a zrovna přemýšlím, co se hodí k alchymii a čaropultu.
Srovnal jsem si knihovny ve všech domech, aby byly souborné nebo tématicky zaměřené.
Všude se snažím chodit pěšky.
Ve městech často vypínám běhání.
Když si chci promluvit s někým, kdo sedí u stolu, přisednu si.
Mimochodem se mi líbí, že tě přijdou obsloužit, když si v hospodě sedneš ke stolu, ale jsem na druhou stranu rád, že se nemusí jíst pravidelně, protože by mě to určitě časem štvalo.
Jít se na noc vyspat je často i docela praktické, když je vidět kulový, obchody mají zavřeno, a ještě je z toho bonus odpočatosti (pro nevlkodlaky).
Taky občas chodím na procházky po okolí. Nadýchat se trochu čerstvého vzduchu a pokochat krajinou.
Obvykle končí tak, že mě někdo přepadne... Frown
 
StupidFan
Já jsem hru projel jednou, teď se snažím vyřešit problém s bugama, ale asi máte pravdu, myslím si, že se na přiběh úplně vyjebu, budu žít ve Vorařově u Gerdur, a semtam budu něco vykrádat. Mimochodem, pro ty co nečtou knihy, tak musím říct, že neví o co přicházejí, je to báječné počteníčko, samozřejmě některé jsou na začátku nuda, ale musím se pochlubit tím, že jsem zatím přečetl všechny knihy na které jsem narazil. (Ano, připravuji se i na Ledohradskou Univerzitu ve které je obrovská knihovna.)
 
Beleval
Tak já bohužel kvůli času spíš plním questy, ale aspoň na ně chodím pěšky a sbírám kytičky. Kůže nebo duše už mi jsou na nic, tak jen zvířátka odstřeluju do dály :-D . Baráček mám hned ten nejlevnější a knihovny už plné na pozděj, ale zbytek knížek mi leží v truhle. JIné domy jsem zatím nekupoval tenhle mi vyhovuje, že je nejblíž od místa přesunu, když se táhnu z dlouhýho dungu domů s věcma a potřebuju se přemístit přetížený za pomoci lektvaru. Na úplně poctivé hraní neni čas. Leda by udělali port na mobily (tablety) s androidem aspon starších dílů.....

Nedají se knihy ze hry nějak vytáhnout do textového souboru? Chtěl bych si je přečíst, ale čas je tak max po cestě do práce a po cestě zpátky....
 
Moena
Zubatej napsal:
Jen tak pro zajímavost, zajímalo by mě, jakym způsobem žijete ve hře. Jestli jen líte po okolí, plníte úkoly, nebo jestli se snažíte i žít.
Možná sem blázen, ale když se vrátim do města, kde mám dům, sundavám zbroj, k jarlovi chodim v honosnejch šatech, dříví štípu v pracovnim, do kovárny v kovářskym, večer do hospody na medovinu a kus žvance. Na cestách se snažim nocovat v hospodách, nebo v táborech a samozřejmě jíst aspoň jednou deně Grin.
Takže mě zajímá, jestli je tahle úchylka rozšířšnější, nebo sem vážně magor.


Já přidám ještě jednu svojí malou úchylku. A to vynaložit spoustu času na to vybavit si domy podle sebe.
Vyměnit nádobí přidat pár sošek, na skříň trollí lebku a na stůl trochu jídla atd... Grin

Občas je to celkem makačka to správně naaranžovat Cool
 
Vetinary
Tak drasticky do roleplayingu nejdu, spíš se snažím mít propracovanou povahu postavy a její rozhodnutí př: mám rytíře(Zorg of Bruma) který nikdy neudělal nic nezákonného, mága(Merlin of Winterhold) který jedná moudře a s rozvahou a zloděje(Lorn) který je nadšený pro každou výnosnou zlomyslnost.
 
Ligos
Nedávno jsem poblíž Ivarova dvora narazil kousek od cesty, mezi stromy na malou chatku, která patřila nějakému alchymistovy, jehož osud je neznámý Smile Parádní místo, kde se načas usídlit, je tam postel, laboratoř, poličky (v jedné je motýl ve sklenici), náderná příroda. Zkrátka kdo chce na čas vypadnout z "ruchu velkoměsta", ideální samota Smile

http://www.uesp.n...%27s_Shack
 
StupidFan
Ligos napsal:
Nedávno jsem poblíž Ivarova dvora narazil kousek od cesty, mezi stromy na malou chatku, která patřila nějakému alchymistovy, jehož osud je neznámý Smile Parádní místo, kde se načas usídlit, je tam postel, laboratoř, poličky (v jedné je motýl ve sklenici), náderná příroda. Zkrátka kdo chce na čas vypadnout z "ruchu velkoměsta", ideální samota Smile

http://www.uesp.n...ck[/quote]
Doufám, že to najdu, jinak díky moc, si borec Smile
 
legopredator97
Taky tak žiju v klidu atd... questy dělám když mám náladu a když mám čas tak se snažím dělat různe kraviny(zabijení slepic,a takové ty kraviny OrkŠamanOrkLukKnightKnightKnight
Upravil/a legopredator97 dne 03.01.2012 21:48
 
http://thelegopredato97.webnode.cz/
Dteam
Vetinary napsal:
Tak drasticky do roleplayingu nejdu, spíš se snažím mít propracovanou povahu postavy a její rozhodnutí př: mám rytíře(Zorg of Bruma) který nikdy neudělal nic nezákonného, mága(Merlin of Winterhold) který jedná moudře a s rozvahou a zloděje(Lorn) který je nadšený pro každou výnosnou zlomyslnost.


no já mám bojového mága na lvl64 a ten neudělal nikdy nic dobrého kdyby šli vraždit děti tak jsem i dětský vrah Grin
 
koniaash
já hraju abych si zablbnul. Přesně- chodím doma i po městě v šatech, ne zbroji ( i když nosím meč- ale to je odznak gentlemana, ne? ), z cest vždycky manželce přivezu nějakou tu tretku, snídám a někdy i večeřím, čas od času si jdu zalovit... No žiji život bohatého měšťana. Na questy jdu jen když mě popadne chuť něco mermomocí zabít. Ten roleplaying je už tak jediné co mě tak nějak přitahuje na hře. Asi se nějak tak v budoucnu vrátím k papíru, poněvadž moderní RPG jsou v osmdesáti procentech rubačky typu- v temné zemi na temné hoře žije Temný mág Temnogor a ty mu musíš nakopat jeho prdel. V cestě ti samozřejmě srtojí hordy neméně temných Temnonohsledů smrti, které rozkucháš jen Mečem Of Gods, kterej je v temném lese za dalšími hordami Temnonohsledů....á nůůůdááá...
 
StupidFan
Právě už 2 hodiny hraju jako lovec v té chatce co tady psal Ligos. Děkuji moc, za tip Ligosi.
Když pominu to noční přepadení, 2 zlodějů, kteří mě málem ve spánku zabili, tak je to opravdu super.
 
Krwell
tak to já od tý doby co jsem si udělal Deadrickou legendární zbroj nic jiného nenosim, jenom když to vyžadujou okolnosti, jako v questu a tak Smile jinak se jdu vyspat vždy když vypínám hru abych na příště měl bonus a nezapomněl jsem na to. Jím akorád když mám nějaký jjídlo v báglu, tak aby mi nezabíralo místo
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist