Další soutěž o zajímavé ceny
Přidal/a SkyrimAdmin dne 09. March 2011 21:41:49

Planet Elder Scrolls (www.planetelderscrolls.gamespy.com), kterou můžete znát i vy, nedávno oslavila své 10 narozeniny a všimla si toho i Bethesda, a tak s nimi exkluzivně připravila interview (originál v angličtině link >>). Kromě toho hlavně Planeta ES vyhlásila soutěž o naprosto originální věc - nástěnný plakát s podpisy pracovníků Bethesdy. V soutěži se hraje také o klubovou licenci, která by vám dovolila účastnit se na oficiálních BETA testech a mnoho dalšího. Podrobnosti o této soutěži naleznete v pokračování článku zde (link >>).


Novinka

Planet Elder Scrolls (www.planetelderscrolls.gamespy.com), kterou můžete znát i vy, nedávno oslavila své 10 narozeniny a všimla si toho i Bethesda, a tak s nimi exkluzivně připravila interview (originál v angličtině link >>). Kromě toho hlavně Planeta ES vyhlásila soutěž o naprosto originální věc - nástěnný plakát s podpisy pracovníků Bethesdy. V soutěži se hraje také o klubovou licenci, která by vám dovolila účastnit se na oficiálních BETA testech a mnoho dalšího. Podrobnosti o této soutěži :

Ceny :

 

 

Co proto musíte udělat?

- na této stránce (link >>) musíte napsat komentář (v angličtině, a nejlépe dobře srozumitelný) do 15.3.2011 (23:59 - pacifického času PST) o tom, jak jste začali se sérií Elder Scrolls, co si o ní myslíte, jak dlouho již ES hrajete a hlavně, co očekáváte od Skyrimu.

Budou vybrány kvalitní komentáře, z nichž později bude vybráno 5 šťastlivců. Podmínky pro účast - mít profil na Planet Elder Scrolls s platným emailem, na který byste byli v případě výhry kontaktováni.

Komentářů je tam sice již požehnaně (ale většina nevyhovuje, a tak bude smazána), ale přece by byla škoda to nezkusit. Nic za to nedáte a za ty ceny to stojí ;)

Účastnit se můžete zde : http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=88

 

Zveřejněno na www.skyrim.4fan.cz na tip : 7samara004. Máte-li něco zajímavého o Skyrimu, prosím zašlete nám to pomocí tohoto formuláře (zde link >>). Budeme vděční za cokoliv!