Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Mág
Exille
Jen bych se chtěl zeptat, jak je vlastně vykompenzované povolání mág vůči například bojovníkovi ?
Bojovník si vyrobí ebenitový set a má přes 200 def a co mág ? Jak si udělá hábit, jde na hábit vůbec získat def, nebo jen % bonusy ?
Bojovník si nabrousí zbraň a ubírá např. 60 a mág ? Jak zvýším sílu svých kouzel, popř. která kouzla jsou silnější, než plameny, které zatím používám nejčastěji ? Grin
 
Rysing
-U mága zbroj ani nepotřebuješ, když už tak použij ochranné kouzlo, nebo vyvolej potovoru aby odlákala pozornost od tebe.
-u normálních kouzelnických věcí def získat nejde.
-Pomůže ti i talent "Mágská zbroj", pokud máš v plánu nosit itemi které zbroj nepřidávají.
-Vždy když se v určitém směru magie zlepšíš můžeš si koupit lepší a učínější kouzlo (mám pocit že je to 50, 75 a 100 lvl dovednosti )
-Sílu kouzel zvýšiš určitými perky a elíkama. Existuje mód aby ti elíky snižovali cenu kouzel a itemi sílu kouzel (tzv, je to obráceně)
Upravil/a Rysing dne 21.12.2011 21:44
 
Exille
a lepší kouzelnický hábit seženu kde ? popř. jak si ho vyrobím ?
 
hRDLA
nejlepší dostaneš na konci college of winterhold
 
Savocecky
hRDLA napsal:
nejlepší dostaneš na konci college of winterhold


To jako myslíš Arcimágovo roucho? Tak to podle mě neni určitě nejlepěí roucho ale vypadá hezky! Myslim že to přidává +100% obnova many +50many a 15% many levnější všechny kouzla. Je dobrá když jedeš na všechny kouzla a hodí se na začátek když si hnedka splníš všechny qvesty v ledohradě. Ale časem najdeš lepší róby ale budou se zaměřovat jen na jeden druh kouzel. Sice u nich nebude +50many ale zase budeš mít 150% obnovu many a 25% levnější kouzla toho druhu jakou máš róbu. Když si okouzlíš prsten a náhrdelník a nějakou čepku (nebo boty, rukavice) tak můžeš mít i o 100% many levnější nějakej druh kouzla což se hodí Smile

To je jako u válečníka kde si můžeš očarovat itemy že budeš mít +160% větší dmg u jedno nebo dvou ručních zbraní. Takže s válečníkem s one-handkou daváš dmg okolo 180+25z okouzlení Smile Takhle to mám já u svojeho válečníka. Samozřejmě musíš mít okouzlení na 100 a vyperkovaný!
Upravil/a Savocecky dne 21.12.2011 23:26
 
Exille
myslíte si ,že je velká nevýhoda hrát válečnka za rasu vznešený elf ? chci hrát čistého mága a proto jsem zvolil high elfa, ale co když si budu chtít i zabojovat mečem ?
 
Herroges
Savocecky: Říká ti něco slovo SPOILER??!
 
Rysing
Počáteční rasa ovlivnuje jen vrozenou schopnost, reakce okolí a základní dovednosti (tzv. jestli budeš mít třeba plížení 15 nebo 25) jsou to jen malé detaily.
Takže nic nebrání orkovy být mágem nebo elfovy být válečníkem, žádne "postihy"za rasu tu nejsou,
 
Savocecky
Zdravíčko chci se zeptat jak nejlépe vyexpit OBNOVU? Jakým kouzlem nejvíce zvýšim skill aniž bych musel bojovat? Neznáte někdo nějaký fígl?

Můžu se s vámi podělit o můj fígl na vyvolávání a proměny.
-u vyvolávání stačí vyvolat atronacha a napadnout ho aby na vás útočil a potom si v obou rukou vyvolávat zbraň
-u proměn stačí do jedné ruky telekineze a do druhé třeba rovnováha(25hp za 25many)

U iluze jsem zatim na nic nepřišel ani jsem nezkoušel ale až zjistim dyžtak to sem připíšu.

EDIT: Zapomněl jsem dodat že je dobré vyspat se v posteli aby se vám zvýšilo procento expení.

EDIT 2: Tak u iluzí je dobrý kouzlo na vyexpení UTLUMENÍ stačí ho nasadit na two-hand a 3-4 vykouzlení a máte +1
Upravil/a Savocecky dne 31.12.2011 01:53
 
martin228
Savocecky napsal:
Zdravíčko chci se zeptat jak nejlépe vyexpit OBNOVU? Jakým kouzlem nejvíce zvýšim skill aniž bych musel bojovat? Neznáte někdo nějaký fígl?

Můžu se s vámi podělit o můj fígl na vyvolávání a proměny.
-u vyvolávání stačí vyvolat atronacha a napadnout ho aby na vás útočil a potom si v obou rukou vyvolávat zbraň
-u proměn stačí do jedné ruky telekineze a do druhé třeba rovnováha(25hp za 25many)

U iluze jsem zatim na nic nepřišel ani jsem nezkoušel ale až zjistim dyžtak to sem připíšu.

EDIT: Zapomněl jsem dodat že je dobré vyspat se v posteli aby se vám zvýšilo procento expení.


jedine tak že budeš healovat ľudí ktorí majú menej hp obnova funguje tak že sa vylepšuje iba tak keď healuješ si hp a doplňuješ ho.
 
Savocecky
hmm myslel jsem si to ale doufal jsem že se najde nějakej ojeb no jedině co mě napadlo je vyvolat atronacha napadnout ho a potom se od něj nechat mlátit a healovat se nebo používat ochranej magickej štít.
 
xxxJOHNYxxx
Herroges napsal:
Savocecky: Říká ti něco slovo SPOILER??!



Lineage II druh povolání trpaslíka? :-D
 
tomypson
kouzlo rovnováha do jedné ruky a zacelení ran do druhé a to je šupec.
 
JKlena
Tak já sem si obnovu naexpil společne s brnením, nezáležmo na tom jakej class sem jel, vždy když sem si chtěl vyexpit brneni dal si prvni perk obnovy aby mi léčení tolik nebralo, naběhel do nejbližšího dunu, zabil všechny až na jednoho a toho sem nechal na sebe útočit a jen sem se doplňoval léčením, nikdy sem ale nebral silnejšího než sem stíhal dohealit čiste z many, nedošel sem tedy o nic až na jeden perk a armor sem si vytáhnul na 100, chvíli to trvá ale třeba u warra se mi to hodilo aby mi brnko nic nevážilo a u thiefa se mi to hodila na ten počáteční skill abych si zvěčil def.
 
StriderCZ
Léčení jde taky vyexpit- šlápneš na plošinu, dostaneš pecktu od pasti, a vyléčíš se.
 
Chell
ja takéto veci neexpím proste vybíjajte dungeony a ono sa to už spravý samo
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Nejlepší mágský oděv= archmágovo roucho, Morokei (bacha, je yo buglý, pokud budete tyhle 2 věci nosit najednou, budete bezhlaví), nějaké oench. Rukavice (npř. Některý Thalmorský), to samý s botama a já upřednostňuji boj s fast healingem v jedné a runou v druhé ruce
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
Mopidu napsal:
Nejlepší mágský oděv= archmágovo roucho, Morokei (bacha, je yo buglý, pokud budete tyhle 2 věci nosit najednou, budete bezhlaví)

vážne? Grin mazec to vyskúšam na spoločníkovi
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Ono se to ale bugne jen někdy, většinou když vypneš a zapneš hru
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mew
Zatím mám zkušenost jen s mágem na ničení a proměny...obě mě pak nestálo žádnou manu...očaroval jsem oděv tak abych to měl zdarma..A pak jen jsem ochromil a zabil... Ale na tý postavě jsem cheatoval,protože jsem si to chtěl projet hezky..A teď začínám znova za mága... Rozhodl jsem se že vezmu bretona..Měl jsem Hihg elfa..ale i když jsem na něm cheatoval tak mě pak rozdrtili 2 velmistři upíři..ta slabost na magii je pak znát....

Takže zkusím Bretona no... Vyvolávače + ničení...Myslím že by to mohla být zábava..Nebylo by pak špatné si hrát na nějakého temného mága Grin Samozřejmě pravidlo pro všechny mágy : Musíte jet očarování...Pokud ne, tak jste docela v řiti... Je to stejné jako u wara(kování) či zloděje (alchymie) ... Jedinej zloděj by se snad obešel bez alchymie..ale proč to dělat, když to je nejlepší zdroj příjmů ? Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist