Šťastné a veselé! (2018)
Přidal/a Aurelius dne 24. December 2018 12:13:07
Opět po roce se zde setkáváme abychom oslavili vánoční svátky, Saturnálie a vše s nimi spojené. Usedněte v poklidu se svojí rodinou ke stolu a vychutnejte si tyto oslavy plnými doušky...
Novinka

Šťastné a veselé! (2018)

Vážení fórané, jako každý rok jsme se zde sešli, abychom oslavili vánoční svátky, Saturálie a jiné oslavy, které jsou všeobecně spojené s tímto zimním datem a přicházejícím závěrem roku. Dnes bychom vám chtěli popřát krásné prožití vánočních svátků, Vánoc v co nejkrásnějším a pokud možno nejpohodovějším duchu. Do nového roku pak mnoho zdraví, štěstí, lásky a úspěchu jak v soukromém, tak i v životě hráče videoher.

Mnoho zásadních změn se letos neodehrálo, ale nutno podotknout, že byl oznámen nástupce našeho milovaného The Elder Scrolls: Skyrim. Kam nás však zavede nový přírůstek do této série ještě ani zdaleka netušíme a můžeme se jen a pouze dohadovat na základě zveřejněného videa.

Nuže... Nebudeme vás zdržovat dlouhým čtením. Upalujte ke své rodině, blízkým a prožijte příjemně toto období snad i s trochou sněhu, který v některých našich končinách stále ještě je a napomáhá utvářet onu správnou atmosféru Vánoc více než zablácený dvorek.