Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim
martin228
mne sa zda že až 21.12.2012 takže par dní by si zahral
 
PepekCZ
Když je Pan Vávra tak chytrej at si uděla vlástní RPG věřím tomu že bude mít hodnocení asi tak 20 ze 100. Nepochopim ty jeho hloupé řeči o grafice a BUGách si asi myslí že nikdy neudělal chybu nebo co? Ve Skyrimu sem skoro žádné chyby a BUGy nenašel možná tam nějaké jsou ale to není katastrofa a grafika mi přijde více než pěkná . Když mu všechny možné chyby a BUGy ve Skyrimu vadí tak ať to nehraje NIKDO HO NENUTÍ!! Myslím že ta jeho recenze(jestli se to tak dá nazývat) je jeho šance jak si do někoho rýpnout a je zbytečně kritická. Skyrim není tak hrozná hra dokonce si troufám řict že je to SKVĚLÁ hra. Takže ať si Pan Vávra políbí pr***
 
MrDragonborn
Tak tomuto človeku sa dá povedat kus chuja,nech si kritizuje Mafiu 2 a nech sa nestara do inich vecí do ktorých ho nič nieje 90% su chujovini ktoré si vymislel aby odradil od hrania Skyrimu a aby hrali seci Mafiu 2
Odkaz pre tocho chuja: Tvoju Mafiu si strc do kelu a nehodnot veci o ktorych vies hovno!!!
 
Melkor
mafia 1 je dobrá hra! jedna z nejlepších a dovolil bych si tvrdit, že by možná trumfla i skyrim v mnoha ohledech, to mafia 2 je humus
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Lunthatcoss
D.V. je idiot.. sem zvědavý zda ta jeho hra co udajně tvoří jeho team předčí dle jeho slov Skyrim Grin Vím že nepředčí tak netuším co ten blbeček zkouší

Udělejte plugin kde bude quest ve kterém budeme muset zabít zlé npc D.V.Grin
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
anakon4
Ten vávra je někdo koho bych měl znát?Grin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
BadWolf
anakon4 napsal:
Ten vávra je někdo koho bych měl znát?Grin


Už asi ne Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Parrot
BadWolf napsal:
anakon4 napsal:
Ten vávra je někdo koho bych měl znát?Grin


Už asi ne Grin


Už jsem ho ukloval k smrti...
 
JohnYsh
Jako pan Vávra se předvedl v té kritice,ale když toho tolik nakecá,proč neudělá nějaký RPG?Chtěl bych vidět co zvládne sráč jeden!Jinak mafia 1 je dobrá hra sám jsem ji hrál a souhlasím s Melkorem že v několika ohledech je o něco lepší.A mafia 2 tu jsem nehrál a podle známých je to šunt!Tak ať si přístě pán Vávra promyslí o čem bude psát a ať nekritizuje Sráč :D
Upravil/a JohnYsh dne 10.04.2012 20:50
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Parrot
JohnYsh napsal:
Jako pan Vávra se předvedl v té kritice,ale když toho tolik nakecá,proč neudělá nějaký RPG?Chtěl bych vidět co zvládne sráč jeden!Jinak mafia 1 je dobrá hra sám jsem ji hrál a souhlasím s Melkorem že v několika ohledech je o něco lepší.A mafia 2 tu jsem nehrál a podle známých je to šunt!Tak ať si přístě pán Vávra promyslí o čem bude psát a ať nekritizuje Sráč Grin


Ehm, je to jeho práce.
 
fandab1
Pokud je to jeho práce tak si to uklování zasloužil! Grin
 
Mahoney
Jedná se čistě jen o můj osobní názor
Podle mě každá hra musí mít a má nějaké mouchy, obrovská hra s miliony různých dat jako je Skyrim prostě nemůže být geniální. Stejně jako taklové GTA SA je také skvělé a má své bugy. Jasně že jsou i hry které nemají bugy ale jistě nejsou tak rozšířené jako TESV 5. Je pravda že dialogy obchodníků i stráží omrzí. Přiznám se že například hláška "Lets me guess - someone stole your sweetroll (Nech mě hádat - někdo ti ukadl buchty) mi už rve uši. Snad jedinou záchranou Bethesdy v tomhle směru je to, že stráž s tebou občas něco prohodí o městě kde zrovna jste nebo se zmíní o cechu/gildě/skupině ve které nějakým způsobem učinkujete. Kdo se trichu zaměřuje na grafiku ví, že Skyrim by ji mohl mít i lepší. Ale co Skyrim ztrácí na grafice, dohání na detailech v podobě 7000 schodů (je jich tam opravdu 7000) a podobných volovinkách na kterých se člověk prostě vyblbne. Co mě ale zklamalo na maximální úrovni jsou koně. Představoval jsem si jak budu mít černého, opancéřovaného oře a místo toho jsem si za 1000 zlatejch koupil takový malýho chcípáka, pokud tomu jde říkat kůň, spíše poník a to ještě vysoce podvyživený, který nesjede ani rovinu, aby se nezabil. Hodně mě naštvalo že z koně nejde bojovat/kouzlit přesto že na každém kroku je nějaká potvora kvůli které se musí sesedat. Tvůrce a desinger koní svou úlohu asi získal někde v losu nebo co, protože mi příde že snad koně v životě neviděl. Nemluvně o tom že jsem si koupil koně, sesedl jsem a on utekl a já si ho musel kupovat znovu (to si tam fakt jako dojdu radši pěšky). Stejně tak je to ze psem, kříženec nějakého vlkodava s kníračem (nebo co to vlastně je) je sice udělaný hezky, ale jeho inteligence dosahuje iq přejetého ježka. Přiznám se že pokud mi pejska zabijí, je mi to opravdu líto.. a za těch 500zlatejch by mohl aspoň něco vydržet když už je tak blbej Smile. Neumí pořádně plavat ani chodit po skalách, svahách a podobně, takže ho beru spíš jako přítěž takže si ho už v životě nekoupím. Za to se mi ve hře moc líbí možnost výběru otázky/odpovědi v dialogu což mě přivádí k tomu, že možnost např. přesvědčování, lhát a podobně je také jednou z možností výběru. Co mě ale zklamalo je karma, udělal bych ji na stejný princim jako ve Fallout 3, místo toho tady nebyla žádná. Hlava se při hraní zapojila jen několikrát a to při hledání klíčů, otáčení sloupů nebo otáčení kruhů. Moc se mi líbí systém "horní lišty" který ukazuje směr cílu a podobně. Dále mě moc oslovila propracovanost různých cechů a společenství které nejsou "ošuleny" ani v nejmenším, jen na bouřných hávech byl ještě malinko zapracoval a pár misí přidal ale to už jsou jen detaily, hrozně se mi ale líbilo přepadení Bílého průsmyku (jedna z mých nejoblíbenějších misí). Ještě bych přidal jiné příšery do katakomb, pořádně hráč totiž vidí jen Draugiry a pár jiných příšerek ale tím to hasne. Dále se mi také líbí konzolové příkazy, které se dají snadno využít při bugu a podobně. Mé osobní hodnocení hry je 87% a to si myslím je moc hezké. Každopádně Skyrim je má nejoblíbenější hra.

Text možná ještě později proedituji, poupravím a podobně.
Upravil/a Mahoney dne 10.04.2012 21:18
 
Lunthatcoss
Vávra je jen ubohej člověk toužící po upoutávání pozornisti na sebeWink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Vávra je jen ubohej člověk toužící po upoutávání pozornisti na sebeWink


Hlavně že jeho mafii jsem si koupil za 4stovky a do večera jsem ji dohrál Grin
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Vávra je jen ubohej člověk toužící po upoutávání pozornisti na sebeWink


Hlavně že jeho mafii jsem si koupil za 4stovky a do večera jsem ji dohrál Grin


1 jsem nedohrál.. nelíbíla se mě ( ted mě možna budete kamenovat Grin ) ale 2 jsem dohrál několikrát
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Luminara
jedničku jsem taky nedohrál (vysr** se mi komp a pak už jsem ji nesháněl), ale co jsem z ní hrál, tak mě bavila. Totéž můžu říct i o dvojce... tu jsem dohrál a bavila mě mrtě.

jinak Skyrim... v některých věcech má pravdu (namluvení NPC, koně, chybějící ukazatel účinků a trvání kouzel atd...), ale i přes takový nedostatky je to velmi povedená hra, která si takovou kritiku nezaslouží ani v nejmenším.
 
Lunthatcoss
Skyrim ale není nejlepší RPG roku 2011 Smile Tím se stala Dark Souls kterou si budu pořizovat.

No a ten Vávra.. bych řekl že neví stejně co mluví.. závidí no..
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Luminara
někde jsem četl, že je to RPG roku, tak teď jsi mě trochu zmátl :-)) Hledat se mi to ale nechce. Jinak pro mě osobně to RPG roku je, protože jsem jiný z 2011 ani nehrál Grin
 
hRDLA
Luminara napsal:
někde jsem četl, že je to RPG roku, tak teď jsi mě trochu zmátl :-)) Hledat se mi to ale nechce. Jinak pro mě osobně to RPG roku je, protože jsem jiný z 2011 ani nehrál Grin


ona ta hra roku má více kategorií, celkově to vyhrál Skyrim a RPG nevím, ale myslím, že jsem na jejich stránkách četl že taky Skyrim Shock

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
hRDLA napsal:
Luminara napsal:
někde jsem četl, že je to RPG roku, tak teď jsi mě trochu zmátl :-)) Hledat se mi to ale nechce. Jinak pro mě osobně to RPG roku je, protože jsem jiný z 2011 ani nehrál Grin


ona ta hra roku má více kategorií, celkově to vyhrál Skyrim a RPG nevím, ale myslím, že jsem na jejich stránkách četl že taky Skyrim Shock


Já taky.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist