Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dom v Vetrnom zlebe
Atchy7
Ahoj. spravil som kampan za Storm Cloaks a ked sa spytam na dom toho poradcu vo Windhelme tak mi povie ze je nedostupny Pff! ako to mam vyriesit? Diki.
 
Dteam
ano to se mi stalo taky píše ti jenom že dům není připravenej dočetl jsem se jen že je to spojený s nějakým úkolem ale nevím od koho ho dostanu
 
Davidian I
Dteam napsal:
ano to se mi stalo taky píše ti jenom že dům není připravenej dočetl jsem se jen že je to spojený s nějakým úkolem ale nevím od koho ho dostanu




nejsem jsi zcela jist ale kdyz jsem kupoval dum,tak jsem musel mit splneno 5 vedlejsich ukolu pro obyvatele daneho mesta
 
Zealot28
nejsem jsi zcela jist ale kdyz jsem kupoval dum,tak jsem musel mit splneno 5 vedlejsich ukolu pro obyvatele daneho mesta[/quote]

tenhle úkol už jsem udělal a taky mi to píše že je nedostupnej a i jsem dobil samotu a tim dodělat úkoli pro bouřné nebo jak se jmenujou hávy
 
tonym95
musíte splnit úkol krev na ledu ... a v 90% je buglej Grin je to tu snad po stý
 
martin228
Wink jj musíte spraviť quest kde vyšetrujete vraždy ktoré spáchal jeden chlap tam a preto ten dom je nedostupný lebo sú v ňom dôkazy z vraždy Pff! ja som to spravil cele ten quest a dom je bugly keď tam prídem tak nie je vybavená jedna izba mala vedľa ložnice a takisto sa v ložnici prekrývajú dve sady nábytku Grin
 
Dteam
a není na to nějakej konzolovej příkaz nebo tak něco??
 
martin228
Dteam napsal:
a není na to nějakej konzolovej příkaz nebo tak něco??


Ono nato je konzolový príkaz aj na splnenie questu ale bude ty to nanič lebo to bude stále bugle budeš tam mat špinu v dome krv a všetky staré veci s novými prekryte ja som to skúšal a nefunguje to správne
 
Dteam
to je jedno a můžeš sem ty příkazy napsat?? at sou pro víc lidí??
 
martin228
Najskôr kupiš dom pomocou konzoly musiš mať ale 12000 zlata aby to fungovalo:

setstage 000A7B33 10

daj do konzoly tento príkaz ktorí dokončí quest

completequest MS11

Dalej , Klikni na toho čo nechcel ten dom predať a napíš do konzoly toto sprístupní ty to veci čo môžeš kúpiť do domu

say 000F726A
say 000F726A
say 000F726A
say 000E67B9


daj do konzoly tento príkaz ktorí dokončí quest

completequest MS11

Smile je to takto ale stale je to bugle ale budeš mať dom Cool
 
martin228
Ako spraviť quest bez konzoly:
1. Vstúp do Windhelmu <Větrný žleb> asi tak 4 krát , a vždy mrkni na cintorín asi okolo 2 ráno. Keď si ale dokončil questy za dark brotherhood alebo asi v polovice tak potom je veľká pravdepodobnosť že tento quest už nedostaneš.
2. Okolo cintorína bude pár ľudí blízko Haly smrti v noci budú stáť blízko tela mŕtvej ženy.
3. Porozprávaj sa s Strážnym <Guardom> .
4. Choď za Jorleif aby si získal tento prípad ktorí budeš riešiť Smile
5. Vráť sa guardom.
6. Sleduj stopy krvy ktoré vedú až do Hjerimu
7. Dostaň sa do domu prehľadaj ho je tam tajná miestnosť.
8. Získaš dôkazy pôjdeš za Jorleifom ten ty povie s kým si máš pohovoriť s jednou ženou čo sa volá Viola Giordano budeš ju musieť pohľadať je v meste ja som ju stretol v štvrti pre elfov alebo aká to je.
9. Pôjdeš za Jorleifom budeš mať dôkazy že zato môže dvorný mág ale na neho to bolo našité <Calixto>
10. Vrátiš sa po pár dňoch do Windhelmu a zistíš že došlo k ďalším vraždám
11. Pôjdeš za Jorleifom potom za Violov a potom s Calixtom alebo ako to bolo.
12. Budeš musieť dávať pozor celú noc v kamennej štvrti blízko vstupu do Windhelmu.
13. Objaví sa vrah budeš ho prenasledovať až do tvojho domu Hjerimu a tam ho zabiješ a pôjdeš za Jorleifom a očistíš meno Calixta a quest bude hotový.
Wink Dúfam že to pomôže
 
Dteam
tohle je přesně ono co je potřeba k tomu aby se udělal zabugovaný větrný žleb
 
evika
Tak já potřebuji pomoci právě na konzoli!Za císařské - mám snad všechny domy,jen ve větrném žlebu né!Když příjdu za správcem,tak mi pokaždé řekne,že se něco stalo...blablabla...a tak ještě není k dispozici.Snad milionkrát jsem dorazila do žlebu,ale žádná mrtvola na obzoru,dokonce se ani na tržišti o ní nemluví.Jedině nějaký kapitán má v nabídce rozhovor o mladých dívkách.Viola mi jen řekne ať si dám pozor na řezníka.Je mi jasné,že je to bug jak kráva,ale já bych ráda byla majitelkou toho domu!Týden s tím zápasím a jsem z toho hodně rozčarovaná - kecám!doslova na....á!!!Neumím to s vyhledávačem a tak vás chci poprosit - může mi někdo napsat jak to mám ukončit přes konzoli?Předem děkuji!



Omlouvám se - už jsem si všimla že konzole tady je!
Upravil/a evika dne 02.11.2012 15:58
 
dainn
Davidian I napsal:
Dteam napsal:
ano to se mi stalo taky píše ti jenom že dům není připravenej dočetl jsem se jen že je to spojený s nějakým úkolem ale nevím od koho ho dostanu




nejsem jsi zcela jist ale kdyz jsem kupoval dum,tak jsem musel mit splneno 5 vedlejsich ukolu pro obyvatele daneho mesta


Není pravda! Sám jsem dům ve Větrném žlebu získal bez potíží. Postup byl, že mi sám Ulfrik řekl, že mám jít za správcem ohledně koupě domu a od něj jsem ho normálně koupil i s vybavením. Žádné vedlejší úkoly jsem neplnil (ke splnění Zemana jich krom toho není třeba 5, ale pouhé 3!), pominu - li tedy vstup do Temného bratrstva.
Umbram fugat veritas
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist