Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co ještě chcete vědět
castle
Fast travel sem často používal a taky doufám že tam bude.GrinGrin
 
Kresuky
já taky.a navíc bahnoměrky stály prachyGrin
Ork
 
castle
No právě.GrinGrin
Upravil/a castle dne 15.09.2011 18:07
 
Kresuky
dostat se ze seyda neyn do nejakyho poustního mesta stalo tak priblizne 100.ne?Grin
Ork
 
castle
Kresuky:Asi nějak tak no.GrinGrin
 
Kresuky
a pak jste se museli teleportovat z mages gildy do nejakýho mesta s pristavemGrin a pak se teprve dostat lodí na druhou stranu ostrovaGrinstrašnýGrin
Ork
 
Scarcz
to právě bylo super, já měl tenhle styl cestování mnohem radši, než fast travel
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
castle
Scarcz: Já naopak.GrinGrin
 
KillerKony
Souhlasím se Scarcz, fast travel je na mě moc jednoduchej Grin
 
Vojta
presne tak fast travel pokazi ten zazitek z toho...cestovani pomoci bahnomerek apod. i kdyby na pegasovi to je jedno...a prave ze to stoji penize je to dobre...fast travel to strasne zjenodusuje a proto sem mel taky rad plugin ze se vsechny lokace v oblivionu vymazali a az po te o jsem je navstivil jsem mohl pouzit fast travel...
to mortuus: co by melo za smysl cestovat "bahnomerkama" do lokace s questem kdyz pri dalsim cestovani bych mohl pouzit fast travel a zadarmo...(nerikam ze toho jsem priznivce...jako fast travel-u) nevim no timhle celkem pokazpili takovou tu fantasy
 
MortuusDominus
Vojta- no mě se ptej, co to má za smysl =D psala jsem, že taky nevím k čemu by pak byly - nebo jestli to bude do jinak nedostupných lokací...je to nějaký pátek, co jsem to někde četla a ještě nevím co přesně - uvidíme po 11.11.
EDIT : Tak jo Něco jsem trochu našla:
IGN: Jaké metody pro cestování budou k dispozici ? Rychle cestování a pokud ano, stejné jako v Oblivionu? Cestování na koni? Nebo jiné možnosti dopravy jako byly bahnoměrky v Morrowindu?
Todd Howard: Pokud jste byly na místě dříve, je možnost rychlého cestování. Také bude systém dopravy, které vás může vzít na nějaká významnější místa, které jste dosud nenavštívili, takže trochu od něčeho
http://skyrim.4fa...;c_start=0 (hned pod prvním obrázkem)
http://pc.ign.com...651p1.html v originale
Od něčeho trochu na otázku cetování Oblivion versus Morr mi skoro vyzní, že tam bude zas nějakej bus. Na významější místa - významný místa bývaj většinou spojeny s guestem Smile ... dedukce
Upravil/a MortuusDominus dne 16.09.2011 06:01
 
Vojta
to jo no Grin doufam ze po nalezeni tech "vyznamnych mist" se tam nebudeme moct dostat fast travel-em....tkhle by to blo celkem dobe poresene (aspon neco kdyz uz nic Grin )
 
fregont
Hey neviete nahodof ci budu v skyrime aj tie svatyne tich bohov co vam dali quest a potom daku fajnovu vecičkuKnight
 
Scarcz
Mám pocit, že bez deadrických shrine se to neobejde. Navíc mám pocit, že někde byl obrázek azury.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
MortuusDominus
Obrázek Azury byl vidět. Bylo to video hodně ze začátku, kdy se procházeli po tom jejich pracovišti a v jedný místnosti vyselo pár takovejch obrázků. http://skyrim.4fa...azura0.jpg V tom videu i malovali něco takového do PC - co mi taky připomínalo nějakou sochu boha
Upravil/a MortuusDominus dne 16.09.2011 17:54
 
Kresuky
kde by jinak byli všechny ty artefakty?Grin než u bohů.já si myslím ze tam budouSmile
Ork
 
castle
Asi ano.GrinGrin
 
Honzas4400
castle: !
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Uriel Septim
Kolik tipujete že bohů bude? A budou nějací stejní jako v předchozích dílech???
Kryštof Plachta
 
Honzas4400
Uriel Septim napsal:
Kolik tipujete že bohů bude? A budou nějací stejní jako v předchozích dílech???


Maloch, Herma-Mora, Ysmir, Shor, Jhunal, Kyne, Stuhn, Mara, Tsun, Orkey, Dibella a Alduin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chcete si postaviť vlastny dom, upraviť, zmeniť okolie-rady, návody, výuka. Skyrim - modifikace 9 21.10.2016 15:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist