Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější hratelná rasa ?
Martin156
Já jsem hrál ve IV za bretona. Vybral jsem si ho kvůli odolnosti vůči magii a cenil jsem si ho také že jednou za den jsem mohl použít magický štít. A ve Skyrimu jsem udělal zásadní změnu na temného Elfa - A tam z těch všech ras se mě nejvíc líbil. A když jsem přemýšlel jestli jsem udělal nějakou chybu při výběru co by bylo podstatný a zajímavý tak si myslím že každá rasa mé své.........
Dodatek: vypadá jak ďábel. GrinWink
LichFireStorm
 
koniaash
Nord. Od Morrovindu vždy Nord. Dokonce i můj zloděj v Oblu byl Nord. A jelikož skyrim pařím výhradně za válečníky a černouš mi na severu nějak nesedí tak...hmmm...Nord. I když ze srandy mám i jednu postavu jménem Drizzt, což jak znalí vědí musí být dark elf s dvěma mečema.
Upravil/a koniaash dne 23.12.2011 04:47
 
Herroges
Hraju vždy za někoho jiného, záleží co zrovná chci hrát.
V Oblivionu jsem hrál za všechny rasy Pff! Ve Skyrimu jsem poprvé hrál za Redguarda a teď hraju za Khajiita. Ještě mám v plánu nějakou tu magii, takže nejspíš Altmer.
 
saizen
prvni hru sem da se rict "dohral" za dark elfa s dvema meci a lehkym brnenim, ted chci zkusit norda s tezkym brnenim a stitem a zikskat ty deadricke artefakty protoze sem zjistil ze jako elf s perky v lehke zbroji ty artefakty skoro nevyuziji. Smile
ale jako rasa mi jsou nejsympatictejsi dark elfove a po nich asi nordove protoze si u nich muzete dat ze vsech ras nejhustsi vousy Grin
 
Mukuro Aiken
koniaash napsal:
...ze srandy mám i jednu postavu jménem Drizzt, což jak znalí vědí musí být dark elf s dvěma mečema.


To je nápad hodný pochvaly. Aby však iluze byla dokonalá, neměl by sáhnout po ničem co nepřipomíná scimitar.
 
koniaash
Dvě katany. Ty scimitary od Alik'ikrů vypadají děsně. A i s jedním kraftícím modem kde je asi dvanáct nových mečů jsem slušnou šablu nesehnal. A chybí mi mithril chain mail +4 Grin
 
MSP
koniaash napsal:
Dvě katany. Ty scimitary od Alik'ikrů vypadají děsně. A i s jedním kraftícím modem kde je asi dvanáct nových mečů jsem slušnou šablu nesehnal. A chybí mi mithril chain mail +4 Grin


A Guenhwyvar! Ale můžeš vzít toho vlkodava Smile. Jinak můj Drizzt má plížení na max, lehkou zbroj, ale chybí plášť...
Tichá čepel seká nejlépe....
 
Wolf5cz
Já boužel Morrovind nehrál, nicméně Oblivion sem poprví hrál za Imperiála, ale pak jsem zkusil Khajiita a u toho sem od tý doby zůstal, prostě pro mě Khajiit 4ever Grin Dobrej zloděl i bojovník.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
taker666
Wolf5cz napsal:
Já boužel Morrovind nehrál, nicméně Oblivion sem poprví hrál za Imperiála, ale pak jsem zkusil Khajiita a u toho sem od tý doby zůstal, prostě pro mě Khajiit 4ever Grin Dobrej zloděl i bojovník.

Tak tak,aj ja hram len za khajiita.
 
Kenny161
Lesní elfovéSmile, Hraju si na Legolase Pfft
 
Marcus Flavius
Hraji za lesního elfa,a je to mistr lučištník.skoro celou hru procházím plížením Frown
 
hRDLA
Poprví sem hrál za redguarda s obourucnima a ted hraju za high elfa mage, chtel bych to zkusit s lehkym brnenim a stitem + 1 zbran - poradte jakou rasu
 
Parrot
Imperial - meč a štít
 
hRDLA
Parrot napsal:
Imperial - meč a štít


Díky
 
martin228
Dal som Redguarda pretože je to celkom zaujímavá rasa budúci TES by sa mohol odohrávať v ich zemi.

Inak u skyrim by som uprednostnil asi Norda je to jeho domovská krajina ľudia ty viac veria a perfektná je ta 50 % obrana voči mrazu čo dosť pomáha ak na mňa vychrlí mráz drakWink
 
Parrot
Jo to jo, já dávám přednost Impeiálovi, ta jeho raciálka je úplně boží Grin
 
martin228
Parrot napsal:
Jo to jo, já dávám přednost Impeiálovi, ta jeho raciálka je úplně boží Grin

Imperial boj mojoblubeny v oblivione Grin ale mozno ho casom skusim aj tu Grin
 
Zubatej
Moje první rasa byl Nord. Je to srdcová záležitost, protože za ně hraju už od Morrowindu. Jednoručka, štít a težká zbroj. Pak sem neuváženě cpal pluginy a došlo k reinstalu Smile, teď hraju za zelený kůže s obojručkou a chci ješte skusit zloděje kříženýho z lučištníkem a mága, ale tam sem se pro rasu ještě nerozhod.
 
Parrot
Já hraju za Imperiála s mečem, štítem a těžkým brněním. A jsem velice spokojen ! Ačkoliv proti mágům jsem strašně slabej :-/
 
Dteam
Parrot napsal:
Já hraju za Imperiála s mečem, štítem a těžkým brněním. A jsem velice spokojen ! Ačkoliv proti mágům jsem strašně slabej :-/


no tobě by proti mágům dokonale pomohl štít čarolam ten mám vyzkoušenej a funguje jak proti mágům tak proti drakům obyčejnější kouzla odkloní uplně a silnější z větší části ale proti magii je nej Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist