Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
První kroky
MortuusDominus
Datum vydání se pomalu, ale jistě blíží, což vyvolává čím dál větší napětí a já už jsem psychicky ve Skyrimu. Už přemýšlím, co bude třeba udělat a mám skoro naplánovaný své první kroky. Vůbec se těším na ty začátky, které budou nové a jak si budu sebemenší blbinu dopodrobna prohlížet a vychutnávat si poznávání. Těším se snad na všechno - tak, přepokládám, že se probudím někde ve vězení nebo v nějaké podobné kobce - těším se na první postavu co potkám a na to, jak budou vypracované dialogy. Těším se na svoji první zbraň, kterou zřejmě najdu, což bude pravděpodobně nějaký zrezlý železný paskvil. Těším se na první potvoru která mě přepadne a na které odzkouším ten nový soubojový systém ( čekám, že to bude krysa). Hlavně na to až vylezu na povrch a uvídím tu přírodu (kdysi když jsem vylezla ze stok v Oblivionu tak jsem byla ohromena a ten první zážitek je nezapomenutelný). Nebudu nikam pospíchat, ani honit se za pokladem, mám v plánu klídku se projít směrem k nejbližšímu městu. A těším se na to až narazím na dveře cechu mágů - tam se asi moje prohlídka města přeruší, protože neodolám. A jsem vysloveně nadržená na svá první kouzla (jako temného elfa mě určitě nemine Světlice a Obnova). A jak budou asi vypadat roucha pro mágy? Skyrim asi jen tak rychle nezevšední, ale myslím že první minuty hraní budou opravdu nezapomenutelné. A i když ještě hru nemám v počítači, tak už mám celkem plány... taky už máte představu? A také se na něco konkrétního těšíte? (nepochybuji o tom, že toho bude dost Smile )
)
 
Sharie
Tak já si první kroky plánovala docela podobně.. Až se dostanu ven, půjdu pomalu k nejbližšímu městu, budu sbírat rostlinky a rozhlížet se po krajině Smile. Až dojdu do města, první co, šlohnu koně Grin. Projedu se a pak si načtu hru předtím než jsem ho šlohla abych neměla špatnou pověst Wink. Projdu si pořádně město, dám se s lidma do řeči a prodám ty blbosti co sem zatím nasbírala a začnu šetřit na dům Grin
 
Agrael
Ve vězení se začínat nebude, vždyť říkali že hra začíná když vás vlečou na popravu. Já se těším až budu sbírat bylinky a obírat lidem zahrádky Grin mám rád alchymii.
 
castle
Já se těším na tu cestu na popravu a na první město na první dungeon a tak dále.WinkWinkWinkA taky nádherný bylo když sem v oblivionu vyšel z vězení.GrinGrinGrin
Upravil/a castle dne 17.08.2011 13:25
 
Doomex
Ještě tu nikdo nezmínil tvorbu charakteru Knight na kterou se já hodně těším Wink.V oblivionu jsem si s tváří vyhrál třeba i hoďinu xD
 
castle
Podle obrázků tam nejspíš budou i tetování na obličej.GrinGrinA taky se těšim až pudu do největšícho města.GrinGrin
 
castle
No asi jeden z nejlepších pocitů bude když skolím prvního draka.GrinGrin
 
Mara
no tak ja to vidim takhle ... chvilka napeti jestl ito rozjedu ... a jestli to rozjedu mam infarkt a sem mrtvej takze :-p nic moc xD
Mááára
 
MortuusDominus
No na tu alchymii se těším taky dost. To bylo první co jsem měla naskillovaný na plno. ( V Morrovindu sem si oblíbila plugin, Balcony house - přidalo to dům, kde byly pojmenované nádoby na každou rostlinu ).
No jo poprava. Ale stejně Smile

http://www.hrej.c...yrim-3557/
"The Elder Scrolls V (TESV) začíná své velké vyprávění tradičně ve vězení, odkud má váš hrdina namířeno přímo na vlastní popravu"
 
castle
Mě bejt alchymista moc nebavilo zábavnější bylo bejt zbrojíř.GrinGrin
 
Mara
by taky mohly vymyslet jinej zacatek a ne jenom to vezeni ,
Mááára
 
castle
Mara: Přesně.GrinGrin
Upravil/a castle dne 17.08.2011 20:55
 
Sharie
Jo, Mortuus, ten dům jsem si taky oblíbila Smile. Ale bejt alchymistka mě nikdy moc nebavilo a tak do tý místnosti vůbec nechodím, bylinky mám vystavený nahoře na jednom ze stolů jen tak kdyby náhodou Smile Ale to je trochu od tématu Grin
Jen se bojím, že bude instalace Skyrimu dlouho trvat a že se ty poslední chvíle čekání zblázním Grin
 
castle
Já se zase budu strašně nervovat než mě to pošlou.GrinGrin
 
Agrael
Sharie: Já se bojím že si při čekání na pošťačku ukousnu ruku Grin
 
castle
Vivi: stáhneš si ho?ShockShockShock
 
Uriel Septim
Kdo ho stahuje jakoby nebyl, Bethesda by za jeji vykony mela byt podporena !!! I kdyz je jiste ze stejne vydela hromadu penez :-)
Kryštof Plachta
 
castle
Uriel Septim: Když na to někdo nemá parchy.GrinGrin
 
Uriel Septim
Proto si to přeju k narozeninám, sice je mám 21 října ale co by babička neudělala :-)
Kryštof Plachta
 
castle
Já si skyrim dám k vánocům.GrinGrin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vaše první hra Pokec 64 13.06.2012 18:06
Prastaré svitky Výprava do Elsweyru část první » Skyrim - Váš svět 7 12.04.2012 14:13
první propařené hodiny Archív fóra 21 15.01.2012 15:58
Gamepage - první kroky Skyrim - preview 1 11.11.2011 20:42
První česká recenze Skyrimu Skyrim - obecně 26 10.11.2011 23:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist