Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim-cheaty
dragonlord
Myslíte že ve Skyrimu budou cheaty?Já nevím a i kdyby byli,nepoužíval bych je.Ale na druhou stranu by mohly usnadnit modérům práci.Co myslíte?
 
skyrim.4fan.cz
Nerevar
Určitě budou cheaty jako TGM, TCL, TFC nebo AddItem ale já je používat nebudu... jednou sem si zkusil udělat nacheatovanou postavu a nebavilo mě to...
 
Vojta
obcas jsem pouzil TCL kdyz jsem se sekl nekde mezi ruznyma vecma a nemel jsem to ulozene ae jinak cheaty i kdyby byly nepouzil bych je
 
castle
Já bych cheaty nepoužíval kazilo by to požitek ze hry.GrinGrin
 
Hamby
Ja asi ani nebudem môct kedže to budem hrat na ps3 xD
 
castle
A já to budu hrát na XBOX360.GrinGrin
 
Hamby
konzoliaci sme ! Cool hihi
 
castle
Hamby: Přesně.CoolCool
 
SkyrimAdmin
na konzolích nejde vyvolat příkazový řádek? Shock
 
http://skyrim.4fan.cz/
dragonlord
Nevím, mělo by to jít ale u konzolích jeden nikdy neví.xD
 
skyrim.4fan.cz
castle
Já sem kódovat nikdy na konzoli neskoušel.GrinGrin
 
Rakicz
cheaty akorát ničí požitek ze hry a jediný co sem použil bylo párkrát tcl abych se rychle dostal ven z jeskyně nebo hradu ale až potom co sem ho vyčistil
 
castle
Toť pravda cheaty kazí požitek a zážitek ze hry.Grin Grin
 
skyrim4ever
pouzil sem 1 kdyz se mi vzacna zbran propadla do chodniku xD ale pak sem je daval porad a porad a porad a porad a pak sem vyhral hru xD tak ted ji zase hraju od zacatku bez cheatu OrkShock
těšim se na skyrim
 
Flecheete
Morrowind jsem hrál čistě, protože jsem používal kouzla Mark a Recall... v Oblivionu je zrušili, takže jsem občas v hloubi dungeonu zapnul tgm, abych měl neomezenou nosnost lootu. A pak tcl, abych se nemusel harcovat po Oblivionu (myšleno po průchodu branou) a hledat ta správná dvířka k sigil stone... to mě neskutečně pilo krev.
 
ahiles
jo ja sem porat pouzival na nesmrtelnost a raki ty si sice moc nepouzival cheaty ale zato si pouzival chyby ve hre treba na rozmnozeni lektavaru a nesnaz se to zatajit Grin
 
Marien
Já si zvykl jen na jeden příkaz, který považuji za nepostradatelný, a to na zpomalení běhu času, protože mi vadilo, že čas v Tamrielu ubíhal velmi rychle. Tenhle příkaz za cheat ani nepovažuji. Kdyby měl někdo podobný problém:

set timescale to 10 (standartně bethesda nastavuje 30, 10 se osvědčilo jako optimální pro mě)
Upravil/a Marien dne 13.11.2011 20:09
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Hadrabant
cheatu sou, a vicemene vetsina je stejna jako v oblivionu, nastesti
se daji diky nim resit este nevychatane bugy a pod...
Upravil/a Hadrabant dne 14.11.2011 00:42
 
Karlos
marien: a když ten čas zpomalím, po novém loadu mi ta hodnota zůstane nebo budu muset znovu tuhle fičuru použít ?
 
Marien
Předpokládám, že to bude stejné jako v Oblivionu. Tam jsem zadal příkaz, uložil pozici a pokud jsem z této pozice loudnul tak příkaz platil.
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist